x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Portemonnees verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Eagle creek Portemonnees

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Portemonnee categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Eagle creek Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Black Charcoal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149832489.jpg
      Eagle creek Eagle creek Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Black Charcoal Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Black Charcoal Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Black Charcoal Gaat u graag veilig op reis? Dan is deze Creak RFID Wristlet portemonnee perfect. De portemonnee is ideaal om veilig een vreemde stad te verkennen doordat d... Kijk voor meer informatie op de website. (3)
      Eagle creek Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Black Charcoal
      • 00191931281818
      2
      38.95 EUR
    • Eagle creek Portemonnee Eagle Creek RFID International Tri-Fold Wallet Arctic Blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150394111.jpg
      Eagle creek Eagle creek Portemonnee Eagle Creek RFID International Tri-Fold Wallet Arctic Blue Portemonnee Eagle Creek RFID International Tri-Fold Wallet Arctic Blue Portemonnee Eagle Creek RFID International Tri-Fold Wallet Arctic Blue eagle creek Reisbeveiliging RFID International Tri-Fold Wallet Arctic Blue (1)
      Eagle creek Portemonnee Eagle Creek RFID International Tri-Fold Wallet Arctic Blue
      • 00192825338083
      3
      31.50 EUR
    • Eagle creek Undercover Hidden Pocket Mocha
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126736971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152537430.jpg
      Eagle creek Eagle creek Undercover Hidden Pocket Mocha Undercover Hidden Pocket Mocha Undercover Hidden Pocket Mocha Bestel Buideltas Eagle Creek Undercover Hidden Pocket Mocha online. Bekijk alle Bagage accessoires van het merk Eagle Creek bij Etrias. (1)
      Eagle creek Undercover Hidden Pocket Mocha
      • 00658100731197
      • EC041129050
      3
      12.48 EUR
    • Eagle creek Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Wallet Sahara Yellow
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146909167.jpg
      Eagle creek Eagle creek Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Wallet Sahara Yellow Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Wallet Sahara Yellow Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Wallet Sahara Yellow Zakken: 3 slip, 1 rits, 8 kaartsleuven (1)
      Eagle creek Portemonnee Eagle Creek RFID Wristlet Wallet Sahara Yellow
      • 00192825337871
      2
      31.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Ted baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ted baker (ted_baker)
      • By Loulou (by_loulou)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • Akzent (akzent)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagan (bagan)
      • Balvi (balvi)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bench (bench)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Blomus (blomus)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Casanova (casanova)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Cluty (cluty)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crickit (crickit)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Davidoff (davidoff)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Delsey (delsey)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doiy (doiy)
      • Douchebags (douchebags)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ekonika (ekonika)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eulenschnitt (eulenschnitt)
      • Excellanc (excellanc)
      • Excellent (excellent)
      • Exentri (exentri)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Faina (faina)
      • Ferchi (ferchi)
      • Ferrino (ferrino)
      • Figuretta (figuretta)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • GAZ (gaz)
      • Genicci (genicci)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giudi (giudi)
      • Globe (globe)
      • Golden Head (golden_head)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Gusti Leder (gusti_leder)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Wallet (happy_wallet)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • HaverCo (haverco)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Justifield (justifield)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • L.credi (l_credi)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimbock (laimbock)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leathersafe (leathersafe)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lookinggoodtoday (lookinggoodtoday)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Mano (mano)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maverick (maverick)
      • Maître (mai_tre)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mighty Wallet (mighty_wallet)
      • MIKA (mika)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mondraghi (mondraghi)
      • Monopol (monopol)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moses (moses)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nine west (nine_west)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogon (ogon)
      • Old West (old_west)
      • ONLY (only)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Osprey (osprey)
      • OXMOX (oxmox)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • Peanuts (peanuts)
      • PICARD (picard)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PK Automotive (pk_automotive)
      • PopSockets (popsockets)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Replay (replay)
      • River Island (river_island)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Satch (satch)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Secrid (secrid)
      • SecWal (secwal)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Silvio Tossi (silvio_tossi)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Smartcaze (smartcaze)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Strellson (strellson)
      • Suitable (suitable)
      • Sundaze (sundaze)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thin King (thin_king)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • TOPModel (topmodel)
      • TY (ty)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • VOi (voi)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • WILL FEMIN (will_femin)
      • Wimona (wimona)
      • Windrose (windrose)
      • X-Zone (x_zone)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zoom (zoom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aantal passen (aantal_passen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 15 (15)
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 24 (24)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
    • RFID technologie inbegrepen (rfid_technologie_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Lengte (lengte):
      • < 100 mm (lengte_1)
      • 100 mm - 110 mm (lengte_2)
      • 110 mm - 120 mm (lengte_3)
      • ≥ 120 mm (lengte_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 6 cm (breedte_cm_1)
      • 6 cm - 9 cm (breedte_cm_2)
      • 9 cm - 11 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 11 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl