x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppenwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nic poppenwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in poppenwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Nic 2 in 1 poppenwagen 60 x 38 cm hout 4 delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172530971.jpg
      Nic Nic 2 in 1 poppenwagen 60 x 38 cm hout 4 delig 2 in 1 poppenwagen 60 x 38 cm hout 4 delig 2 in 1 poppenwagen 60 x 38 cm hout 4 delig Nic poppenwagen met beddengoed Deze poppenwagen is een combinatie van een wandelwagen en wieg in één! Door simpelweg het onderstel in te klappen kun je de wieg omtoveren tot wandelwagen en andersom. Ook wordt de wagen geleverd met een complete beddenset. Genoeg variatie en speelplezier mogelijk dus! Specificaties Kleur poppenwagen: blank/rood Kleur beddengoed: oranje/roze/groen Materiaal poppenwagen: hout Materiaal beddengoed: katoen Afmetingen poppenwagen: 60 x 38 x 60 cm (lxbxh) Geslacht: m... (1)
      Nic 2 in 1 poppenwagen 60 x 38 cm hout 4 delig
      • 04038162026510
      2
      deal
      224.90 EUR
    • Nic poppenwagen hout 45 cm rood/bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160592815.jpg
      Nic Nic poppenwagen hout 45 cm rood/bruin poppenwagen hout 45 cm rood/bruin poppenwagen hout 45 cm rood/bruin Nic poppenwagen Neem je pop overal mee naartoe met deze poppenwagen. Door de volrubberen banden en het stevige frame is de wagen ook te gebruiken als loopwagen! Zo leer je zelfstandig en met zekerheid lopen. Specificaties Kleur: rood, bruin Geslacht: junior Materiaal: hout (berkenmultiplex), rubber Banden: volrubber Afmetingen: 60 x 35 x 45 cm (L x B x H) Leeftijd: vanaf 12 maanden (1)
      Nic poppenwagen hout 45 cm rood/bruin
      • 04038162026442
      2
      deal
      254.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Bayer DEFAULT
        • bayer
      • Brio DEFAULT
        • smoby
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bayer (bayer)
      • ABC Design (abc_design)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barrutoys (barrutoys)
      • Base Toys (base_toys)
      • Bayer Design (bayer_design)
      • BIG (big)
      • BRIO (brio)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Corolle (corolle)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • GlΓΌckskΓ¤fer (gl_cksk_fer)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Friend (happy_friend)
      • Hauck (hauck)
      • Howa (howa)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Krea (krea)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • MUSTERKIND (musterkind)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pinolino (pinolino)
      • Playwood (playwood)
      • Roba (roba)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Simba (simba)
      • Skrållan (skra_llan)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Tidlo (tidlo)
      • Toyrific (toyrific)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • VN Toys (vn_toys)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zapf (zapf)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €70 (medium)
      • €70 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Leeftijd (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl