x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppenwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Little Dutch poppenwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in poppenwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Little Dutch Poppenbuggy
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147750584.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167937008.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156063635.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169919615.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156063633.jpg
      Little Dutch Little Dutch Poppenbuggy Poppenbuggy Poppenbuggy Neem je pop mee voor een wandeling! De houten poppenbuggy heeft een schattig Spring Flowers dessin. Het stevige frame is mooi afgewerkt en de houten wielen zijn voorzien van een rubberen rand voor extra bescherming. De buggy kan soepel worden voortgeduwd. Geverfd met kindvriendelijke verf op waterbasis. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar i.v.m. met kleine onderdelen en verstikkingsgevaar. (3)
      Little Dutch Poppenbuggy
      • 08713291444416
      1
      48.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Bayer DEFAULT
        • bayer
      • Brio DEFAULT
        • smoby
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bayer (bayer)
      • ABC Design (abc_design)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barrutoys (barrutoys)
      • Base Toys (base_toys)
      • Bayer Design (bayer_design)
      • BIG (big)
      • BRIO (brio)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Corolle (corolle)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • GlΓΌckskΓ¤fer (gl_cksk_fer)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Friend (happy_friend)
      • Hauck (hauck)
      • Howa (howa)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Krea (krea)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • MUSTERKIND (musterkind)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pinolino (pinolino)
      • Playwood (playwood)
      • Roba (roba)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Simba (simba)
      • Skrållan (skra_llan)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Tidlo (tidlo)
      • Toyrific (toyrific)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • VN Toys (vn_toys)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zapf (zapf)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €70 (medium)
      • €70 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Leeftijd (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
    • Materiaal (materiaal):
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl