x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppenwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bayer Houten poppenwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in poppenwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Bayer Chic 2000 Houten Poppenwagen Papilio pink
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153045473.jpg
      Bayer Bayer Chic 2000 Houten Poppenwagen Papilio pink Chic 2000 Houten Poppenwagen Papilio pink Chic 2000 Houten Poppenwagen Papilio pink Houten poppenwagen in een schattig ontwerp met lichtlopende, rubberen wielen op stalen assen. Met een zachte stoffen bekleding, zodat de pop comfortabel kan zitten. Robuuste en niet-kantelbare loopwagen - ideaal om te leren lopen. Schuifhoogte ca. 43 cm, geschikt voor poppen tot ca. 54 cm. Gemaakt van milieuvriendelijke MDF. Details: Poppengrootte: max. 54 cm Hoogte duwstang: ca. 43 cm Afmetingen: 55 x 31 x 45 cm Gewicht: 3,8 kg Materiaal: Hout Aanbevolen leeftijd: vanaf 3 jaar Let op Niet ge... (1)
      Bayer Chic 2000 Houten Poppenwagen Papilio pink
      • 04004181425900
      2
      deal
      59.95 EUR
    • Bayer CHIC 2000 houten poppenwagen Stars roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168882888.jpg
      Bayer Bayer CHIC 2000 houten poppenwagen Stars roze CHIC 2000 houten poppenwagen Stars roze CHIC 2000 houten poppenwagen Stars roze Met soepel lopende, rubberen banden op stalen assen Met een zachte stoffen bekleding Schuifhoogte: ca. 43 cm Voor poppen tot ca. 54 cm, Fabrikant: Bayer CHIC 2000 (1)
      Bayer CHIC 2000 houten poppenwagen Stars roze
      • 04004181425887
      2
      54.85 EUR
    • Bayer Chic 2000 Houten Poppenwagen 425 99
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154623414.jpg
      Bayer Bayer Chic 2000 Houten Poppenwagen 425 99 Chic 2000 Houten Poppenwagen 425 99 Chic 2000 Houten Poppenwagen 425 99 Poppenwagen »Fiori« van CHIC 2000. Hoogwaardige poppenwagen van gelakt hout. Geschikt voor poppen tot ca. 50 cm. Binnenin bekleed met stof. Wielen met rubber-ommanteling. Duwhoogte ca. 43 cm. Bxdxh: (1)
      Bayer Chic 2000 Houten Poppenwagen 425 99
      • 04004181425993
      2
      deal
      59.95 EUR
    • Bayer CHIC 2000 houten poppenwagen Stars grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162907287.jpg
      Bayer Bayer CHIC 2000 houten poppenwagen Stars grijs CHIC 2000 houten poppenwagen Stars grijs CHIC 2000 houten poppenwagen Stars grijs Houten poppenwagen in een schattig Design exemplaar met lichtlopende, rubberen wielen op stalen assen. Met een zachte stoffen bekleding zodat de pop comfortabel kan zitten. Robuuste en kantelbestendige babyloper - ideaal om te leren lopen. Schuifhoogte ca. 43 cm, geschikt voor poppen tot ca. 54 cm. Gemaakt van milieuvriendelijk MDF. productdetails: Afmetingen (lengte x breedte x hoogte): 55 x 31 x 45 cm Popgrootte: 54 cm Hoogte van de glijbaan: ca. 43 cm Gewicht: 3,8 kg Materiaal: hout, texti... (1)
      Bayer CHIC 2000 houten poppenwagen Stars grijs
      • 04004181425955
      2
      58.87 EUR
    • Bayer Houten Poppenwagen Puntos Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152738094.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123594929.jpg
      Bayer Bayer Houten Poppenwagen Puntos Grey Houten Poppenwagen Puntos Grey Houten Poppenwagen Puntos Grey Met lichtlopende, rubberen wielen op stalen assen Met een zachte stoffen bekleding. Schuifhoogte: ca. 43 cm. Voor poppen tot ca. 54 cm., Fabrikant: Bayer CHIC 2000 (1)
      Bayer Houten Poppenwagen Puntos Grey
      • 04004181425917
      2
      deal
      62.76 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Bayer DEFAULT
        • bayer
      • Brio DEFAULT
        • smoby
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bayer (bayer)
      • ABC Design (abc_design)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Baby Born (baby_born)
      • Bandits & Angels (bandits_angels)
      • Barrutoys (barrutoys)
      • Base Toys (base_toys)
      • Bayer Design (bayer_design)
      • BIG (big)
      • BRIO (brio)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Corolle (corolle)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goula (goula)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Friend (happy_friend)
      • Hauck (hauck)
      • Howa (howa)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • MUSTERKIND (musterkind)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pinolino (pinolino)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Roba (roba)
      • Sebra (sebra)
      • Simba (simba)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Tidlo (tidlo)
      • Toyrific (toyrific)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • VN Toys (vn_toys)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zapf (zapf)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €70 (medium)
      • €70 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Taupe (taupe)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Leeftijd (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl