x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppenwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Base Toys poppenwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in poppenwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Base Toys Poppenwagen Beauty Princess Hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159624196.jpg
      Base Toys Base Toys Poppenwagen Beauty Princess Hout Poppenwagen Beauty Princess Hout Poppenwagen Beauty Princess Hout Deze echte houten meidenpoppenwagen is voor de poppenmoeder die van prinsessen houdt. De roze kleur met de leuke figuurtjes op de poppenwagen toveren deze wagen om tot een echte prinsessenpoppenwagen! De rubberen banden zorgen ervoor dat de wagen gemakkelijk te duwen is. De mooie bloemetjes op de wielen maken deze poppenwagen helemaal af. Wil je morgen al met jouw pop gaan wandelen? Afmetingen:51 bij 50 cm Leeftijd: > 2 jaar (1)
      Base Toys Poppenwagen Beauty Princess Hout
      • 04020972053565
      1
      58.95 EUR
    • Base Toys Poppenwagen Dolly met Deken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176446137.jpg
      Base Toys Base Toys Poppenwagen Dolly met Deken Poppenwagen Dolly met Deken Poppenwagen Dolly met Deken Mooie houten poppenwagen met verstelbaar doek aan de bovenkant. Deze poppenwagen wordt geleverd met dekbedje in de wagen. De rubberen banden om de wielen zorgen voor een bijna geruisloos voortbewegen. (Zonder beer.) De poppenwagen is inclusief dekentje, maar zonder beer. Afmetingen: ca. 60 bij 50 cm Leeftijd: > 2 (1)
      Base Toys Poppenwagen Dolly met Deken
      • 04020972036223
      1
      79.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Bayer DEFAULT
        • bayer
      • Brio DEFAULT
        • smoby
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bayer (bayer)
      • ABC Design (abc_design)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barrutoys (barrutoys)
      • Base Toys (base_toys)
      • Bayer Design (bayer_design)
      • BIG (big)
      • BRIO (brio)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Corolle (corolle)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • GlΓΌckskΓ¤fer (gl_cksk_fer)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Friend (happy_friend)
      • Hauck (hauck)
      • Howa (howa)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Krea (krea)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • MUSTERKIND (musterkind)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pinolino (pinolino)
      • Playwood (playwood)
      • Roba (roba)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Simba (simba)
      • Skrållan (skra_llan)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Tidlo (tidlo)
      • Toyrific (toyrific)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • VN Toys (vn_toys)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zapf (zapf)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €70 (medium)
      • €70 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Leeftijd (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl