x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mga pop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Mga 2-in-1 Pom Pop Mallory Duckington - Glam Serie 2 - Modepop
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226107243.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238288052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238288048.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238288059.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238288056.jpg?ts=1
      Mga Mga 2-in-1 Pom Pop Mallory Duckington - Glam Serie 2 - Modepop 2-in-1 Pom Pop Mallory Duckington - Glam Serie 2 - Modepop 2-in-1 Pom Pop Mallory Duckington - Glam Serie 2 - Modepop Na! Na! Na! Surprise 2-in-1 Fashion Doll and Purse Glam Series 2- Mallory Duckington (Mallard Duck) Geef je leven nog meer glamour met de gloednieuwe Na Na Na Surprise Glam 2-in-1 zachte modepop van serie 2! Je krijgt 2-in-1 met een zachte modepop ©n een verzamelbaar pompontasje van metallic stof met dierenthema en clip! De Glam-serie komt met opvallende poppenmode van metallic stof met dierenthema en een bijpassend tasje met een handige en schattige clip in de vorm van een dier om het aan je rugzak of aan een grotere tas te hangen. Na Na Na Surprise-poppen zijn de allereerste zachte, poseerbare modepoppen met geprint gezichtje en geprinte modedetails. Nu verpakt in een doos met raampje, zodat je alle hoogwaardige details kunt zien en het nog makkelijker is om ze te verzamelen! Mallory Duckington is inclusief een label met haar naam, verjaardagsdatum en een verhaaltje over haar erop. De Glam-serie 2 omvat 5 schattige, zachte modepoppen en trendy mode om te verzamelen.De Na Na Na (3)
      Mga 2-in-1 Pom Pop Mallory Duckington - Glam Serie 2 - Modepop
      • 00035051579250
      1
      deal
      37.94 EUR
    • Mga L.O.L. Surprise! Jaar van de Tijger-pop Good Wishes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255214036.jpg?ts=1
      Mga Mga L.O.L. Surprise! Jaar van de Tijger-pop Good Wishes L.O.L. Surprise! Jaar van de Tijger-pop Good Wishes L.O.L. Surprise! Jaar van de Tijger-pop Good Wishes L.O.L. Surprise! Jaar van de Tijger-pop Good Wishes (1)
      Mga L.O.L. Surprise! Jaar van de Tijger-pop Good Wishes
      • 00035051581376
      2
      14.87 EUR
    • Mga BFF Supreme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175058325.jpg?ts=1
      Mga Mga BFF Supreme BFF Supreme BFF Supreme Fabrikant: MGA Entertainment (1)
      Mga BFF Supreme
      • 00035051117025
      2
      54.99 EUR
    • Mga L.O.L. Surprise! Fluffy Pets Asst in PDQ
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164428080.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177460871.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210705785.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197710354.jpg?ts=1
      Mga Mga L.O.L. Surprise! Fluffy Pets Asst in PDQ L.O.L. Surprise! Fluffy Pets Asst in PDQ L.O.L. Surprise! Fluffy Pets Asst in PDQ Maak je klaar om te chillen en swingen met alle B.B.'s in de winterdisco! Pak 9 verrassingen uit, waaronder de nieuwe donzige unboxing-ervaring met de L.O.L. Surprise! Fluffy Pets Winter Disco serie. Elk dier is bedekt met een mooie vacht die je eraf kunt trekken om een schattig dier te onthullen. U kunt de vacht later weer op uw dier lijmen. Lijm de vacht op meerdere plaatsen terug om je huisdier steeds weer pluizig te houden. Dit product bevat 1x LOL. - Surprise Fluffy Pets - 12 cm - 1 stuk, Fabrikant: MGA Entertainment (1)
      Mga L.O.L. Surprise! Fluffy Pets Asst in PDQ
      • 00035051559719
      2
      23.64 EUR
    • Mga L.O.L. Surprise! - Movie Magic
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210604290.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247157020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251977782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202038747.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237831256.jpg?ts=1
      Mga Mga L.O.L. Surprise! - Movie Magic L.O.L. Surprise! - Movie Magic L.O.L. Surprise! - Movie Magic L.O.L. Surprise! Movie Magic Tots - Minipop (1)
      Mga L.O.L. Surprise! - Movie Magic
      • 00035051576471
      2
      19.41 EUR
    • Mga 2-in-1 Pom Pop Liling Luck - Glam Serie 2 - Modepop
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226107237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238288377.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238288367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238288374.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238288370.jpg?ts=1
      Mga Mga 2-in-1 Pom Pop Liling Luck - Glam Serie 2 - Modepop 2-in-1 Pom Pop Liling Luck - Glam Serie 2 - Modepop 2-in-1 Pom Pop Liling Luck - Glam Serie 2 - Modepop Na! Na! Na! Surprise 2-in-1 Pom Pop Liling Luck - Glam Serie 2 - Modepop (1)
      Mga 2-in-1 Pom Pop Liling Luck - Glam Serie 2 - Modepop
      • 00035051579274
      2
      25.69 EUR
    • Mga Surprise - OMG 3.8 Doll - Uptown Girl (570288)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173049860.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172519505.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237678367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211451237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189871188.jpg?ts=1
      Mga Mga Surprise - OMG 3.8 Doll - Uptown Girl (570288) Surprise - OMG 3.8 Doll - Uptown Girl (570288) Surprise - OMG 3.8 Doll - Uptown Girl (570288) L.O.L. Surprise OMG 3.8 Doll Uptown Girl - Modepop (1)
      Mga Surprise - OMG 3.8 Doll - Uptown Girl (570288)
      • 00035051570288
      2
      34.98 EUR
    • Mga LOL - L.O.L. Surprise! - Color Change Surprise - Pets
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/257062817.jpg?ts=1
      Mga Mga LOL - L.O.L. Surprise! - Color Change Surprise - Pets LOL - L.O.L. Surprise! - Color Change Surprise - Pets LOL - L.O.L. Surprise! - Color Change Surprise - Pets LOL - L.O.L. Surprise! - Color Change Surprise - Pets (1)
      Mga LOL - L.O.L. Surprise! - Color Change Surprise - Pets
      • 07436953468421
      1
      19.99 EUR
    • Mga Num Noms Startpakket Vers fruit Serie 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172124354.jpg?ts=1
      Mga Mga Num Noms Startpakket Vers fruit Serie 3 Num Noms Startpakket Vers fruit Serie 3 Num Noms Startpakket Vers fruit Serie 3 Num Noms Startpakket Vers fruit Serie 3 (1)
      Mga Num Noms Startpakket Vers fruit Serie 3
      • 00035051546351
      1
      22.99 EUR
    • Mga L.O.L. Surprise! Earth Day Supreme- Earth BB in Sidekick
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252001403.jpg?ts=1
      Mga Mga L.O.L. Surprise! Earth Day Supreme- Earth BB in Sidekick L.O.L. Surprise! Earth Day Supreme- Earth BB in Sidekick L.O.L. Surprise! Earth Day Supreme- Earth BB in Sidekick L.O.L. Surprise! Earth Day Supreme- Earth BB in Sidekick (1)
      Mga L.O.L. Surprise! Earth Day Supreme- Earth BB in Sidekick
      • 00035051585930
      1
      19.99 EUR
    • Mga Mystery pack serie 4.2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168573649.jpg?ts=1
      Mga Mga Mystery pack serie 4.2 Mystery pack serie 4.2 Mystery pack serie 4.2 Num Noms Mystery pack serie 4.2 (1)
      Mga Mystery pack serie 4.2
      • 00035051548133
      1
      12.16 EUR
    • Mga L.O.L. Surprise! - Movie Magic - Spirit Queen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255211930.jpg?ts=1
      Mga Mga L.O.L. Surprise! - Movie Magic - Spirit Queen L.O.L. Surprise! - Movie Magic - Spirit Queen L.O.L. Surprise! - Movie Magic - Spirit Queen L.O.L. Surprise! - Movie Magic - Spirit Queen (1)
      Mga L.O.L. Surprise! - Movie Magic - Spirit Queen
      • 07436953468438
      1
      59.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • ZAPF DEFAULT
        • zapf
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Paola Reina (paola_reina)
      • Barbie (barbie)
      • Bratz (bratz)
      • Michelin (michelin)
      • Adora (adora)
      • Amia (amia)
      • Amleg (amleg)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Antonio Juan (antonio_juan)
      • Arias (arias)
      • ASI (asi)
      • Asmodee (asmodee)
      • Baby Alive (baby_alive)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Baby Born (baby_born)
      • Baby Stella (baby_stella)
      • BabyRose (babyrose)
      • Baeller (baeller)
      • BAMBOLINA (bambolina)
      • Bandai (bandai)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Banpresto (banpresto)
      • Baobab (baobab)
      • Base Toys (base_toys)
      • Basic (basic)
      • Bayer (bayer)
      • Beauty (beauty)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bella Donna (bella_donna)
      • Berjuan (berjuan)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bigjigs Toys (bigjigs_toys)
      • Bino (bino)
      • Blinq (blinq)
      • Blokker (blokker)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Boon (boon)
      • Boti (boti)
      • BRIO (brio)
      • BTS (bts)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • ByAstrup (byastrup)
      • CANDYLOCKS (candylocks)
      • Carrefour (carrefour)
      • Chimb (chimb)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cocomelon (cocomelon)
      • Collecta (collecta)
      • Cookking (cookking)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Creatable World (creatable_world)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Cry Babies (cry_babies)
      • Cstore (cstore)
      • Cute Girl (cute_girl)
      • Dark Horse (dark_horse)
      • De Gorgels (de_gorgels)
      • Defa (defa)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Diverse (diverse)
      • Djeco (djeco)
      • DOBENO (dobeno)
      • Dolls World (dolls_world)
      • Dolly Moda (dolly_moda)
      • Dream Ella (dream_ella)
      • Dudu Toys (dudu_toys)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Engelhart (engelhart)
      • Everearth (everearth)
      • Evi (evi)
      • Evi love (evi_love)
      • Falca (falca)
      • Famosa (famosa)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fehn (fehn)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • FS (fs)
      • Fun (fun)
      • FurReal (furreal)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Glitter Babyz (glitter_babyz)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • GORJUSS (gorjuss)
      • Grafix (grafix)
      • Groovy (groovy)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Happy People (happy_people)
      • Happytoys (happytoys)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Holztiger (holztiger)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inside Out (inside_out)
      • Isabelle Laurier (isabelle_laurier)
      • Jada (jada)
      • Jakks pacific (jakks_pacific)
      • Jamara Kids (jamara_kids)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jctoys (jctoys)
      • Jellycat (jellycat)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Justice League (justice_league)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kenza Dolls (kenza_dolls)
      • Kenza Fashion (kenza_fashion)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kikkerland Europe (kikkerland_europe)
      • Kindi Kids (kindi_kids)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Konges Slöjd (konges_slo_jd)
      • Kotobukiya (kotobukiya)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaloopsy (lalaloopsy)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanius (lanius)
      • Lauren (lauren)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • LG (lg)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Liewood (liewood)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Linex (linex)
      • Little Live Pets (little_live_pets)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Littlest Pet Shop (littlest_pet_shop)
      • Living puppets (living_puppets)
      • Llorens (llorens)
      • Lottie (lottie)
      • Lovely (lovely)
      • Luna (luna)
      • Maki (maki)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Matix (matix)
      • Mattel (mattel)
      • MC2 (mc2)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • MEGABLEU (megableu)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Mini Mommy (mini_mommy)
      • Minikane (minikane)
      • Miniland (miniland)
      • Miraculous (miraculous)
      • Moluk (moluk)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Moxie Girlz (moxie_girlz)
      • My Baby (my_baby)
      • My Baby & Me (my_baby_me)
      • My Piccolina (my_piccolina)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • NECA (neca)
      • Nella the Princess Knight (nella_the_princess_knight)
      • Nenuco (nenuco)
      • New Born Baby (new_born_baby)
      • No (no)
      • No name (no_name)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-Branded (non_branded)
      • Noname (noname)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Num Noms (num_noms)
      • Onbekend (onbekend)
      • Our Generation (our_generation)
      • Overig (overig)
      • Patty (patty)
      • Piccolina (piccolina)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pinypon (pinypon)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • PlanToys (plantoys)
      • Plastoy (plastoy)
      • Playgo (playgo)
      • Playtime (playtime)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Pop Pop Hair Surprise (pop_pop_hair_surprise)
      • Project MC2 (project_mc2)
      • Rainbow (rainbow)
      • Robotime (robotime)
      • Roommate (roommate)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Safari (safari)
      • Santoro (santoro)
      • Schildkröt (schildkro_t)
      • Schleich (schleich)
      • Schwenk (schwenk)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Shopkins (shopkins)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Slammer (slammer)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • SONO (sono)
      • Sophie (sophie)
      • Source1 (source1)
      • Spin Master (spin_master)
      • Spirit (spirit)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Square Enix (square_enix)
      • Steffi (steffi)
      • Steffi Love (steffi_love)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • ThimbleToys (thimbletoys)
      • Tiny Treasures (tiny_treasures)
      • TM Toys (tm_toys)
      • Toi Toys (toi_toys)
      • Toizz (toizz)
      • Tomy (tomy)
      • Toyrific (toyrific)
      • Toys Amsterdam (toys_amsterdam)
      • Trixie (trixie)
      • Trousselier (trousselier)
      • Trudi (trudi)
      • TY (ty)
      • Ty knuffels (ty_knuffels)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vedes (vedes)
      • Vilac (vilac)
      • VN Toys (vn_toys)
      • Vtech (vtech)
      • Warmies (warmies)
      • Warner bros (warner_bros)
      • Wild republic (wild_republic)
      • WINNER (winner)
      • Wissper (wissper)
      • Wizarding World Of Harry Potter (wizarding_world_of_harry_potter)
      • Woody (woody)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zuru (zuru)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type pop (type_pop):
      • Baby poppen (baby_poppen)
      • Knuffelpoppen (knuffelpoppen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0-6 maanden (0_6_maanden)
      • 0+ (0_)
      • 1-2 (1_2)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2-4 (2_4)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6+ (6_)
      • 7-12 (7_12)
      • 12+ (12_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Pop lengte (pop_lengte):
      • < 30 cm (pop_lengte_1)
      • 30 cm - 38 cm (pop_lengte_2)
      • 38 cm - 40 cm (pop_lengte_3)
      • ≥ 40 cm (pop_lengte_4)
    • Interactief (interactieve):
      • Ja (ja)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gel (gel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Stro (stro)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Tricot (tricot)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Kleur (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl