x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bayer pop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • Bayer Babypop Piccolina Magic Eyes met functie en accessoires
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148198636.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199599282.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205478870.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82412440.jpg
      Bayer Bayer Babypop Piccolina Magic Eyes met functie en accessoires Babypop Piccolina Magic Eyes met functie en accessoires Babypop Piccolina Magic Eyes met functie en accessoires Bayer Babypop Piccolina Magische Ogen - 46cm (5)
      Bayer Babypop Piccolina Magic Eyes met functie en accessoires
      • 04003336946949
      3
      53.00 EUR
    • Bayer Babypop First Words, roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148060198.jpg
      Bayer Bayer Babypop First Words, roze Babypop First Words, roze Babypop First Words, roze Bayer Babypop Eerste Woordjes - 38 cm - Roze (3)
      Bayer Babypop First Words, roze
      • 04003336938241
      2
      31.29 EUR
    • Bayer poppenaccessoiresset 7 delig grijs/roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162439507.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189492825.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189492824.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91809750.jpg
      Bayer Bayer poppenaccessoiresset 7 delig grijs/roze poppenaccessoiresset 7 delig grijs/roze poppenaccessoiresset 7 delig grijs/roze Bayer poppenaccessoiresset Met deze accessoiresset heb jij genoeg producten om voor jouw pop te zorgen. Je kunt het frame samen met de autostoel op twee manieren gebruiken: als schommel- en poppenstoel. Specificaties: Kleur: grijs/roze Geslacht: meisjes Leeftijd: vanaf 3 jaar Materiaal: textiel/kunststof Afmetingen autostoel: 28 x 41 cm (H x B x D) Geschikt voor poppen tot 38 cm Inhoud: 1 Autostoel 1 Frame 1 Draagzak 1 Tas 1 Bord 1 Vork 1 Lepel (1)
      Bayer poppenaccessoiresset 7 delig grijs/roze
      • 04003336400564
      3
      deal
      41.90 EUR
    • Bayer Baby Babypop Brooky Jongen 40cm Maakt 12 Geluiden
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161780692.jpg
      Bayer Bayer Baby Babypop Brooky Jongen 40cm Maakt 12 Geluiden Baby Babypop Brooky Jongen 40cm Maakt 12 Geluiden Baby Babypop Brooky Jongen 40cm Maakt 12 Geluiden Bayer Baby Babypop Brooky Jongen 40cm Maakt 12 Geluiden (1)
      Bayer Baby Babypop Brooky Jongen 40cm Maakt 12 Geluiden
      • 04003336410013
      2
      32.03 EUR
    • Bayer babypop Newborn Boy 42 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148061951.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158933138.jpg
      Bayer Bayer babypop Newborn Boy 42 cm babypop Newborn Boy 42 cm babypop Newborn Boy 42 cm Bayer Babypop Newborn Licht - Jongen - 42 cm (1)
      Bayer babypop Newborn Boy 42 cm
      • 04003336000054
      • ch-tombv-78905
      2
      deal
      44.90 EUR
    • Bayer babypop Hello Boy 46 cm blauw 3 delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148149490.jpg
      Bayer Bayer babypop Hello Boy 46 cm blauw 3 delig babypop Hello Boy 46 cm blauw 3 delig babypop Hello Boy 46 cm blauw 3 delig Bayer Babypop Hello Boy 46 Cm Blauw 3-delig (1)
      Bayer babypop Hello Boy 46 cm blauw 3 delig
      • 04003336946833
      2
      deal
      94.95 EUR
    • Bayer Mijn Eerste Woordjes Babypop - 38 cm - Roze/Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148061933.jpg
      Bayer Bayer Mijn Eerste Woordjes Babypop - 38 cm - Roze/Groen Mijn Eerste Woordjes Babypop - 38 cm - Roze/Groen Mijn Eerste Woordjes Babypop - 38 cm - Roze/Groen Bayer Mijn Eerste Woordjes Babypop - 38 cm - Roze/Groen (1)
      Bayer Mijn Eerste Woordjes Babypop - 38 cm - Roze/Groen
      • 04003336938067
      2
      deal
      51.90 EUR
    • Bayer Strampel Baby Nu met gratis Bayer poppenkleertjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148558212.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171586431.jpg
      Bayer Bayer Strampel Baby Nu met gratis Bayer poppenkleertjes Strampel Baby Nu met gratis Bayer poppenkleertjes Strampel Baby Nu met gratis Bayer poppenkleertjes Bayer Strampel Baby Nu met gratis Bayer poppenkleertjes (1)
      Bayer Strampel Baby Nu met gratis Bayer poppenkleertjes
      • 04003336935202
      1
      23.00 EUR
    • Bayer Fairy Charlene 38cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204769810.jpg
      Bayer Bayer Fairy Charlene 38cm Fairy Charlene 38cm Fairy Charlene 38cm Fairy Charlene 38cm (1)
      Bayer Fairy Charlene 38cm
      • 04003336938746
      1
      87.99 EUR
    • Bayer Lisa Newborn Baby Bayer: 40 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204877188.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197742776.jpg
      Bayer Bayer Lisa Newborn Baby Bayer: 40 cm Lisa Newborn Baby Bayer: 40 cm Lisa Newborn Baby Bayer: 40 cm Lisa Newborn Baby Bayer: 40 cm (1)
      Bayer Lisa Newborn Baby Bayer: 40 cm
      • 04003336410297
      1
      39.87 EUR
    • Bayer - Kiss Baby 36 cm (93602AA)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177697446.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175919957.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176351937.jpg
      Bayer Bayer - Kiss Baby 36 cm (93602AA) - Kiss Baby 36 cm (93602AA) - Kiss Baby 36 cm (93602AA) Bayer - Kiss Baby 36 cm (93602AA) (1)
      Bayer - Kiss Baby 36 cm (93602AA)
      • 04003336936025
      1
      39.00 EUR
    • Bayer Magic Teeth Baby 38 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176061739.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103357480.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128617100.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128617101.jpg
      Bayer Bayer Magic Teeth Baby 38 cm Magic Teeth Baby 38 cm Magic Teeth Baby 38 cm Bayer Magic Teeth Baby 38 cm (1)
      Bayer Magic Teeth Baby 38 cm
      • 04003336938425
      1
      101.99 EUR
    • Bayer Pop met Functies - 38 cm - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148550661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98865223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140837430.jpg
      Bayer Bayer Pop met Functies - 38 cm - Roze Pop met Functies - 38 cm - Roze Pop met Functies - 38 cm - Roze Bayer Pop met Functies - 38 cm - Roze (1)
      Bayer Pop met Functies - 38 cm - Roze
      • 04003336938777
      1
      70.99 EUR
    • Bayer Babypop met Levensechte Functies - 46 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161779675.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163669434.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163669437.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143862010.jpg
      Bayer Bayer Babypop met Levensechte Functies - 46 cm Babypop met Levensechte Functies - 46 cm Babypop met Levensechte Functies - 46 cm Deze 46 cm grote babypop met levensechte functies laat de kleine meisjesharten sneller slaan. De poppenmama kan met Dream Baby spelen als met een echte baby. De pop heeft magische ogen en sluit deze terwijl ze slaapt. Wanneer ze met een flesje gevoerd wordt, beweegt ze haar mond en maakt ze drinkende geluiden. Druk je op haar handen of haar twee voeten dan maakt ze geluiden als een echte baby en wanneer je haar op haar buik kietelt, dan begint ze te lachen. Door haar schoksensor reageert Drea... (1)
      Bayer Babypop met Levensechte Functies - 46 cm
      • 04003336946826
      1
      44.95 EUR
    • Bayer Pop Ballerina - 33 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148550198.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188816347.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201783950.jpg
      Bayer Bayer Pop Ballerina - 33 cm Pop Ballerina - 33 cm Pop Ballerina - 33 cm Bayer Pop Ballerina - 33 cm (1)
      Bayer Pop Ballerina - 33 cm
      • 04003336933116
      1
      29.99 EUR
    • Bayer babypop Piccolina Real Tears paars 46 cm 13 delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204307519.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151150685.jpg
      Bayer Bayer babypop Piccolina Real Tears paars 46 cm 13 delig babypop Piccolina Real Tears paars 46 cm 13 delig babypop Piccolina Real Tears paars 46 cm 13 delig Bayer Piccolina Real Tears babypop Deze superleuke pop wordt jouw nieuwe beste vriendje. Beleef samen de allerleukste avonturen. Als je de babypop de fles geeft begint ze te lachen en beweegt ze haar mond. Als ze genoeg heeft gedronken dan moet je haar op haar rug tikken waardoor ze een boertje kan laten. Wanneer de babypop verdrietig is laat ze echte tranen over haar wangen glijden. Verder wordt de babypop onder andere geleverd met één flesje, één fopspeen één knuffeldoek en een draagtas, zo... (1)
      Bayer babypop Piccolina Real Tears paars 46 cm 13 delig
      • 04003336946970
      • ch-tombv-79067
      1
      deal
      125.95 EUR
    • Bayer Mijn Eerste Woordjes Babypop - 28cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148554716.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169639562.jpg
      Bayer Bayer Mijn Eerste Woordjes Babypop - 28cm Mijn Eerste Woordjes Babypop - 28cm Mijn Eerste Woordjes Babypop - 28cm Bayer Mijn Eerste Woordjes Babypop - 28cm (1)
      Bayer Mijn Eerste Woordjes Babypop - 28cm
      • 04003336928662
      1
      19.94 EUR
    • Bayer Design Tranen Baby 38 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161780703.jpg
      Bayer Bayer Design Tranen Baby 38 cm Design Tranen Baby 38 cm Design Tranen Baby 38 cm Bayer Babypop Tears 38 cm inc Interactieve Functies (1)
      Bayer Design Tranen Baby 38 cm
      • 04003336938098
      1
      32.48 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • ZAPF DEFAULT
        • zapf
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Paola Reina (paola_reina)
      • Barbie (barbie)
      • Corolle (corolle)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Adora (adora)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Antonio Juan (antonio_juan)
      • Arias (arias)
      • ASI (asi)
      • Aurora (aurora)
      • Baby Alive (baby_alive)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Baby Born (baby_born)
      • Baby Stella (baby_stella)
      • BabyRose (babyrose)
      • Baeller (baeller)
      • BAMBOLINA (bambolina)
      • Basic (basic)
      • Batman (batman)
      • Battat (battat)
      • Bauer (bauer)
      • Bayer (bayer)
      • Berjuan (berjuan)
      • Beyblade (beyblade)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Blume (blume)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • ByAstrup (byastrup)
      • CANDYLOCKS (candylocks)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Creotime (creotime)
      • Cry Babies (cry_babies)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Diamond Direct (diamond_direct)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Engelhart (engelhart)
      • Epic Games (epic_games)
      • Falca (falca)
      • Famosa (famosa)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fisura (fisura)
      • Fortnite (fortnite)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Grafix (grafix)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Groovy (groovy)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Happy Friend (happy_friend)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heless (heless)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Identity Games (identity_games)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • JC Toys (jc_toys)
      • Jctoys (jctoys)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Lalaloopsy (lalaloopsy)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Live Pets (little_live_pets)
      • Llorens (llorens)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Luna (luna)
      • Lundby (lundby)
      • Maki (maki)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Mega Construx (mega_construx)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miniland (miniland)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • My Baby & Me (my_baby_me)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Piccolina (my_piccolina)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Nenuco (nenuco)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New Born Baby (new_born_baby)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • Onbekend (onbekend)
      • Our Generation (our_generation)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Piccolina (piccolina)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pinypon (pinypon)
      • Playwood (playwood)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Prinsessia (prinsessia)
      • Rainbow (rainbow)
      • Rauber (rauber)
      • Robotime (robotime)
      • RosaToys (rosatoys)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Safari (safari)
      • Santoro (santoro)
      • Schleich (schleich)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Skrållan (skra_llan)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Spirit (spirit)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tildas (tildas)
      • Tiny Treasures (tiny_treasures)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Toizz (toizz)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • TOPModel (topmodel)
      • Toy Story (toy_story)
      • Toyrific (toyrific)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Toysone-stocklots (toysone_stocklots)
      • TreasureX (treasurex)
      • Trixie (trixie)
      • Vdm (vdm)
      • Vtech (vtech)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type pop (type_pop):
      • Baby poppen (baby_poppen)
      • Knuffelpoppen (knuffelpoppen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0+ (0_)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Pop lengte (pop_lengte):
      • < 30 cm (pop_lengte_1)
      • 30 cm - 38 cm (pop_lengte_2)
      • 38 cm - 43 cm (pop_lengte_3)
      • ≥ 43 cm (pop_lengte_4)
    • Interactief (interactieve):
      • Ja (ja)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl