x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Baby Stella pop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Baby Stella wee Baby Stella pop Fella
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161595103.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128616582.jpg
      Baby Stella Baby Stella wee Baby Stella pop Fella wee Baby Stella pop Fella wee Baby Stella pop Fella Baby Stella's kleine neef, Wee Baby Stella van Manhattan Toy is een collectie van 30,48 cm zachte verzorgende babypoppen en accessoires Wee Baby Fella heeft schattige, geborduurde gelaatstrekken een zacht plukje fleece haar en een fopspeen die magnetisch hecht Baby jongen pop heeft een afneembare geruite onsie met stoffen haak en lus sluiting voor kleintjes om gemakkelijk pop outfits te veranderen Wee Baby Fella is een perfecte eerste babypop voor 1 jaar en ouder Alleen wasbaar, meet 6,35 cm ... (1)
      Baby Stella wee Baby Stella pop Fella
      • 00011964487172
      3
      25.48 EUR
    • Baby Stella Pop Wee Baby Stella Jarige pop - 28 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139252094.jpg
      Baby Stella Baby Stella Pop Wee Baby Stella Jarige pop - 28 cm Pop Wee Baby Stella Jarige pop - 28 cm Pop Wee Baby Stella Jarige pop - 28 cm Manhattan Toy Sweet Scents Stella babypop Fijne verjaardag! Deze superleuke babypop is een perfect cadeau voor de kleintjes. Het is voorzien van een heerlijke geurtechnologie van Celessence, knuffel de pop zachtjes om haar vanille-geur te verspreiden. Verder wordt de set geleverd met een aantal accessioreres zodat je jouw Baby Stella supermooi aan kunt kleden. Specificaties: Kleur: multicolor Geslacht: meisjes Materiaal: textiel/papier Afmetingen: 6,4 x 10,2 x 30,5 cm Leeftijd: vanaf 12 maand... (1)
      Baby Stella Pop Wee Baby Stella Jarige pop - 28 cm
      • 00011964473823
      3
      26.73 EUR
    • Baby Stella Pop Wee Baby Stella Bloem - 28 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161603981.jpg
      Baby Stella Baby Stella Pop Wee Baby Stella Bloem - 28 cm Pop Wee Baby Stella Bloem - 28 cm Pop Wee Baby Stella Bloem - 28 cm Baby Stellas kleine cousin, Wee Baby Stella van Manhattan Toy is een collectie van 30,48 cm zachte, voedende babypoppen en accessoires. Bevat een ultrazachte 30,48 cm grote babypop met schattige, geborduurde gelaatstrekken, een zachte bosjes van fleece haren en een fopspeen die magnetisch wordt bevestigd. De babypop heeft een afneembare luier en een jurk met stoffen haak- en lussluiting voor de kleintjes om het aantrekken van de baby te oefenen. Een perfecte eerste babypop voor kinderen vanaf... (1)
      Baby Stella Pop Wee Baby Stella Bloem - 28 cm
      • 00011964474257
      3
      23.07 EUR
    • Baby Stella Pop Wee Baby Stella Snow - 28 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107118346.jpg
      Baby Stella Baby Stella Pop Wee Baby Stella Snow - 28 cm Pop Wee Baby Stella Snow - 28 cm Pop Wee Baby Stella Snow - 28 cm Baby Stella's kleine neef, Wee Baby Stella van Manhattan Toy is een collectie van 30,48 cm zachte verzorgende babypoppen en accessoires Inclusief een ultra zachte babypop van 30,48 cm met schattige, geborduurde gelaatstrekken een zacht plukje blond fleece haar en een fopspeen die magnetisch hecht Babypop heeft een afneembare luier, hoed en jurk met stoffen haak en lus sluiting voor kleintjes om te oefenen dressing baby Een perfecte eerste babypop voor kinderen vanaf 1 jaar. Alleen wasbaar, me... (1)
      Baby Stella Pop Wee Baby Stella Snow - 28 cm
      • 00011964482474
      2
      26.87 EUR
    • Baby Stella Pop Streepje - 35 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107115686.jpg
      Baby Stella Baby Stella Pop Streepje - 35 cm Pop Streepje - 35 cm Pop Streepje - 35 cm Manhattan Toy Stella Peach Doll babypop Deze prachtige babypop zal voor veel vreugde zorgen bij de kleintjes! De set wordt voorzien van leuke accessoires wat zorgt voor veel speel-plezier, maar de pop kan ook dienen als een superfijn slaapmaatje! Baby Stella-poppen zijn volledig zacht en prachtig vormgegeven met levensechte details zoals een navel en een buik. Je kunt haar outfits veranderen en de pop wordt geleverd met een magnetische fopspeen. Specificaties: Kleur: roze Geslacht: meisjes Ma... (1)
      Baby Stella Pop Streepje - 35 cm
      • 00011964474851
      2
      29.61 EUR
    • Baby Stella wee Baby Stella pop Brownie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128616665.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128616667.jpg
      Baby Stella Baby Stella wee Baby Stella pop Brownie wee Baby Stella pop Brownie wee Baby Stella pop Brownie De kleine cousin van Baby Stella, Wee Baby Stella van Manhattan Toy, is een verzameling van 12 inch zachte babypoppen en accessoires. Bevat een ultrazachte babypop van 30,5 cm met schattige, geborduurde gelaatstrekken, een zacht bosje van zwart garen en een fopspeen die magnetisch kan worden aangebracht. De babypop heeft een afneembare luier en een jurk met klittenbandsluiting, zodat de baby het aankleden kan oefenen. Een perfecte eerste babypop vanaf 1 jaar. Oppervlak alleen wasbaar; afmetin... (1)
      Baby Stella wee Baby Stella pop Brownie
      • 00011964485215
      1
      deal
      48.90 EUR
    • Baby Stella Pop Wee Baby Stella Aarbei - 28 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171601139.jpg
      Baby Stella Baby Stella Pop Wee Baby Stella Aarbei - 28 cm Pop Wee Baby Stella Aarbei - 28 cm Pop Wee Baby Stella Aarbei - 28 cm Baby Stella Pop Wee Baby Stella Aarbei - 28 cm - van Baby Stella in de categorie Pop. (1)
      Baby Stella Pop Wee Baby Stella Aarbei - 28 cm
      • 00011964484522
      1
      29.95 EUR
    • Baby Stella Pop Wee Baby Stella Citroen - 28 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171581637.jpg
      Baby Stella Baby Stella Pop Wee Baby Stella Citroen - 28 cm Pop Wee Baby Stella Citroen - 28 cm Pop Wee Baby Stella Citroen - 28 cm Baby Stella Pop Wee Baby Stella Citroen - 28 cm - van Baby Stella in de categorie Pop. (1)
      Baby Stella Pop Wee Baby Stella Citroen - 28 cm
      • 00011964484546
      1
      29.95 EUR
    • Baby Stella Pop Wee Baby Stella Dress - 28 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128616931.jpg
      Baby Stella Baby Stella Pop Wee Baby Stella Dress - 28 cm Pop Wee Baby Stella Dress - 28 cm Pop Wee Baby Stella Dress - 28 cm Baby Stella Pop Wee Baby Stella Dress - 28 cm - van Baby Stella in de categorie Pop. (1)
      Baby Stella Pop Wee Baby Stella Dress - 28 cm
      • 00011964482481
      1
      34.95 EUR
    • Baby Stella Pop Wee Baby Stella Slapen - 28 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161600549.jpg
      Baby Stella Baby Stella Pop Wee Baby Stella Slapen - 28 cm Pop Wee Baby Stella Slapen - 28 cm Pop Wee Baby Stella Slapen - 28 cm Baby Stella Pop Wee Baby Stella Slapen - 28 cm - van Manhattan Toy in de categorie Pop. (1)
      Baby Stella Pop Wee Baby Stella Slapen - 28 cm
      • 00011964473854
      1
      39.64 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • ZAPF DEFAULT
        • zapf
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Baby born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • Paola Reina (paola_reina)
      • Corolle (corolle)
      • Haba (haba)
      • Adora (adora)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Antonio Juan (antonio_juan)
      • ASI (asi)
      • Baby Alive (baby_alive)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Baby Stella (baby_stella)
      • Baeller (baeller)
      • BAMBOLINA (bambolina)
      • Basic (basic)
      • Bayer (bayer)
      • Berjuan (berjuan)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Chicco (chicco)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cry Babies (cry_babies)
      • Defa (defa)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Engelhart (engelhart)
      • Falca (falca)
      • Famosa (famosa)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Goki (goki)
      • Grafix (grafix)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Groovy (groovy)
      • Götz (go_tz)
      • Happy Friend (happy_friend)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heless (heless)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Jctoys (jctoys)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Just games (just_games)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Llorens (llorens)
      • Luna (luna)
      • Luvabella (luvabella)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miniland (miniland)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • My little baby (my_little_baby)
      • My Piccolina (my_piccolina)
      • Nenuco (nenuco)
      • New Born Baby (new_born_baby)
      • Non-License (non_license)
      • Our Generation (our_generation)
      • Overig (overig)
      • Piccolina (piccolina)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pinypon (pinypon)
      • Playfun (playfun)
      • Rauber (rauber)
      • Robotime (robotime)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Skrållan (skra_llan)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Treasures (tiny_treasures)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Toyrific (toyrific)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vdm (vdm)
      • Vtech (vtech)
      • Warmies (warmies)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type pop (type_pop):
      • Baby poppen (baby_poppen)
      • Knuffelpoppen (knuffelpoppen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0+ (0_)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
    • Pop lengte (pop_lengte):
      • < 30 cm (pop_lengte_1)
      • 30 cm - 36 cm (pop_lengte_2)
      • 36 cm - 43 cm (pop_lengte_3)
      • ≥ 43 cm (pop_lengte_4)
    • Interactief (interactieve):
      • Ja (ja)
    • Materiaal (materiaal):
      • Flanel (flanel)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl