x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Adora pop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Adora Speeltijd Little Princess Flower Pop
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98865474.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99308845.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76948687.jpg
      Adora Adora Speeltijd Little Princess Flower Pop Speeltijd Little Princess Flower Pop Speeltijd Little Princess Flower Pop Adora speeltijd Little Princess Flower pop. Wil jij een lief popje, die je overal mee naar toe kan nemen, kan knuffelen, het flesje kan geven en die mama na al die vrolijke speeluurtjes in de wasmachine kan stoppen? Dan is dit popje voor jou gemaakt. Hoogte: 33 cm / 13" (1)
      Adora Speeltijd Little Princess Flower Pop
      • 08718807507579
      1
      59.50 EUR
    • Adora knuffel babypop blauw 33 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116193774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95111385.jpg
      Adora Adora knuffel babypop blauw 33 cm knuffel babypop blauw 33 cm knuffel babypop blauw 33 cm Adora knuffel babypop Deze super leuke pop wordt jouw nieuwe beste vriendinnetje. Beleef samen de allerleukste avonturen en vertel haar al jouw geheimen. Specificaties: Kleur: blauw Materiaal: kunststof, textiel Geslacht: meisjes Lengte: 33 cm De pop kan in de wasmachine. (1)
      Adora knuffel babypop blauw 33 cm
      • 00010475217193
      1
      31.50 EUR
    • Adora babypop Hope 40 cm roze/wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133934126.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108193163.jpg
      Adora Adora babypop Hope 40 cm roze/wit babypop Hope 40 cm roze/wit babypop Hope 40 cm roze/wit Adora babypop Deze superleuke pop wordt jouw nieuwe beste vriendinnetje. Beleef samen de allerleukste avonturen en vertel haar al jouw geheimen. Zorg jij ervoor dat jouw pop op tijd een schone luier heeft? Diverse details zijn vakkundig met de hand beschilderd. De kleding is met de hand gemaakt wat deze poppen een unieke uitstraling geeft. Geen pop is hetzelfde! Speel ermee of verzamel ze. Specificaties: Kleur: roze/wit Kleur ogen: blauw Materiaal: kunststof, textiel Geslacht: meisjes Lengte:... (1)
      Adora babypop Hope 40 cm roze/wit
      • 08719817179251
      1
      75.95 EUR
    • Adora Toddlertime Cutie Patootie pop 50.8 cm roze / wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98865805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88726853.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76955166.jpg
      Adora Adora Toddlertime Cutie Patootie pop 50.8 cm roze / wit Toddlertime Cutie Patootie pop 50.8 cm roze / wit Toddlertime Cutie Patootie pop 50.8 cm roze / wit Adora Toddler Cutie Patootie Cutie Patootie heeft blauwe ogen, krullend haar en een leuke zomer outfit met sandalen. Ze is handgemaakt en heeft een handbeschilderd gezichtje met echte wimpers. De pop heeft ook kambaar haar en ze heeft de perfecte grootte en gewicht. - Hoogte: 50.8 cm - Kleur: roze / wit - Type: Cutie Patootie - Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en voor verzamelaars (1)
      Adora Toddlertime Cutie Patootie pop 50.8 cm roze / wit
      • 08718807627314
      1
      117.50 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbieding IMPORTANT
        • true
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • ZAPF DEFAULT
        • zapf
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Baby born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • Corolle (corolle)
      • Paola Reina (paola_reina)
      • Haba (haba)
      • Adora (adora)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Baby Alive (baby_alive)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Base Toys (base_toys)
      • Basic (basic)
      • Bayer (bayer)
      • Berjuan (berjuan)
      • Cicciobello (cicciobello)
      • Cry Babies (cry_babies)
      • DC Super Hero Girls (dc_super_hero_girls)
      • Delamaison (delamaison)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Falca (falca)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Götz (go_tz)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heless (heless)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • K3 (k3)
      • Kamparo (kamparo)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. (l_o_l_)
      • LEGO (lego)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Makro (makro)
      • Mattel (mattel)
      • Mga (mga)
      • Miniland (miniland)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • My Baby & Me (my_baby_me)
      • My little baby (my_little_baby)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nenuco (nenuco)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • No name (no_name)
      • Our Generation (our_generation)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pintoy (pintoy)
      • Playwood (playwood)
      • PMS (pms)
      • Small Foot (small_foot)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Toi Toys (toi_toys)
      • Toyrific (toyrific)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Vtech (vtech)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type pop (type_pop):
      • Baby poppen (baby_poppen)
      • Knuffelpoppen (knuffelpoppen)
    • Pop lengte (pop_lengte):
      • 29 cm (pop_lengte_29.0)
      • 30 cm (pop_lengte_30.0)
      • 38 cm (pop_lengte_38.0)
      • 43 cm (pop_lengte_43.0)
      • 46 cm (pop_lengte_46.0)
    • Interactief (interactieve):
      • Ja (ja)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl