x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er playmobil verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Space playmobil

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in playmobil categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Playmobil Space Meteoroïde laser (9490)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121056062.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146887402.jpg
      Playmobil Playmobil Space Meteoroïde laser (9490) Space Meteoroïde laser (9490) Space Meteoroïde laser (9490) PLAYMOBIL Space - Meteoroïde laser Opgelet, een reusachtige meteoroïde stevent af op de ruimteraket. "We stevenen af op een botsing," zegt de astronaut. "Bereid de meteoroïde laser voor." Nu moet het snel gaan. De astronaut brengt de meteoroïde vernietiger op één lijn en maakt hem klaar voor de start. "Klaar om te schieten", meldt hij zich aan de ruimteraket. "Vuur!" klinkt het commando over de radio. Het eerste schot is perfect. De meteoroïde wordt geraakt en breekt in stukken. Dat was nipt!... (1)
      Playmobil Space Meteoroïde laser (9490)
      • 04008789094902
      3
      17.68 EUR
    • Playmobil DuoPack Ruimtereizigers - 9448
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142068823.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152027717.jpg
      Playmobil Playmobil DuoPack Ruimtereizigers - 9448 DuoPack Ruimtereizigers - 9448 DuoPack Ruimtereizigers - 9448 Missie in de ruimteruimte Inclusief accessoires., Fabrikant: geobra Brandstätter Stiftung & Co. KG, de toys, GEOVR (1)
      Playmobil DuoPack Ruimtereizigers - 9448
      • 04008789094483
      2
      19.95 EUR
    • Playmobil 9488 Mars-raket met Lanceerplatform
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121056111.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128339771.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124948119.jpg
      Playmobil Playmobil 9488 Mars-raket met Lanceerplatform 9488 Mars-raket met Lanceerplatform 9488 Mars-raket met Lanceerplatform Bestel Playmobil Mars Raket Met Lanceerplatform online. Bekijk alle Huishoudelijk speelgoed van het merk Playmobil bij Etrias. (1)
      Playmobil 9488 Mars-raket met Lanceerplatform
      • 04008789094889
      2
      46.93 EUR
    • Playmobil Space Ruimtestation op Mars 9487
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121109668.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124948097.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158911663.jpg
      Playmobil Playmobil Space Ruimtestation op Mars 9487 Space Ruimtestation op Mars 9487 Space Ruimtestation op Mars 9487 Na verschillende onderzoeken zijn de PLAYMOBIL® astronauten nu op weg om Mars te verkennen tijdens een spannende ruimtemissie. Het Mars Ruimtestation werd tijdens jaren van voorbereiding voor deze missie ontwikkeld om zo goed mogelijk voorbereid te zijn op de verkenning van deze planeet. De astronauten maken zich klaar om stenen te verzamelen. Deze worden vervolgens in het laboratorium onderzocht. Misschien is het in de toekomst wel mogelijk dat mensen ook daadwerkelijk op Mars gaan wonen? Le... (1)
      Playmobil Space Ruimtestation op Mars 9487
      • 04008789094872
      2
      54.23 EUR
    • Playmobil Duopack Astronaut En Robot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124760013.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124952620.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147086907.jpg
      Playmobil Playmobil Duopack Astronaut En Robot Duopack Astronaut En Robot Duopack Astronaut En Robot Bestel Playmobil Duopack Astronaut En Robot online. Bekijk alle Huishoudelijk speelgoed van het merk Playmobil bij Etrias. (1)
      Playmobil Duopack Astronaut En Robot
      • 04008789094926
      1
      15.94 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • City Action DEFAULT
        • playmobil_city_action
      • City Life DEFAULT
        • playmobil_city_life
      • Country DEFAULT
        • playmobil_country
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Playmobil thema (playmobil_thema):
      • 1.2.3 (1_2_3)
      • Avonturen (avonturen)
      • Bouw (bouw)
      • City Action (city_action)
      • City Life (city_life)
      • Country (country)
      • Dino's (dino_s)
      • Drakenland (drakenland)
      • Family Fun (family_fun)
      • Feeen en Elfjes (feeen_en_elfjes)
      • Film, tv en muziek (film_tv_en_muziek)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • History (history)
      • Kerst (kerst)
      • Magic (magic)
      • Piraten (piraten)
      • Poppenhuis (poppenhuis)
      • Porsche (porsche)
      • Prinses (prinses)
      • Ridders (ridders)
      • Safari (safari)
      • Space (space)
      • Specials (specials)
      • Spirit (spirit)
      • Sports & Action (sports_action)
      • Super 4 (super_4)
      • Top Agents (top_agents)
      • Western (western)
      • Wildlife (wildlife)
      • Zand (zand)
      • Zomer plezier (zomer_plezier)
    • Soundeffects (soundeffects):
      • Ja (ja)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1½+ (1_)
      • 3-10 (3_10)
      • 4-10 (4_10)
      • 4+ (4_)
      • 5-12 (5_12)
      • 5-10 (5_10)
      • 5+ (5_)
      • 6-14 (6_14)
      • 6-12 (6_12)
      • 6-10 (6_10)
      • 6+ (6_)
      • 7-12 (7_12)
      • 8+ (8_)
    • Productlijn (group):
      • Playmobil 1.2.3. (playmobil_1_2_3_)
      • Playmobil Action (playmobil_action)
      • Playmobil City Action (playmobil_city_action)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
      • Playmobil Country (playmobil_country)
      • Playmobil Dinos (playmobil_dinos)
      • Playmobil Dragons (playmobil_dragons)
      • Playmobil Fairies (playmobil_fairies)
      • Playmobil Family Fun (playmobil_family_fun)
      • Playmobil History (playmobil_history)
      • Playmobil joulukalenteri (playmobil_joulukalenteri)
      • Playmobil Knights (playmobil_knights)
      • Playmobil Magic (playmobil_magic)
      • Playmobil Pirates (playmobil_pirates)
      • Playmobil Princess (playmobil_princess)
      • Playmobil Space (playmobil_space)
      • Playmobil Spirit (playmobil_spirit)
      • Playmobil Supersets (playmobil_supersets)
      • Playmobil Top Agents (playmobil_top_agents)
      • Playmobil Western (playmobil_western)
      • Playmobil Wild Life (playmobil_wild_life)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl