x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er playmobil verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Action playmobil

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in playmobil categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Inget (Storm) Action Politiewatervliegtuig 9436
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113359307.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135039812.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112412031.jpg
      Inget (Storm) Inget (Storm) Action Politiewatervliegtuig 9436 Action Politiewatervliegtuig 9436 Action Politiewatervliegtuig 9436 Het vliegtuig is drijvend en biedt plaats aan 2 figuren en 1 koffer Beide propellers zijn draaibaar Nachtzichtapparaat is draaibaar Met 2 figuren en veel accessoires, Fabrikant: Playmobil (2)
      Inget (Storm) Action Politiewatervliegtuig 9436
      • 04008789094360
      2
      34.99 EUR
    • Playmobil Action Sparky met disc-shooter 6834
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168880435.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015912.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015915.jpg
      Playmobil Playmobil Action Sparky met disc-shooter 6834 Action Sparky met disc-shooter 6834 Action Sparky met disc-shooter 6834 Inclusief Playmobil Sparky Figuur met brandhoorns De rompen van elke Disc shooter 6832, 6833 en 6835 kunnen voor veel verschillende speelvarianten op elkaar worden gestapeld. Geweldige aanvulling op het Playmobil ACTION assortiment Kan gebruikt worden in combinatie met het Fire & Ice action game (6831) Stimuleert leren door interactief spelen reserveonderdelen beschikbaar, Fabrikant: Playmobil (1)
      Playmobil Action Sparky met disc-shooter 6834
      • 04008789068347
      • 6834
      • 4500969
      3
      10.07 EUR
    • Playmobil Action actiespel Vuur & ijs 6831
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015895.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015896.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015898.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015900.jpg
      Playmobil Playmobil Action actiespel Vuur & ijs 6831 Action actiespel Vuur & ijs 6831 Action actiespel Vuur & ijs 6831 Playmobil 6831 Actiespel vuur en ijs De ultieme strijd tussen vuur en ijs. Wie zal er winnen? Afmetingen: 14 x 13 x 11,5 (LxBxH) (1)
      Playmobil Action actiespel Vuur & ijs 6831
      • 04008789068316
      • 6831
      • 4500959
      2
      18.95 EUR
    • Playmobil Action Firebot met disc-shooter 6835
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161938284.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015917.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015919.jpg
      Playmobil Playmobil Action Firebot met disc-shooter 6835 Action Firebot met disc-shooter 6835 Action Firebot met disc-shooter 6835 Katapulteer de vuurprojectielen naar het doel en verzamel zoveel mogelijk punten. Elk raak doelpunt levert 10 punten op voor Firebot. Hoeveel punten zal je halen? (1)
      Playmobil Action Firebot met disc-shooter 6835
      • 04008789068354
      • 6835
      • 4500970
      2
      14.89 EUR
    • Playmobil Monobike oranje - 9203
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116544797.jpg
      Playmobil Playmobil Monobike oranje - 9203 Monobike oranje - 9203 Monobike oranje - 9203 Plezier en actie voor outdoor. Na het optrekken met de aandrijfeenheid springt en rolt de bemande monobike over de vloer. - Alle onderdelen van de monobike zijn demontabel, zodat de kinderfiguur in de draaibare stoel kan worden gezet. - De figuur wordt met een voetklem en een extra gordel vastgezet. - Na het in elkaar steken van de beide helften van het omhulsel wordt de monobike met de beide zijdelingse aandrijfassen vergrendeld en van een siliconenring voorzien. - Om te starten wordt het om... (1)
      Playmobil Monobike oranje - 9203
      • 04008789092038
      1
      24.95 EUR
    • Playmobil Action Frosty met disc-shooter 6832
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175653675.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015902.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015904.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015903.jpg
      Playmobil Playmobil Action Frosty met disc-shooter 6832 Action Frosty met disc-shooter 6832 Action Frosty met disc-shooter 6832 Katapulteer de ijsprojectielen naar het doel en verzamel zoveel mogelijk punten. Elk raak doelpunt levert 5 punten op voor Frosty. Hoeveel punten zal je halen? (1)
      Playmobil Action Frosty met disc-shooter 6832
      • 04008789068323
      • 4500962
      • 6832
      1
      14.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • City Action DEFAULT
        • playmobil_city_action
      • City Life DEFAULT
        • playmobil_city_life
      • Country DEFAULT
        • playmobil_country
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Playmobil thema (playmobil_thema):
      • 1.2.3 (1_2_3)
      • Action (action)
      • Back to the Future (back_to_the_future)
      • City Action (city_action)
      • City Life (city_life)
      • Country (country)
      • Drakenland (drakenland)
      • Duo (duo)
      • EverDreamerz (everdreamerz)
      • Family Fun (family_fun)
      • Feeen en Elfjes (feeen_en_elfjes)
      • Galaxy Police (galaxy_police)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Heidi (heidi)
      • History (history)
      • Kerst (kerst)
      • Magic (magic)
      • Novelmore (novelmore)
      • Piraten (piraten)
      • Poppenhuis (poppenhuis)
      • Porsche (porsche)
      • Prinses (prinses)
      • Ridders (ridders)
      • Scooby-Doo (scooby_doo)
      • Space (space)
      • Specials (specials)
      • Spirit (spirit)
      • Sports & Action (sports_action)
      • Super 4 (super_4)
      • The Movie (the_movie)
      • Top Agents (top_agents)
      • Western (western)
      • Wildlife (wildlife)
      • Zand (zand)
      • Zomer plezier (zomer_plezier)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 1½-3 (1_3)
      • 2+ (2_)
      • 3-10 (3_10)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-10 (4_10)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5-12 (5_12)
      • 5-10 (5_10)
      • 5+ (5_)
      • 6-14 (6_14)
      • 6-12 (6_12)
      • 6-10 (6_10)
      • 6+ (6_)
      • 7-12 (7_12)
      • 8-12 (8_12)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Productlijn (group):
      • Playmobil 1.2.3. (playmobil_1_2_3_)
      • Playmobil Action (playmobil_action)
      • Playmobil City Action (playmobil_city_action)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
      • Playmobil Country (playmobil_country)
      • Playmobil Dinos (playmobil_dinos)
      • Playmobil Dragons (playmobil_dragons)
      • Playmobil Fairies (playmobil_fairies)
      • Playmobil Family Fun (playmobil_family_fun)
      • Playmobil History (playmobil_history)
      • Playmobil Knights (playmobil_knights)
      • Playmobil Magic (playmobil_magic)
      • Playmobil Pirates (playmobil_pirates)
      • Playmobil Princess (playmobil_princess)
      • Playmobil Space (playmobil_space)
      • Playmobil Spirit (playmobil_spirit)
      • Playmobil Supersets (playmobil_supersets)
      • Playmobil Top Agents (playmobil_top_agents)
      • Playmobil Western (playmobil_western)
      • Playmobil Wild Life (playmobil_wild_life)
      • Playmobile (playmobile)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl