x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er playmobil verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Action playmobil

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in playmobil categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Playmobil Action actiespel Vuur & ijs 6831
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015895.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015896.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015898.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015900.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015899.jpg
      Playmobil Playmobil Action actiespel Vuur & ijs 6831 Action actiespel Vuur & ijs 6831 Action actiespel Vuur & ijs 6831 De ultieme strijd tussen vuur en ijs Het doel is om zijn tegenstander de verdiepingen op het speelveld met de meeste punten te plaatsen Met 3 figuren en accessoires, Fabrikant: Playmobil (1)
      Playmobil Action actiespel Vuur & ijs 6831
      • 04008789068316
      • 6831
      • 4500959
      3
      18.48 EUR
    • Playmobil Hovercraft Met Onderwatermotor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149213983.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125664469.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168976001.jpg
      Playmobil Playmobil Hovercraft Met Onderwatermotor Hovercraft Met Onderwatermotor Hovercraft Met Onderwatermotor Drijvend met onderwatermotor Opbergruimte in de boegruimte en met siliconen riem te beveiligen Ruimte voor 2 figuren Met 2 figuren en veel accessoires, Fabrikant: Playmobil (1)
      Playmobil Hovercraft Met Onderwatermotor
      • 04008789094353
      • ch-speelgoedwinkel-3348
      3
      22.59 EUR
    • Playmobil Action Sparky met disc-shooter 6834
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015911.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015912.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015915.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015914.jpg
      Playmobil Playmobil Action Sparky met disc-shooter 6834 Action Sparky met disc-shooter 6834 Action Sparky met disc-shooter 6834 Inclusief een Playmobil Sparky figuur met vuurhoorns De rompen van elke Disc shooter 6832, 6833 en 6835 kunnen op elkaar worden gestapeld voor veel verschillende speelvariaties. Geweldige aanvulling op de Playmobil ACTION serie Kan gebruikt worden in combinatie met het Fire & Ice actiespel (6831) Stimuleert leren door middel van interactief spelen reserveonderdelen beschikbaar, Fabrikant: Playmobil (1)
      Playmobil Action Sparky met disc-shooter 6834
      • 04008789068347
      • 6834
      • 4500969
      2
      16.28 EUR
    • Inget (Storm) Politiewatervliegtuig - 9436
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113359307.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135039812.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112412031.jpg
      Inget (Storm) Inget (Storm) Politiewatervliegtuig - 9436 Politiewatervliegtuig - 9436 Politiewatervliegtuig - 9436 Het vliegtuig is drijvend en biedt plaats aan 2 figuren en 1 koffer Beide propellers zijn draaibaar Nachtzichtapparaat is draaibaar Met 2 figuren en veel accessoires, Fabrikant: Playmobil (1)
      Inget (Storm) Politiewatervliegtuig - 9436
      • 04008789094360
      2
      52.99 EUR
    • Playmobil Action Frosty met disc-shooter 6832
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015901.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015902.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015904.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015903.jpg
      Playmobil Playmobil Action Frosty met disc-shooter 6832 Action Frosty met disc-shooter 6832 Action Frosty met disc-shooter 6832 PLAYMOBIL Frosty met Disc-shooter - 6832 (1)
      Playmobil Action Frosty met disc-shooter 6832
      • 04008789068323
      • 4500962
      • 6832
      2
      11.95 EUR
    • Playmobil Action Icebot met disc-shooter 6833
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015906.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015907.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015910.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76015908.jpg
      Playmobil Playmobil Action Icebot met disc-shooter 6833 Action Icebot met disc-shooter 6833 Action Icebot met disc-shooter 6833 Met de disc-shooter wordt op de schietschijf geschoten om zo veel mogelijk punten te verzamelen De 3 schijven worden boven elkaar geplaatst en kunnen in het continu vuur worden afgeschoten Met Icebot-figuur Met 1 figuur en accessoires, Fabrikant: Playmobil (1)
      Playmobil Action Icebot met disc-shooter 6833
      • 04008789068330
      • 6833
      • 4500966
      2
      14.89 EUR
    • Playmobil Sports & Action Blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116544805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168975053.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168975279.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168975277.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168975281.jpg
      Playmobil Playmobil Sports & Action Blue Sports & Action Blue Sports & Action Blue PLAYMOBIL Monobike blauw - 9204 (1)
      Playmobil Sports & Action Blue
      • 04008789092045
      1
      23.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • City Action DEFAULT
        • playmobil_city_action
      • City Life DEFAULT
        • playmobil_city_life
      • Country DEFAULT
        • playmobil_country
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Playmobil thema (playmobil_thema):
      • 1.2.3 (1_2_3)
      • Action (action)
      • Back to the Future (back_to_the_future)
      • City Action (city_action)
      • City Life (city_life)
      • Country (country)
      • Dino's (dino_s)
      • Drakenland (drakenland)
      • Duo (duo)
      • EverDreamerz (everdreamerz)
      • Family Fun (family_fun)
      • Feeen en Elfjes (feeen_en_elfjes)
      • Galaxy Police (galaxy_police)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Heidi (heidi)
      • History (history)
      • Kerst (kerst)
      • Magic (magic)
      • Novelmore (novelmore)
      • Piraten (piraten)
      • Poppenhuis (poppenhuis)
      • Porsche (porsche)
      • Prinses (prinses)
      • Ridders (ridders)
      • Scooby-Doo (scooby_doo)
      • Space (space)
      • Specials (specials)
      • Spirit (spirit)
      • Sports & Action (sports_action)
      • Super 4 (super_4)
      • The Movie (the_movie)
      • Top Agents (top_agents)
      • Western (western)
      • Wildlife (wildlife)
      • Zand (zand)
      • Zomer plezier (zomer_plezier)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-10 (3_10)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-12 (4_12)
      • 4-10 (4_10)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5-12 (5_12)
      • 5-10 (5_10)
      • 5+ (5_)
      • 6-14 (6_14)
      • 6-12 (6_12)
      • 6-10 (6_10)
      • 6+ (6_)
      • 7-12 (7_12)
      • 8-12 (8_12)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 16+ (16_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Productlijn (group):
      • Playmobil 1.2.3. (playmobil_1_2_3_)
      • Playmobil Action (playmobil_action)
      • Playmobil City Action (playmobil_city_action)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
      • Playmobil Country (playmobil_country)
      • Playmobil Dinos (playmobil_dinos)
      • Playmobil Dragons (playmobil_dragons)
      • Playmobil Fairies (playmobil_fairies)
      • Playmobil Family Fun (playmobil_family_fun)
      • Playmobil History (playmobil_history)
      • Playmobil Knights (playmobil_knights)
      • Playmobil Magic (playmobil_magic)
      • Playmobil Pirates (playmobil_pirates)
      • Playmobil Princess (playmobil_princess)
      • Playmobil Space (playmobil_space)
      • Playmobil Spirit (playmobil_spirit)
      • Playmobil Supersets (playmobil_supersets)
      • Playmobil Top Agents (playmobil_top_agents)
      • Playmobil Western (playmobil_western)
      • Playmobil Wild Life (playmobil_wild_life)
      • Playmobile (playmobile)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl