x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pro-Ject Essential II Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pro-Ject Essential II Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pro-Ject Essential II Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pro-Ject Essential II Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102459547.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145615566.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123528133.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123528136.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123528135.jpg
Pro-Ject Pro-Ject Essential II Zwart Essential II Zwart Essential II Zwart . Speed: 33, 45 (manual speed change)Principle: Belt driveSpeed variance: 33: 0.80% 45: 0.70%Wow & flutter: 33: 0.29% 45: 0.27%Platter: 300 mm particle board with felt matMain bearing: Stainless steelTonearm: 8.6, aluminiumEffective arm length: 218.5 mmEffective tonearm mass: 8.0 gOverhang: 22.0 mmCounterweight for mass: 3 - 5.5 gTracking force range: 0 - 25 mN (OM5 18 mN recommended)Included accessory: Power supply, dust coverPower consumption: 4,5 Watts maxStylus OM5eFrequency range: 20 - 2... (5)
  • 09120065187414
  • 09120050438231
  • 13205
  • ESSENTIAL II (OM5e) - MATT BLACK
  • 4537293
1
  • Algemene kenmerken
    • Type platenspeler: Riemaandrijving
    • LP formaat (Inch): 7 inch
    • Platenspeler opties: Aanpasbaar toerental, Instelbare armhoogte
    • Met display: Nee
  • Technische details
    • Nominal speeds: 33 1/3 rpm
    • Aansluiting: USB
    • Ingebouwde luidsprekers: Nee
    • Aanpasbare snelheid: Ja
    • Afstandsbediening: Nee
    • Arm length: 218.5 mm
    • Cd-speler: Nee
    • Inclusief versterker: Nee
    • Ondersteunde frequentiebanden: Niet ondersteund
    • Stylus pressure: 8 g
    • Wow & flutter: 0.12 %
  • Audio
    • Record player: Turntable
  • Design
    • Materiaal: Hout, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart
  • Ergonomie
    • Flexibele arm: Ja
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Nee
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Nee
    • Near Field Communication (NFC): Nee
    • Usb: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2014
  • 329.00 329.00 EUR 1
    1
    • Audioforum.eu Audioforum.eu
      8.9337361530715 (11)
      . Speed: 33, 45 (manual speed change)Principle: Belt driveSpeed variance: 33: 0.80% 45: 0.70%Wow & flutter: 33: 0.29% 45: 0.27%Platter: 3...329.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160489708.jpg
      Rega Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart (1)
      Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart
      • 05056186702059
      1
    • Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175573918.jpg
      Rega Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit (1)
      Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit
      • 05056186705920
      1
    • Technics SL1210GREGK platenspeler
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220585852.jpg
      Technics Technics SL1210GREGK platenspeler SL1210GREGK platenspeler SL1210GREGK platenspeler De SL-1210-serie is samen met de SL-1200 de hoeksteen van de huidige DJ draaitafel te noemen. Door zijn aanhoudende populariteit heeft Technics een hedendaagse opvolger gemaakt: de SL-1210GR. (2)
      Technics SL1210GREGK platenspeler
      • 05025232858729
      1
      deal
    • Pro-Ject T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150433802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162825998.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223535189.jpg
      Pro-Ject Pro-Ject T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart De Pro-Ject T1platenspeler is een instapmodel vannieuwste generatie. De T1 van Pro-Ject is de eerste platenspeler T-Line, die al echte hifi-geluidskwaliteit voor weinig geld levert. Ditmet gebruik van hoogwaardige materialen, een stijlvolle uitstraling en een ongelooflijk levendig geluid. Tijdens het uitgebreide ontwikkelingsproces is er zorgvuldig voor gezorgd dat er geen verlies van geluidskwaliteit is, ondanks zijn scherpe prijs.Het modieuze, CNC gefreesd chassis, in glanzend zwart, mat wi... (2)
      Pro-Ject T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart
      • 09120097822000
      • 9120097822000
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 329.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 329.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 329.00
    • partner@vergelijk.nl