x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lenco L-3809ME - Platenspeler met USB - Stereo - Stofkap - Metallic Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lenco L-3809ME - Platenspeler met USB - Stereo - Stofkap - Metallic Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lenco L-3809ME - Platenspeler met USB - Stereo - Stofkap - Metallic Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lenco L-3809ME - Platenspeler met USB - Stereo - Stofkap - Metallic Blauw
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231819076.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231819728.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231819732.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238127931.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231819731.jpg?ts=1
Lenco Lenco L-3809ME - Platenspeler met USB - Stereo - Stofkap - Metallic Blauw L-3809ME - Platenspeler met USB - Stereo - Stofkap - Metallic Blauw L-3809ME - Platenspeler met USB - Stereo - Stofkap - Metallic Blauw Lenco L-3809ME - Platenspeler met USB - Stereo - Stofkap - Metallic Blauw (1)
  • 08711902066675
  • 205373
  • L-3809ME
1
  • Technische details
    • Nominal speeds: 33 1/3 rpm
    • Gewicht managment: Ja
    • Inclusief stofhoes: Ja
    • Pitch control: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Platenspeler opties: Pitch control, Inclusief stofkap
    • Materiaal behuizing: RVS, Metaal, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 430 cm
    • Diepte: 350 cm
    • Hoogte: 155 cm
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver, Blauw
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Inhoud van de verpakking
    • Meegeleverde kabels: AC, USB
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal usb-poorten: 1
    • Bluetooth: Nee
    • USB versie: USB 2.0
  • 256.03 256.03 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Lenco L-3809ME - Platenspeler met USB - Stereo - Stofkap - Metallic Blauw256.03, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Fenton RP168W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231291662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231294458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231294457.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231294464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231294461.jpg?ts=1
      Fenton Fenton RP168W RP168W RP168W Platenspeler met Bluetooth - Fenton RP168W - met 2 luidsprekers en USB aansluiting - Bruin (Hout) (1)
      Fenton RP168W
      • 08715693332230
      • 102.147
      1
    • Fenton Platenspeler - Fenton RP115D platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189638473.jpg?ts=1
      Fenton Fenton Platenspeler - Fenton RP115D platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Wit Platenspeler - Fenton RP115D platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Wit Platenspeler - Fenton RP115D platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Wit Platenspeler - Fenton RP115D platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Wit (1)
      Fenton Platenspeler - Fenton RP115D platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Wit
      • 08720105708947
      1
    • Fenton Platenspeler - Fenton RP115B platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Houtlook (Bruin)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190332683.jpg?ts=1
      Fenton Fenton Platenspeler - Fenton RP115B platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Houtlook (Bruin) Platenspeler - Fenton RP115B platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Houtlook (Bruin) Platenspeler - Fenton RP115B platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Houtlook (Bruin) De perfecte match: De platenspeler en plaatkoffer matchen qua afwerking en zijn hier de perfecte match. Plaatjes draaien kan nu in stijl! Bluetooth: de platenspeler is voorzien van Bluetooth waardoor muziek vanaf een telefoon of tablet naar de speler kan worden gestrooid. Auto stop: de automatische stopfunctie van de platenspeler zorgt ervoor dat de speler automatisch stopt op het eentje van een plaat. Zo wordt onnodige slijtage van de naald en plaat voorkomen. Hoeken: De hoekstukken die op de hoeken van de platenspeler en platkoffer zijn aangebracht maken de speler en koffer extra stevig en zorgen hij ook voor dat ze ook na langdurig gebruik hun stevigheid behouden. 30 - 35 platen: de koffer biedt plaats aan 30 - 35 platen met hoes die je gemakkelijk mee kunt nemen naar een vriend(in) voor een avondje muzikaal plaatje. (3)
      Fenton Platenspeler - Fenton RP115B platenspeler met Bluetooth, auto-stop, USB en bijpassende platenkoffer - Houtlook (Bruin)
      • 08720105708954
      2
    • Audizio Platenspeler Bluetooth - Audizio RP315 high-end retro platenspeler met Audio Technica element en naald - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/257708541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/257712448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/257712444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/257712465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/257712456.jpg?ts=1
      Audizio Audizio Platenspeler Bluetooth - Audizio RP315 high-end retro platenspeler met Audio Technica element en naald - Zwart Platenspeler Bluetooth - Audizio RP315 high-end retro platenspeler met Audio Technica element en naald - Zwart Platenspeler Bluetooth - Audizio RP315 high-end retro platenspeler met Audio Technica element en naald - Zwart Platenspeler Bluetooth - Audizio RP315 high-end retro platenspeler met Audio Technica element en naald - Zwart (1)
      Audizio Platenspeler Bluetooth - Audizio RP315 high-end retro platenspeler met Audio Technica element en naald - Zwart
      • 08715693327328
      • 102.173
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 279.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 231.59
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 231.59
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 231.59
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 231.59
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 273.24
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 273.24
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 273.24
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 273.24
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 273.24
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 273.24
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 273.24
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 273.24
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 273.24
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 273.24
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 273.24
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 273.24
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 245.54
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 245.54
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 245.54
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 246.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 245.54
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 245.54
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 271.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 271.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 256.03
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 256.03
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 256.03
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 256.03
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 278.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 256.03
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 256.03
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 249.99
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 249.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 256.03
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 249.99
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 249.99
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 256.03
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 256.03
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 256.03
    • partner@vergelijk.nl