x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Denver VPL-120 Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Denver VPL-120 Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Denver VPL-120 Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Denver VPL-120 Blauw
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116742437.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116742438.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116742442.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116742440.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158247111.jpg
Denver Denver VPL-120 Blauw VPL-120 Blauw VPL-120 Blauw Met de draagbare premium platenspeler is het mogelijk om niet alleen platen af te spelen, maar je kunt ze ook digitaliseren. (1)
  • 05706751027703
  • VPL-120BLUE
  • 111201100040
  • 6912171
  • VPL-120 Blue
4
  • Algemene kenmerken
    • Type platenspeler: Riemaandrijving
    • LP formaat (Inch): 7 inch
    • Platenspeler opties: Autostop, Inclusief stofkap
    • Type bediening platenspeler: Half automatisch
    • Aantal: 1
    • Anti-skating: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Nominal speeds: 33 1/3 rpm
    • Aansluiting: USB
    • Ingebouwde luidsprekers: Ja
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Autostop: Ja
    • Aux-ingang: Ja
    • Inclusief stofhoes: Ja
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch, Metaal
    • Kleur: Blauw
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 26.5 cm
    • Diepte: 35.2 cm
    • Hoogte: 11.5 cm
  • Energie
    • AC-adapter frequentie: 50 Hz
    • AC-adapter ingangsspanning: 230 V
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Ergonomie
    • Flexibele arm: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal usb-poorten: 1
    • Aantal uitgangen: 1
    • Usb: Ja
    • USB versie: USB 2.0
  • publishing
    • Introductiejaar: 2017
  • 48.99 70.94 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Denver VPL-120 USB-platenspeler Blauw Inhoud: 1 exemplaar Denver VPL-120BLUE48.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.750186403074819 (1042)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Denver VPL/120 is een draagbare platenspeler die niet alleen je platen afspeelt, maar ze ook digitaliseert. Dit doe je door de platens...54.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Voordeeldrogisterij.nl Voordeeldrogisterij.nl
      3.695455325686555 (29)
      Met de draagbare premium platenspeler is het mogelijk om niet alleen platen af te spelen, maar je kunt ze ook digitaliseren.63.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Denver VPL-120 Retro Platenspeler Lichtblauw is een draagbare platenspeler in een vintage geïnspireerd design.70.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160489708.jpg
      Rega Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart (1)
      Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart
      • 05056186702059
      1
    • Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175573918.jpg
      Rega Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit (1)
      Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit
      • 05056186705920
      1
    • Technics SL1210GREGK platenspeler
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220585852.jpg
      Technics Technics SL1210GREGK platenspeler SL1210GREGK platenspeler SL1210GREGK platenspeler De SL-1210-serie is samen met de SL-1200 de hoeksteen van de huidige DJ draaitafel te noemen. Door zijn aanhoudende populariteit heeft Technics een hedendaagse opvolger gemaakt: de SL-1210GR. (2)
      Technics SL1210GREGK platenspeler
      • 05025232858729
      1
      deal
    • Pro-Ject T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150433802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162825998.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223535189.jpg
      Pro-Ject Pro-Ject T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart De Pro-Ject T1platenspeler is een instapmodel vannieuwste generatie. De T1 van Pro-Ject is de eerste platenspeler T-Line, die al echte hifi-geluidskwaliteit voor weinig geld levert. Ditmet gebruik van hoogwaardige materialen, een stijlvolle uitstraling en een ongelooflijk levendig geluid. Tijdens het uitgebreide ontwikkelingsproces is er zorgvuldig voor gezorgd dat er geen verlies van geluidskwaliteit is, ondanks zijn scherpe prijs.Het modieuze, CNC gefreesd chassis, in glanzend zwart, mat wi... (2)
      Pro-Ject T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart
      • 09120097822000
      • 9120097822000
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 43.39
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 43.39
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 43.39
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 43.39
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 43.39
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 43.39
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 43.19
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 43.19
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 43.19
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 43.19
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 44.59
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.59
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 43.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.99
    • partner@vergelijk.nl