x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er plantenbakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vierkante Witte plantenbak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in plantenbak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Capi Europe Pot vierkant rib NL 30x30x30 ivoor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168651418.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157059917.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165917249.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157059916.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157059913.jpg
      Capi Europe Capi Europe Pot vierkant rib NL 30x30x30 ivoor Pot vierkant rib NL 30x30x30 ivoor Pot vierkant rib NL 30x30x30 ivoor De Capi Nature Rib bloempot is gebaseerd op natuurlijke vormen en heeft een geribbeld patroon dat de potten een speels karakter geeft. Deze bak geeft elke binnen- of buitenruimte een natuurlijke uitstraling en is perfect te combineren met andere beschikbare vormen en maten binnen de Capi Nature Rib collectie! Deze bloempot is in Nederland gemaakt van 100% gerecycled kunststof, waardoor hij zowel zeer sterk en extreem licht, als uv- en vorstbestendig is. Het unieke, dubbelwandige ontwerp isole... (1)
      Capi Europe Pot vierkant rib NL 30x30x30 ivoor
      • 08716443061677
      4
      29.95 EUR
    • Elho Pure soft brick wheels 50 wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174206206.jpg
      Elho Elho Pure soft brick wheels 50 wit Pure soft brick wheels 50 wit Pure soft brick wheels 50 wit Elho Pure soft brick met wielen 50 wit (1)
      Elho Pure soft brick wheels 50 wit
      • 08711904223007
      3
      149.00 EUR
    • Green-Lab Polyester plantenbak 50x50x50 cm | zuiver wit | voorraad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160161200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173349972.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122799638.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122799640.jpg
      Green-Lab Green-Lab Polyester plantenbak 50x50x50 cm | zuiver wit | voorraad Polyester plantenbak 50x50x50 cm | zuiver wit | voorraad Polyester plantenbak 50x50x50 cm | zuiver wit | voorraad Green-lab Polyester plantenbak 50x50x50 cm | zuiver wit | voorraad (1)
      Green-Lab Polyester plantenbak 50x50x50 cm | zuiver wit | voorraad
      • 08718885041149
      1
      162.44 EUR
    • Green-Lab Polyester plantenbak 40x40x40 cm zuiver wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185559588.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91227921.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122799630.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122799631.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122799629.jpg
      Green-Lab Green-Lab Polyester plantenbak 40x40x40 cm zuiver wit Polyester plantenbak 40x40x40 cm zuiver wit Polyester plantenbak 40x40x40 cm zuiver wit Green-lab Polyester plantenbak 40x40x40 cm zuiver wit (1)
      Green-Lab Polyester plantenbak 40x40x40 cm zuiver wit
      • 08718885041101
      1
      106.09 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bloempotten DEFAULT
        • bloempotten
      • Vierkante Potten DEFAULT
        • vierkant
      • Elho DEFAULT
        • elho
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
      • Hornbach DEFAULT
        • hornbach
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Elho (elho)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Capi (capi)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • ACD (acd)
      • Allibert (allibert)
      • Ambiance (ambiance)
      • Arca (arca)
      • Artstone (artstone)
      • Axi (axi)
      • AYTM (aytm)
      • B Living (b_living)
      • Baq Design (baq_design)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Best for birds (best_for_birds)
      • Bio Green (bio_green)
      • Biohort (biohort)
      • Bitz (bitz)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Boltze (boltze)
      • Boskke (boskke)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • By Lassen (by_lassen)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Capi nature (capi_nature)
      • Carpentier (carpentier)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Compo (compo)
      • Coppens (coppens)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cresta (cresta)
      • D&M (d_m)
      • D&M Deco (d_m_deco)
      • Decostar Countryfield (decostar_countryfield)
      • Deluxsh (deluxsh)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Deuba (deuba)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Duo (duo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Décoris (de_coris)
      • Ecken & Kanten (ecken_kanten)
      • Ecopot's (ecopot_s)
      • Elephant Parade (elephant_parade)
      • EMSA (emsa)
      • Endersen (endersen)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • Erba (erba)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exit (exit)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Feliz (feliz)
      • Feliz Lifestyle (feliz_lifestyle)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floran (floran)
      • FLYTE (flyte)
      • G-line Pro (g_line_pro)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gardebruk (gardebruk)
      • Gardena (gardena)
      • Gardenlux (gardenlux)
      • Gardman (gardman)
      • Gartenmeister (gartenmeister)
      • Geli (geli)
      • Generic (generic)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerimport (gerimport)
      • Geroba (geroba)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Green-Lab (green_lab)
      • Greenware (greenware)
      • Gronfeld (gronfeld)
      • Hakbijl Glass (hakbijl_glass)
      • Handed By (handed_by)
      • HAY (hay)
      • Hega hogar (hega_hogar)
      • HEINE (heine)
      • HEMA (hema)
      • Hendrik Jan (hendrik_jan)
      • Hillhout (hillhout)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hozelock (hozelock)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Iittala (iittala)
      • Intergard (intergard)
      • J-Line (j_line)
      • Jax Design (jax_design)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keter (keter)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kähler (ka_hler)
      • LaForma (laforma)
      • Larix (larix)
      • Lechuza (lechuza)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Light & Living (light_living)
      • Luca Lifestyle (luca_lifestyle)
      • Lutra (lutra)
      • Lutrabox (lutrabox)
      • Mad About Mats (mad_about_mats)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Makro (makro)
      • Mascot (mascot)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mcollections (mcollections)
      • Menu (menu)
      • Meuwissen agro (meuwissen_agro)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Muubs (muubs)
      • Nampook (nampook)
      • Nature (nature)
      • Naturel Collections (naturel_collections)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Newgarden (newgarden)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Oakywood (oakywood)
      • Oppottafel.nl (oppottafel_nl)
      • Orange85 (orange85)
      • Outdoor Life (outdoor_life)
      • Outdoor Living by Decoris (outdoor_living_by_decoris)
      • Outsunny (outsunny)
      • OYOY (oyoy)
      • Parlane (parlane)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pikaplant (pikaplant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Pottery Pots (pottery_pots)
      • Praxis (praxis)
      • Present Time (present_time)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Prosperplast (prosperplast)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Qualy (qualy)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Robotime (robotime)
      • Romberg (romberg)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royal well (royal_well)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • Serax (serax)
      • Shadow Comfort (shadow_comfort)
      • Skagerak (skagerak)
      • Slim Kweken (slim_kweken)
      • Solid (solid)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sunny (sunny)
      • Ta (ta)
      • Talen Tools (talen_tools)
      • TecTake (tectake)
      • Tel International (tel_international)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • The Garden Club (the_garden_club)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tom (tom)
      • Ts (ts)
      • Tuindeco (tuindeco)
      • Tw collection (tw_collection)
      • Ubbink (ubbink)
      • Umbra (umbra)
      • Urban Home (urban_home)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vase the World (vase_the_world)
      • VegTrug (vegtrug)
      • Vitra (vitra)
      • Vkt (vkt)
      • WAGNER System (wagner_system)
      • Walplus (walplus)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Xala (xala)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • €75 - €100 (high)
      • > €100 (highest)
    • Soort plantenbak (soort_plantenbak):
      • Balkonbakken (balkonbakken)
      • Bloempotten (bloempotten)
      • Moestuinbakken (moestuinbakken)
      • Plantenmand (plantenmand)
      • Plantenschaal (plantenschaal)
      • Staande plantenbak (staande_plantenbak)
    • Vorm (vorm):
      • Vierkant (vierkant)
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Huidkleurig (nude)
    • Waar te gebruiken (toepassing):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Weerbestendige opties (weerbestendig_opties):
      • Ultraviolet bescherming (ultraviolet_bescherming)
      • Vorstbestendig (vorstbestendig)
    • Stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 23 cm (doorsnede_1)
      • 23 cm - 32 cm (doorsnede_2)
      • 32 cm - 43 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 43 cm (doorsnede_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_1)
      • 25 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 45 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 45 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 30 cm (<30)
      • 30 cm - 40 cm (30_40)
      • 40 cm - 55 cm (40_55)
      • > 55 cm (>55)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Composiet (composiet)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kokos (kokos)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl