x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er plaids verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jollein plaids

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in plaids categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Jollein Deken Heavy Knit 75x100 cm black 516-511-65089
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/86440654.jpg
      Jollein Jollein Deken Heavy Knit 75x100 cm black 516-511-65089 Deken Heavy Knit 75x100 cm black 516-511-65089 Deken Heavy Knit 75x100 cm black 516-511-65089 Deze Jollein deken Heavy Knit Black is een perfecte keuze om uw baby tegen de kou te beschermen tijdens zijn of haar dutje. De babydeken is gemaakt van zacht gebreide stof in trendy kleuren en ziet er in iedere kinderkamer geweldig uit. De verschillende kleuren binnen de Jollein Heavy Knit-collectie vullen elkaar goed aan. De TOG waarde is 1,6. (2)
      Jollein Deken Heavy Knit 75x100 cm black 516-511-65089
      • 08717329329836
      1
      most_sold
      42.87 EUR
    • Jollein Babydeken Jollein Soft Knit Creamy Peach-75 x 100 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128429896.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99741511.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118243291.jpg
      Jollein Jollein Babydeken Jollein Soft Knit Creamy Peach-75 x 100 cm Babydeken Jollein Soft Knit Creamy Peach-75 x 100 cm Babydeken Jollein Soft Knit Creamy Peach-75 x 100 cm Stop jouw kleintje heerlijk in onder deze deken in zachte pastel kleur. Je kunt de deken uitstekend combineren met accessioires, zoals een waskussenhoes, mandjes of en knuffeltjes uit dezelfde collectie. (1)
      Jollein Babydeken Jollein Soft Knit Creamy Peach-75 x 100 cm
      • 08717329332966
      2
      34.95 EUR
    • Jollein Babydeken Jollein Heavy Knit Blue-100 x 135 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128407173.jpg
      Jollein Jollein Babydeken Jollein Heavy Knit Blue-100 x 135 cm Babydeken Jollein Heavy Knit Blue-100 x 135 cm Babydeken Jollein Heavy Knit Blue-100 x 135 cm Bestel Babydeken Jollein Heavy Knit Blue-100 x 135 cm online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Jollein bij Etrias. (1)
      Jollein Babydeken Jollein Heavy Knit Blue-100 x 135 cm
      • 08717329329843
      2
      deal
      28.09 EUR
    • Jollein Babydeken Jollein Heavy Knit Light Grey-75 x 100 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128425507.jpg
      Jollein Jollein Babydeken Jollein Heavy Knit Light Grey-75 x 100 cm Babydeken Jollein Heavy Knit Light Grey-75 x 100 cm Babydeken Jollein Heavy Knit Light Grey-75 x 100 cm Deze Jollein deken Heavy Knit Grey is een perfecte keuze om uw baby tegen de kou te beschermen tijdens zijn of haar dutje. De babydeken is gemaakt van zacht gebreide stof in trendy kleuren en ziet er in iedere kinderkamer geweldig uit. De verschillende kleuren binnen de Jollein Heavy Knit-collectie vullen elkaar goed aan. De TOG waarde is 1,6. (1)
      Jollein Babydeken Jollein Heavy Knit Light Grey-75 x 100 cm
      • 08717329329829
      2
      deal
      32.98 EUR
    • Jollein Deken Basic Knit 100x150 cm coral pink 516-522-65106
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118119654.jpg
      Jollein Jollein Deken Basic Knit 100x150 cm coral pink 516-522-65106 Deken Basic Knit 100x150 cm coral pink 516-522-65106 Deken Basic Knit 100x150 cm coral pink 516-522-65106 Deze Jollein deken Basic Knit Coral Pink is een perfecte keuze om uw baby tegen de kou te beschermen tijdens zijn of haar dutje. Het babydekentje is gemaakt van zachte, gebreide stof in trendy kleuren en is erg zacht en comfortabel voor de kleintjes. De Jollein Basic Knit dekens passen perfect bij de Jollein Sweet Bunny lakens. De TOG waarde is 0,9. (1)
      Jollein Deken Basic Knit 100x150 cm coral pink 516-522-65106
      • 08717329330429
      1
      39.89 EUR
    • Jollein deken 100x150 cm Soft knit soft blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134613608.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134613465.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134613708.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134613384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91172313.jpg
      Jollein Jollein deken 100x150 cm Soft knit soft blue deken 100x150 cm Soft knit soft blue deken 100x150 cm Soft knit soft blue Bestel Babydeken Jollein Soft Knit Soft Blue-100 x 150 cm online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Jollein bij Etrias. (1)
      Jollein deken 100x150 cm Soft knit soft blue
      • 08717329332980
      1
      50.45 EUR
    • Jollein Deken Heavy Knit 100x150 cm grey 516-522-65088
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/86381631.jpg
      Jollein Jollein Deken Heavy Knit 100x150 cm grey 516-522-65088 Deken Heavy Knit 100x150 cm grey 516-522-65088 Deken Heavy Knit 100x150 cm grey 516-522-65088 Deze Jollein deken Heavy Knit Grey is een perfecte keuze om uw baby tegen de kou te beschermen tijdens zijn of haar dutje. De babydeken is gemaakt van zacht gebreide stof in trendy kleuren en ziet er in iedere kinderkamer geweldig uit. De TOG waarde is 1,6. (1)
      Jollein Deken Heavy Knit 100x150 cm grey 516-522-65088
      • 08717329329850
      1
      56.27 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Unique living DEFAULT
        • unique_living
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
    • Merk (brand):
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Riverdale (riverdale)
      • Damai (damai)
      • Essenza (essenza)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Malagoon (malagoon)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • Unique living (unique_living)
      • HAY (hay)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • AC Milan (ac_milan)
      • AEG (aeg)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Animal planet (animal_planet)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Baby Best (baby_best)
      • Batman (batman)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Biederlack (biederlack)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo-leisure (bo_leisure)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bugatti (bugatti)
      • Canterbury (canterbury)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinderella (cinderella)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Covers & co (covers_co)
      • Cresta (cresta)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • DC Comics (dc_comics)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Dreamland (dreamland)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Elvang Denmark (elvang_denmark)
      • Emoji (emoji)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Face to face (face_to_face)
      • Fair Trade Original (fair_trade_original)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feuerwehrmann Sam (feuerwehrmann_sam)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Formesse (formesse)
      • Giesswein (giesswein)
      • Gusta (gusta)
      • HEINE (heine)
      • HEMA (hema)
      • Herding (herding)
      • Hip (hip)
      • Hk Living (hk_living)
      • HnL Living (hnl_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House In Style (house_in_style)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Ibena (ibena)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • Jollein (jollein)
      • KAAT Amsterdam (kaat_amsterdam)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kaiser Naturfellprodukte (kaiser_naturfellprodukte)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Layzy (layzy)
      • LEGO (lego)
      • Libeco (libeco)
      • Lief! (lief_)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Made.com (made_com)
      • Mae Engelgeer (mae_engelgeer)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Minions (minions)
      • Montiss (montiss)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oilily (oilily)
      • One Direction (one_direction)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Proflax (proflax)
      • PT Living (pt_living)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scapa Home (scapa_home)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sissel (sissel)
      • Snoozing (snoozing)
      • Spiderman (spiderman)
      • Superman (superman)
      • The Incredibles (the_incredibles)
      • The Pillow Room (the_pillow_room)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trigema (trigema)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vandyck (vandyck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Weltevree (weltevree)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Yello (yello)
      • Young Collection (young_collection)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zuiver (zuiver)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €45 (budget)
      • €45 - €75 (low)
      • €75 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Breedte (breedte_cm):
      • 50 cm (breedte_cm_50.0)
      • 60 cm (breedte_cm_60.0)
      • 120 cm (breedte_cm_120.0)
      • 125 cm (breedte_cm_125.0)
      • 130 cm (breedte_cm_130.0)
      • 150 cm (breedte_cm_150.0)
      • 170 cm (breedte_cm_170.0)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 50 cm (lengte_cm_50.0)
      • 90 cm (lengte_cm_90.0)
      • 170 cm (lengte_cm_170.0)
      • 200 cm (lengte_cm_200.0)
    • Hoe te wassen (wasklasse):
      • Wassen op 30°c (wassen_op_30_c)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl