x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er petten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Barts pet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pet categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Barts Pet voor kids maat 53cm
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/4/6/6/barts-pet-voor-kids-maat-53cm-118369466.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/1/6/3/barts-pet-voor-kids-maat-53cm-118579163.jpg
      Barts Pet voor kids maat 53cm (10)
      Barts Pet voor kids maat 53cm
      kleertjes.com kleertjes.com
      33.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      kleertjes.com kleertjes.com
      33.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      good_buy
      most_sold
    • Barts flatcap Denim L
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/2/6/9/barts-flatcap-denim-l-117848269.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/4/6/barts-flatcap-denim-l-118164146.jpg
      Barts flatcap Denim L (1)
      Barts flatcap Denim L
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Barts schipperspet Donkerblauw
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/9/6/7/barts-pet-donkerblauw-85013967.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/8/4/7/barts-schipperspet-donkerblauw-118378847.jpg
      Barts schipperspet Donkerblauw (1)
      Barts schipperspet Donkerblauw
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Barts flatcap Groen/grijs L
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/3/4/1/barts-flatcap-groen-grijs-l-117848341.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/5/9/2/barts-flatcap-groen-grijs-l-118164592.jpg
      Barts flatcap Groen/grijs L (1)
      Barts flatcap Groen/grijs L
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • New Era DEFAULT
        • new_era
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Lierys (lierys)
      • Lipodo (lipodo)
      • Mayser (mayser)
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • New Era (new_era)
      • Stetson (stetson)
      • Agu (agu)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Barts (barts)
      • Bedacht (bedacht)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Borsalino (borsalino)
      • Buff (buff)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Compressport (compressport)
      • Coolcat (coolcat)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Diesel (diesel)
      • Eisbar (eisbar)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flexfit (flexfit)
      • Gore (gore)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Hatland (hatland)
      • Head (head)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jako (jako)
      • Jaxon Hats (jaxon_hats)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Lacoste (lacoste)
      • La Martina (la_martina)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Levi's (levi_s)
      • Life-line (life_line)
      • Loevenich (loevenich)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • McBURN (mcburn)
      • Mustang (mustang)
      • Name it (name_it)
      • Newline (newline)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • OTTO (otto)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seeberger (seeberger)
      • Selected femme (selected_femme)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Retro Family (the_retro_family)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trigema (trigema)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wilson (wilson)
      • Wrangler (wrangler)
      • Z8 (z8)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • Onesize (onesize)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 54/55 (54_55)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 60 (60)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • XL (xl)
    • Type pet (type_pet):
      • Sportcap (sportcap)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl