x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Medisana Analoge Weegschaal 40498 Rood

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Medisana Analoge Weegschaal 40498 Rood
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Medisana Analoge Weegschaal 40498 Rood
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Medisana Analoge Weegschaal 40498 Rood
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168650258.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178468463.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178468461.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219989501.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173448011.jpg?ts=1
Medisana Medisana Analoge Weegschaal 40498 Rood Analoge Weegschaal 40498 Rood Analoge Weegschaal 40498 Rood De Medisana PS 100 is een stijlvolle analoge weegschaal met een maximale belading van 150 kg. De weegschaal heeft een leuk retro design en meet met 100 gram nauwkeurig. De analoge personenweegschaal is gemaakt van stevig metaal en heeft een schaalverdeling van 500 gram. Je stelt de weegschaal gemakkelijk af op het nulpunt via de draaischijf. Verder heeft de PS 100 heeft een antislip standvlak en heeft hij een groot display, waardoor je het gewicht moeiteloos afleest. Dit krijg je erbij: Handleiding (2)
  • 04015588404986
  • 4015588404986
  • 40498
3
deal
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Metaal, Synthetisch, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Soort personenweegschaal: Analoog
    • Geslacht: Unisex
  • Beeldscherm
    • Easy-to-read display: Ja
  • 39.64 50.90 EUR 3
    3
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Medisana PS 100 is een stijlvolle analoge weegschaal met een maximale belading van 150 kg. De weegschaal heeft een leuk retro design e...
      39.64, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Blokker.nl Blokker.nl
      7.215707833998528 (787)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met deze trendy retro design weegschaal haal je een ware klassieker in huis.39.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.135175791379282 (1744)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Medisana PS 100 Rood is een weegschaal die door zijn looks de absolute blikvanger zal zijn van elke kamer. Het meetbereik van de weegs...50.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Salter - Bath scale Bluetooth Smart Analyzer PRO
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237069203.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125243448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125243446.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125243447.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237069205.jpg?ts=1
      Salter Salter - Bath scale Bluetooth Smart Analyzer PRO - Bath scale Bluetooth Smart Analyzer PRO - Bath scale Bluetooth Smart Analyzer PRO Chart your progress and track your fitness journey through your smartphone by downloading the fantastic Salter Mibody App for free. Featuring a backlit LCD display, this scale from Salter boasts accurate imperial and metric measurements of up to 31st 6lb/200 KG. Versatile and practical, the smart scales measure 7 metrics including weight, body fat, water, muscle mass, bone mass, BMI and BMR. Boasting an impressive eight user memory and athlete mode, these analyser scales are perfect for the whole family to use daily. Combining practicality with style, the scales have a sleek rounded modern design which will look great in any bathroom setting. (1)
      Salter - Bath scale Bluetooth Smart Analyzer PRO
      • 05010777140279
      • SA9192WH3R
      3
    • Rowenta Bodymaster Rechthoek Zilver Elektronische weegschaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163499878.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163499909.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163499907.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163499908.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Bodymaster Rechthoek Zilver Elektronische weegschaal Bodymaster Rechthoek Zilver Elektronische weegschaal Bodymaster Rechthoek Zilver Elektronische weegschaal Analyse lichaamssamenstelling: olieachtige ontwikkeling Capaciteit: 160 kg Groot lcd-display (1)
      Rowenta Bodymaster Rechthoek Zilver Elektronische weegschaal
      • 03168430261396
      • BR6010V0
      2
    • ADE BE 1700 Iris Digitale personenweegschaal Weegbereik (max.): 150 kg Zwart (mat), Glas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170015595.jpg?ts=1
      ADE ADE BE 1700 Iris Digitale personenweegschaal Weegbereik (max.): 150 kg Zwart (mat), Glas BE 1700 Iris Digitale personenweegschaal Weegbereik (max.): 150 kg Zwart (mat), Glas BE 1700 Iris Digitale personenweegschaal Weegbereik (max.): 150 kg Zwart (mat), Glas x Blauwe ledverlichting van het binnenste weegoppervlak tijdens het wegen Verlicht LED-display, 60 mm diameter Gewichtseenheden: kg en lb Step-on-technologie, overbelastings- en batterijniveau-indicator, automatische uitschakeling (1)
      ADE BE 1700 Iris Digitale personenweegschaal Weegbereik (max.): 150 kg Zwart (mat), Glas
      • 04260336175544
      • BE 1700
      2
    • Cecotec SURFACE PRECISION 9350 Vierkant Roze Elektronische weegschaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236719042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236719055.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236719047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236719063.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236719059.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec SURFACE PRECISION 9350 Vierkant Roze Elektronische weegschaal SURFACE PRECISION 9350 Vierkant Roze Elektronische weegschaal SURFACE PRECISION 9350 Vierkant Roze Elektronische weegschaal Grote digitale badkamerweegschaal 300 x 300 mm, met een slank ontwerp en 6 mm gehard glas, voor extra comfort en veiligheid, en een onzichtbaar LED-display Oplaadbare lithiumbatterij, zodat je de weegschaal op elk moment kunt opladen via de USB-poort De 4 meetsensoren bieden stabiele, nauwkeurige en nauwkeurige metingen om uw gewicht maximaal te regelen Breed meetbereik van 5 kg (11 lb) tot 180 kg (400 lb) met een schaalverdeling van 100 g (0,2 lb) voor verhoogde betrouwbaarheid en knop voor eenvoudige conversie tussen Kg en Lb Inclusief automatische uitschakeling, zelfontbranding, overgewicht en batterij-indicator; plus een meetlint voor eenvoudige en eenvoudige lichaamsvolumeregeling (1)
      Cecotec SURFACE PRECISION 9350 Vierkant Roze Elektronische weegschaal
      • 08435484046008
      • 04600
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 39.25
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 39.25
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 39.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.25
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 36.58
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 36.58
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 36.58
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 36.58
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.58
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 36.58
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 36.58
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 36.58
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 36.58
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 36.58
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 36.58
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 52.94
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 52.94
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 47.55
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 41.62
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 38.63
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 38.63
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 43.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 46.94
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 46.94
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 42.98
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 42.98
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 40.58
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 40.58
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 40.58
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 40.58
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 40.58
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 40.58
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 40.58
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 40.58
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 42.98
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 42.98
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 42.98
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 42.98
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 42.98
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 42.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 42.98
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 42.98
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 31.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 31.99
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 39.64
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 39.64
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 39.64
    • partner@vergelijk.nl