x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er partytenten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bo Camp partytent

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in partytent categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bo Camp Opbergtent Medium 1,8x1,8x2 Meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175653810.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145476370.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106625455.jpg
      Bo Camp Bo Camp Opbergtent Medium 1,8x1,8x2 Meter Opbergtent Medium 1,8x1,8x2 Meter Opbergtent Medium 1,8x1,8x2 Meter De Storage Tent van Bo-Camp zet je op met de meegeleverde scheerlijnen en haringen. De tent neem je makkelijk mee met de transporthoes. Wordt het donker? Hang een lantaarn op met het lusje aan de binnenzijde van de tent. Gebruik de tent, 1,8x1,8x2 m groot, als opslag voor kampeerartikelen, fietsen of als omkleedhok. De tent sluit je af met een rits. (1)
      Bo Camp Opbergtent Medium 1,8x1,8x2 Meter
      • 08712013719207
      • 4471920
      2
      54.39 EUR
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Blokker DEFAULT
        • blokker
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • Vidaxl DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Blokker (blokker)
      • Coleman (coleman)
      • Vidaxl (vidaxl)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Central Park (central_park)
      • Benson (benson)
      • BoGarden (bogarden)
      • Brunner (brunner)
      • Casaria (casaria)
      • CP (cp)
      • Deuba (deuba)
      • Disney (disney)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Express (express)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Garden Royal (garden_royal)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hi (hi)
      • High Peak (high_peak)
      • Huismerk (huismerk)
      • Husky (husky)
      • Intimo Garden (intimo_garden)
      • Leco (leco)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Monzana (monzana)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outsunny (outsunny)
      • Outwell (outwell)
      • Perel (perel)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Quick (quick)
      • Redwood (redwood)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • SenS-Line (sens_line)
      • TecTake (tectake)
      • Thema party (thema_party)
      • Toolland (toolland)
      • Trend24 (trend24)
      • Unigro (unigro)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €45 (budget)
      • €45 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 220 cm (hoogte_cm_1)
      • 220 cm - 240 cm (hoogte_cm_2)
      • 240 cm - 270 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 270 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 300 cm (breedte_cm_1)
      • 300 cm - 310 cm (breedte_cm_2)
      • ≥ 310 cm (breedte_cm_3)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 40 cm (lengte_cm_1)
      • 40 cm - 295 cm (lengte_cm_2)
      • ≥ 295 cm (lengte_cm_3)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Aantal dichte zijdes (aantal_dichte_zijdes):
      • 1 kant (1_kant)
      • 2 kanten (2_kanten)
      • 3 kanten (3_kanten)
      • 4 kanten (4_kanten)
      • Zonder dichte kanten (zonder_dichte_kanten)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • 300 cm (doorsnede_300.0)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • < 5 kg (gewicht_kg_1)
      • 5 kg - 20 kg (gewicht_kg_2)
      • 20 kg - 30 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 30 kg (gewicht_kg_4)
    • partner@vergelijk.nl