x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er parasols verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    VXL parasol

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in parasol categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • VXL Wind-/zonnescherm Uittrekbaar 160x300 cm zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199091579.jpg
      VXL VXL Wind-/zonnescherm Uittrekbaar 160x300 cm zwart Wind-/zonnescherm Uittrekbaar 160x300 cm zwart Wind-/zonnescherm Uittrekbaar 160x300 cm zwart Dit simpele en stijlvolle zonnescherm zorgt voor privacy en creëert een gezellige plek. Het biedt ook bescherming tegen de wind en de laagstaande zon. Het scherm is gemaakt van uv-bestendig, scheurbestendig polyester. De cassette wordt verticaal geïnstalleerd op een houten paal en de uittrekbare luifel wordt daar direct uit getrokken. De breedte van het scherm is aan te passen tot 300 cm. Het scherm heeft ook automatische terugrolfunctie. De levering bevat montageaccessoires. * Materiaal st... (1)
      VXL Wind-/zonnescherm Uittrekbaar 160x300 cm zwart
      • 06011612162165
      1
      deal
      92.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Platinum DEFAULT
        • platinum
      • Madison DEFAULT
        • madison
      • Glatz DEFAULT
        • glatz
      • Praxis DEFAULT
        • praxis
      • Blokker DEFAULT
        • blokker
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
    • Type parasol (type_parasol):
      • Stokparasol (stokparasol)
      • Zweefparasol (zweefparasol)
      • Schaduwdoek (schaduwdoek)
      • Strandparasol (strandparasol)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Shadowline (shadowline)
      • Madison (madison)
      • Platinum (platinum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Glatz (glatz)
      • Cotoons (cotoons)
      • 2L Home & Garden (2l_home_garden)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Acaza (acaza)
      • ACD (acd)
      • Altabebe (altabebe)
      • Alterego (alterego)
      • Amazonas (amazonas)
      • Ambiance (ambiance)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Aquashield (aquashield)
      • Arca (arca)
      • ARO-products (aro_products)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Basic (basic)
      • Beliani (beliani)
      • Benetton (benetton)
      • Blokker (blokker)
      • Blooming Brollies (blooming_brollies)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • BoGarden (bogarden)
      • Bolero (bolero)
      • Borek (borek)
      • Brulo (brulo)
      • CamoBob (camobob)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Capture (capture)
      • Car Shades (car_shades)
      • Carpoint (carpoint)
      • Casa.pro (casa_pro)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • Central Park (central_park)
      • Chimb (chimb)
      • Coppens (coppens)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Delschen (delschen)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Domasol (domasol)
      • Doppler (doppler)
      • DWS (dws)
      • Décoris (de_coris)
      • Edco (edco)
      • Emu (emu)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Farniente (farniente)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • FlinQ (flinq)
      • Florabest (florabest)
      • Fun (fun)
      • Garant-o-Matic (garant_o_matic)
      • Gardalux (gardalux)
      • Garden Furniture (garden_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Generic (generic)
      • Gerimport (gerimport)
      • H&S (h_s)
      • Happy People (happy_people)
      • Hartman (hartman)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hi (hi)
      • High Peak (high_peak)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • HomeHaves (homehaves)
      • Homra (homra)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hyundai (hyundai)
      • Intergard (intergard)
      • Intimo Garden (intimo_garden)
      • J-Line (j_line)
      • Jollein (jollein)
      • Kidorable (kidorable)
      • Kingsleeve (kingsleeve)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kopu (kopu)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le sud (le_sud)
      • Leco (leco)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Livin (livin)
      • Livin'outdoor (livin_outdoor)
      • Living Outdoor (living_outdoor)
      • Makro (makro)
      • Malatec (malatec)
      • Maxxtools (maxxtools)
      • MPM (mpm)
      • Nampook (nampook)
      • NC Outdoor (nc_outdoor)
      • Nesling (nesling)
      • Nordisk (nordisk)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Outdoor Covers (outdoor_covers)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outfit (outfit)
      • Outsunny (outsunny)
      • Parya (parya)
      • Perel (perel)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinolino (pinolino)
      • Praxis (praxis)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Quinny (quinny)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Safarica (safarica)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Shadow Comfort (shadow_comfort)
      • Shall (shall)
      • Siston (siston)
      • Skagerak (skagerak)
      • Soellaart (soellaart)
      • Sonniboy (sonniboy)
      • Sport (sport)
      • Step2 (step2)
      • Summerplay (summerplay)
      • Summertime (summertime)
      • Sunburst (sunburst)
      • Suncomfort (suncomfort)
      • Sunfighter (sunfighter)
      • Sunfighters (sunfighters)
      • Sunflower (sunflower)
      • Sungarden (sungarden)
      • Sunny (sunny)
      • Suns (suns)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • Terra (terra)
      • The Garden Club (the_garden_club)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tom (tom)
      • Umbrosa (umbrosa)
      • Umefa (umefa)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urban Living (urban_living)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Velleman (velleman)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • VXL (vxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wenko (wenko)
      • Wilderness (wilderness)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 1000 (price_2)
      • ≥ € 1000 (price_3)
    • Parasol opties (parasol_opties):
      • Inclusief parasolvoet (inclusief_parasolvoet)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Kantelbaar (kantelbaar)
      • Verstelbaar (verstelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vijfhoek (vijfhoek)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Bruin (bruin)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 250 cm (doorsnede_1)
      • 250 cm - 300 cm (doorsnede_2)
      • 300 cm - 325 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 325 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 243 cm (hoogte_cm_1)
      • 243 cm - 251 cm (hoogte_cm_2)
      • 251 cm - 262 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 262 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 245 cm (breedte_cm_1)
      • 245 cm - 295 cm (breedte_cm_2)
      • ≥ 295 cm (breedte_cm_3)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 270 cm (lengte_cm_1)
      • 270 cm - 300 cm (lengte_cm_2)
      • 300 cm - 350 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 350 cm (lengte_cm_4)
    • 360° draaibaar (360_draaibaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl