x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er parasols verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Velleman parasol

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in parasol categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Velleman WATERDOORLATEND ZONNEZEIL VIERKANT 5 x 5 m ANTRACIET
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151494076.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154678451.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168712532.jpg
      Velleman Velleman WATERDOORLATEND ZONNEZEIL VIERKANT 5 x 5 m ANTRACIET WATERDOORLATEND ZONNEZEIL VIERKANT 5 x 5 m ANTRACIET WATERDOORLATEND ZONNEZEIL VIERKANT 5 x 5 m ANTRACIET WATERDOORLATEND ZONNEZEIL VIERKANT 5 x 5 m ANTRACIET (3)
      Velleman WATERDOORLATEND ZONNEZEIL VIERKANT 5 x 5 m ANTRACIET
      • 05410329688066
      5
      65.00 EUR
    • Velleman Schaduwdoek - Perel (Driehoek, Waterdoorlatend, 5 x 5 x 5 meter, Antraciet)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174512637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183422504.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151494132.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100873071.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163763736.jpg
      Velleman Velleman Schaduwdoek - Perel (Driehoek, Waterdoorlatend, 5 x 5 x 5 meter, Antraciet) Schaduwdoek - Perel (Driehoek, Waterdoorlatend, 5 x 5 x 5 meter, Antraciet) Schaduwdoek - Perel (Driehoek, Waterdoorlatend, 5 x 5 x 5 meter, Antraciet) Dit schaduwzeil is een veelzijdige, kostenbesparende oplossing voor uw schaduwbehoeften. Een schaduwzeil biedt bescherming tegen de zon en ziet er geweldig uit in de meeste buitenruimtes - overdekte zwembaden, patio's en spa's. Gemaakt van gebreid PE, de stof ademt om luchtstroom mogelijk te maken en biedt UV-bescherming. Breid uw buitenruimte uit! Het is eenvoudig te installeren voor permanent of tijdelijk gebruik. Om de kwaliteit van het doek te behouden raden wij aan om het doek één keer p... (1)
      Velleman Schaduwdoek - Perel (Driehoek, Waterdoorlatend, 5 x 5 x 5 meter, Antraciet)
      • 05410329688042
      3
      44.00 EUR
    • Velleman Schaduwdoek / Zonnezeil inclusief Perel bevestigingsset - Rechthoek - 2 x 3m - Taupe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178069513.jpg
      Velleman Velleman Schaduwdoek / Zonnezeil inclusief Perel bevestigingsset - Rechthoek - 2 x 3m - Taupe Schaduwdoek / Zonnezeil inclusief Perel bevestigingsset - Rechthoek - 2 x 3m - Taupe Schaduwdoek / Zonnezeil inclusief Perel bevestigingsset - Rechthoek - 2 x 3m - Taupe Velleman Schaduwdoek / Zonnezeil - Rechthoek - 2 x 3m - Taupe Dit zonnezeil is een effectieve en voordelige oplossing om meteen welk bereik in de open lucht tegen warmte en schadelijke UV-straling te beschermen. Biedt niet alleen bescherming tegen de zon, maar geeft uw terras, uw zwembad, uw Patio, etc. ook een moderne, trendy look met zijn kleurrijke accent. De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald. Highlights * Waterafstotend en UV-bescherming * Ademend en stevig weefsel * Beve... (1)
      Velleman Schaduwdoek / Zonnezeil inclusief Perel bevestigingsset - Rechthoek - 2 x 3m - Taupe
      • 06011600466411
      2
      deal
      84.99 EUR
    • Velleman Schaduwdoek Palmen 3.6 x 3.6 x 3.6
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180544787.jpg
      Velleman Velleman Schaduwdoek Palmen 3.6 x 3.6 x 3.6 Schaduwdoek Palmen 3.6 x 3.6 x 3.6 Schaduwdoek Palmen 3.6 x 3.6 x 3.6 (1)
      Velleman Schaduwdoek Palmen 3.6 x 3.6 x 3.6
      • 08719987037917
      1
      24.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Platinum DEFAULT
        • platinum
      • Madison DEFAULT
        • madison
      • Glatz DEFAULT
        • glatz
      • Praxis DEFAULT
        • praxis
      • Blokker DEFAULT
        • blokker
      • Borek DEFAULT
        • borek
    • Type parasol (type_parasol):
      • Stokparasol (stokparasol)
      • Zweefparasol (zweefparasol)
      • Schaduwdoek (schaduwdoek)
      • Strandparasol (strandparasol)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Shadowline (shadowline)
      • Madison (madison)
      • Platinum (platinum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Glatz (glatz)
      • Cotoons (cotoons)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • Altabebe (altabebe)
      • Alterego (alterego)
      • Ambiance (ambiance)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Aquashield (aquashield)
      • Arca (arca)
      • ARO-products (aro_products)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • Basic (basic)
      • Beliani (beliani)
      • Blokker (blokker)
      • Blooming Brollies (blooming_brollies)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • BoGarden (bogarden)
      • Bolero (bolero)
      • Borek (borek)
      • Brulo (brulo)
      • CamoBob (camobob)
      • Capture (capture)
      • Car Shades (car_shades)
      • Casa.pro (casa_pro)
      • Central Park (central_park)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Coppens (coppens)
      • CP (cp)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delschen (delschen)
      • Difuzed (difuzed)
      • Domasol (domasol)
      • Doppler (doppler)
      • Droog (droog)
      • Décoris (de_coris)
      • Emu (emu)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • FlinQ (flinq)
      • Florabest (florabest)
      • Garant-o-Matic (garant_o_matic)
      • Gardalux (gardalux)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Generic (generic)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Happy People (happy_people)
      • Hartman (hartman)
      • Haushalt (haushalt)
      • HEMA (hema)
      • Hi (hi)
      • High Peak (high_peak)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • HomeHaves (homehaves)
      • Homra (homra)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Intergard (intergard)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kidorable (kidorable)
      • Kingsleeve (kingsleeve)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kopu (kopu)
      • Lafuma (lafuma)
      • Leco (leco)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Livin (livin)
      • Livin'outdoor (livin_outdoor)
      • Living Outdoor (living_outdoor)
      • Makro (makro)
      • Mascot (mascot)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Maxxtools (maxxtools)
      • Meuwissen agro (meuwissen_agro)
      • Nampook (nampook)
      • Nesling (nesling)
      • Nordisk (nordisk)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outsunny (outsunny)
      • Perel (perel)
      • Praxis (praxis)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rice (rice)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal Patio (royal_patio)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Shadow Comfort (shadow_comfort)
      • Shall (shall)
      • Simoni Racing (simoni_racing)
      • Siston (siston)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sonniboy (sonniboy)
      • Sport (sport)
      • Step2 (step2)
      • Summerplay (summerplay)
      • Summertime (summertime)
      • Suncomfort (suncomfort)
      • Sunfighters (sunfighters)
      • Sunflower (sunflower)
      • Suns (suns)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • The Garden Club (the_garden_club)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tom (tom)
      • Umbrosa (umbrosa)
      • Umefa (umefa)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vdm (vdm)
      • Velleman (velleman)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wenko (wenko)
      • Wilderness (wilderness)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 1040 (price_2)
      • ≥ € 1040 (price_3)
    • Parasol opties (parasol_opties):
      • Inclusief parasolvoet (inclusief_parasolvoet)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Kantelbaar (kantelbaar)
      • Verstelbaar (verstelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Bruin (bruin)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 250 cm (doorsnede_1)
      • 250 cm - 300 cm (doorsnede_2)
      • 300 cm - 330 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 330 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 244 cm (hoogte_cm_1)
      • 244 cm - 252 cm (hoogte_cm_2)
      • 252 cm - 262 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 262 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 250 cm (breedte_cm_1)
      • 250 cm - 300 cm (breedte_cm_2)
      • 300 cm - 330 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 330 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 280 cm (lengte_cm_1)
      • 280 cm - 300 cm (lengte_cm_2)
      • 300 cm - 355 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 355 cm (lengte_cm_4)
    • 360° draaibaar (360_draaibaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl