x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er parasols verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Skagerak parasol

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in parasol categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Skagerak Messina Parasol 210 (h) 220 X (Ø) 210 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186337752.jpg
      Skagerak Skagerak Messina Parasol 210 (h) 220 X (Ø) 210 Cm Messina Parasol 210 (h) 220 X (Ø) 210 Cm Messina Parasol 210 (h) 220 X (Ø) 210 Cm Messina Parasol 210 (h) 220 X (Ø) 210 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Skagerak Messina Parasol heeft een diameter van 210 centimeter. Hij is 220 centimeter hoog. De diameter van de paal is 3.5 centimeter. De Skagerak Messina Parasol is gemaakt van Meranti-hout. Dit hout verkleurt bijna niet, waardoor de donkerbruine tint behouden blijft. De parasolpaal is behandeld met olie, voor het beste resultaat is het aangeraden om dit regelmatig te herhalen. Het witte textiel is behandeld met Teflo... (1)
      Skagerak Messina Parasol 210 (h) 220 X (Ø) 210 Cm
      • 05706420044918
      1
      349.00 EUR
    • Skagerak Messina Parasol Ø300 (h) 240 X (Ø) 300 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178364781.jpg
      Skagerak Skagerak Messina Parasol Ø300 (h) 240 X (Ø) 300 Cm Messina Parasol Ø300 (h) 240 X (Ø) 300 Cm Messina Parasol Ø300 (h) 240 X (Ø) 300 Cm Messina Parasol Ø300 (h) 240 X (Ø) 300 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Skagerak Messina Parasol heeft een diameter van 300 centimeter. Hij is 240 centimeter hoog. De diameter van de paal is 4.8 centimeter. De Skagerak Messina Parasol gemaakt van Meranti-hout. Dit hout verkleurt bijna niet, waardoor de donkerbruine teint behouden blijft. De parasolpaal is behandeld met olie, voor het beste resultaat wordt aangeraden dit regelmatig te herhalen. Het witte textiel is behandeld met Teflon, wa... (1)
      Skagerak Messina Parasol Ø300 (h) 240 X (Ø) 300 Cm
      • 05706420100720
      1
      629.00 EUR
    • Skagerak Messina Parasol 270x270 (b) 270 X (h) 270 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161519552.jpg
      Skagerak Skagerak Messina Parasol 270x270 (b) 270 X (h) 270 Cm Messina Parasol 270x270 (b) 270 X (h) 270 Cm Messina Parasol 270x270 (b) 270 X (h) 270 Cm Messina Parasol 270x270 (b) 270 X (h) 270 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Messina parasol 270x270 van Skagerak heeft een diameter van 270 centimeter en is 250 centimeter hoog. De diameter van de paal is 4,8 centimeter. De parasol is gemaakt van geolied meranti hout en een witte stof. Deze materialen gaan lang mee en beschermen je tegen de zon. De Messina parasol past in vele buitentafels met een parasolgat. (1)
      Skagerak Messina Parasol 270x270 (b) 270 X (h) 270 Cm
      • 05706420102380
      1
      565.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Platinum DEFAULT
        • platinum
      • Madison DEFAULT
        • madison
      • Glatz DEFAULT
        • glatz
      • Praxis DEFAULT
        • praxis
      • Blokker DEFAULT
        • blokker
      • Borek DEFAULT
        • borek
    • Type parasol (type_parasol):
      • Stokparasol (stokparasol)
      • Zweefparasol (zweefparasol)
      • Schaduwdoek (schaduwdoek)
      • Strandparasol (strandparasol)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Shadowline (shadowline)
      • Madison (madison)
      • Platinum (platinum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Glatz (glatz)
      • Cotoons (cotoons)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • Altabebe (altabebe)
      • Alterego (alterego)
      • Ambiance (ambiance)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Aquashield (aquashield)
      • Arca (arca)
      • ARO-products (aro_products)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • Basic (basic)
      • Beliani (beliani)
      • Blokker (blokker)
      • Blooming Brollies (blooming_brollies)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • BoGarden (bogarden)
      • Bolero (bolero)
      • Borek (borek)
      • Brulo (brulo)
      • CamoBob (camobob)
      • Capture (capture)
      • Car Shades (car_shades)
      • Casa.pro (casa_pro)
      • Central Park (central_park)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Coppens (coppens)
      • CP (cp)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delschen (delschen)
      • Difuzed (difuzed)
      • Domasol (domasol)
      • Doppler (doppler)
      • Droog (droog)
      • Décoris (de_coris)
      • Emu (emu)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • FlinQ (flinq)
      • Florabest (florabest)
      • Garant-o-Matic (garant_o_matic)
      • Gardalux (gardalux)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Generic (generic)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Happy People (happy_people)
      • Hartman (hartman)
      • Haushalt (haushalt)
      • HEMA (hema)
      • Hi (hi)
      • High Peak (high_peak)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • HomeHaves (homehaves)
      • Homra (homra)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Intergard (intergard)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kidorable (kidorable)
      • Kingsleeve (kingsleeve)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kopu (kopu)
      • Lafuma (lafuma)
      • Leco (leco)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Livin (livin)
      • Livin'outdoor (livin_outdoor)
      • Living Outdoor (living_outdoor)
      • Makro (makro)
      • Mascot (mascot)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Maxxtools (maxxtools)
      • Meuwissen agro (meuwissen_agro)
      • Nampook (nampook)
      • Nesling (nesling)
      • Nordisk (nordisk)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outsunny (outsunny)
      • Perel (perel)
      • Praxis (praxis)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rice (rice)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal Patio (royal_patio)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Shadow Comfort (shadow_comfort)
      • Shall (shall)
      • Simoni Racing (simoni_racing)
      • Siston (siston)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sonniboy (sonniboy)
      • Sport (sport)
      • Step2 (step2)
      • Summerplay (summerplay)
      • Summertime (summertime)
      • Suncomfort (suncomfort)
      • Sunfighters (sunfighters)
      • Sunflower (sunflower)
      • Suns (suns)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • The Garden Club (the_garden_club)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tom (tom)
      • Umbrosa (umbrosa)
      • Umefa (umefa)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vdm (vdm)
      • Velleman (velleman)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wenko (wenko)
      • Wilderness (wilderness)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 1040 (price_2)
      • ≥ € 1040 (price_3)
    • Parasol opties (parasol_opties):
      • Inclusief parasolvoet (inclusief_parasolvoet)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Kantelbaar (kantelbaar)
      • Verstelbaar (verstelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Bruin (bruin)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 250 cm (doorsnede_1)
      • 250 cm - 300 cm (doorsnede_2)
      • 300 cm - 330 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 330 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 244 cm (hoogte_cm_1)
      • 244 cm - 252 cm (hoogte_cm_2)
      • 252 cm - 262 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 262 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 250 cm (breedte_cm_1)
      • 250 cm - 300 cm (breedte_cm_2)
      • 300 cm - 330 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 330 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 280 cm (lengte_cm_1)
      • 280 cm - 300 cm (lengte_cm_2)
      • 300 cm - 355 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 355 cm (lengte_cm_4)
    • 360° draaibaar (360_draaibaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl