x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er parasols verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    kopu parasol

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in parasol categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Kopu Calma 300 cm Natural
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/5/8/9/kopu-calma-300-cm-natural-53497589.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/3/6/kopu-calma-300-cm-natural-58656036.jpg
      Kopu Calma 300 cm Natural (3)
      Kopu Calma 300 cm Natural
      Kopu.nl Kopu.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.75.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Kopu.nl Kopu.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.75.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Kopu Calma 300 cm Grey
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/8/9/0/kopu-tuinkussen-manchester-taupe-basis-hoge-rug-31879890.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/3/1/2/kopu-tuinkussen-manchester-taupe-basis-hoge-rug-95820312.jpg
      Kopu Calma 300 cm Grey (1)
      Kopu Calma 300 cm Grey
      Kopu.nl Kopu.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.75.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Kopu.nl Kopu.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.75.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kopu Luarca 300x200 cm Black
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/3/6/1/kopu-tuinkussen-manchester-grey-basis-hoge-rug-31913361.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/5/5/5/kopu-tuinkussen-manchester-grey-basis-hoge-rug-32433555.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/3/1/6/kopu-tuinkussen-manchester-grey-basis-hoge-rug-95820316.jpg
      Kopu Luarca 300x200 cm Black (1)
      Kopu Luarca 300x200 cm Black
      Kopu.nl Kopu.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.75.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      50.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Kopu.nl Kopu.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.75.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      50.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Snel filteren (quick_questions):
      • - DEFAULT
        • _
      • Leen Bakker DEFAULT
        • leen_bakker
      • Madison DEFAULT
        • madison
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • - (_)
      • Leen Bakker (leen_bakker)
      • Madison (madison)
      • Glatz (glatz)
      • Platinum (platinum)
      • Alterego (alterego)
      • Bo-Garden (bo_garden)
      • Bolero (bolero)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Delschen (delschen)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Droog (droog)
      • Emu (emu)
      • Fatboy (fatboy)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • High Peak (high_peak)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kopu (kopu)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Le sud (le_sud)
      • Life outdoor living (life_outdoor_living)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Nampook (nampook)
      • NC Outdoor (nc_outdoor)
      • Nesling (nesling)
      • NOVA Itkuhälyttimet (nova_itkuha_lyttimet)
      • Perel (perel)
      • Pinolino (pinolino)
      • Proline (proline)
      • Royal Patio (royal_patio)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Shadowline (shadowline)
      • Sunburst (sunburst)
      • Sunfighter (sunfighter)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Velleman (velleman)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €80 (budget)
      • €80 - €115 (low)
      • €115 - €295 (medium)
      • > €295 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Taupe (taupe)
    • Varianten (group):
      • Fatboy Stripesol Parasol (fatboy_stripesol_parasol)
      • Hartman Solar (hartman_solar)
      • Madison Corfu (madison_corfu)
      • Madison Leros (madison_leros)
      • Madison Rhodos (madison_rhodos)
      • Madison Santorini (madison_santorini)
      • Platinum Solarflex (platinum_solarflex)
      • Shadowline Alabama (shadowline_alabama)
      • Shadowline Aruba (shadowline_aruba)
      • Shadowline Bonaire (shadowline_bonaire)
      • Shadowline Cuba parasol (shadowline_cuba_parasol)
      • Shadowline Francisco zweefparasol (shadowline_francisco_zweefparasol)
      • Shadowline Push-up parasol (shadowline_push_up_parasol)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren, Dames (heren_dames)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Maat (maat):
      • 10 (10)
      • 50 (50)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Aluminnium (aluminnium)
      • Anders (anders)
      • Doek (doek)
      • Dralon (dralon)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kunstvezel (kunstvezel)
      • Metaal (metaal)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyester (polyester)
      • Polyester 180 gr/m² (polyester_180_gr_m_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Spuncrylic (spuncrylic)
      • Staal (staal)
      • Steel (steel)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Teflon (teflon)
      • Textiel (textiel)
      • Verzinkt staal (verzinkt_staal)
      • Zand (zand)
    • Breedte (breedte):
      • 98 cm (breedte_98.0)
      • 148 cm (breedte_148.0)
      • 198 cm (breedte_198.0)
      • 250 cm (breedte_250.0)
      • 290 cm (breedte_290.0)
      • 296 cm (breedte_296.0)
      • 300 cm (breedte_300.0)
      • 360 cm (breedte_360.0)
      • 400 cm (breedte_400.0)
      • 500 cm (breedte_500.0)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • 170 cm (doorsnede_170.0)
      • 220 cm (doorsnede_220.0)
      • 300 cm (doorsnede_300.0)
      • 350 cm (doorsnede_350.0)
    • Hoogte (hoogte):
      • < 240 cm (hoogte_240)
      • 240 cm - 255 cm (hoogte_240_260)
      • 255 cm - 270 cm (hoogte_260_270)
      • ≥ 270 cm (hoogte_270)
    • Gewicht (gewicht):
      • 13 kg (gewicht_13.0)
      • 15 kg (gewicht_15.0)
    • Lengte (lengte):
      • 240 cm (lengte_240.0)
      • 255 cm (lengte_255.0)
      • 270 cm (lengte_270.0)
    • Type Parasol (type_parasol):
      • Stok (stok)
      • Zweef (zweef)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl