x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er parasols verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HomeHaves parasol

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in parasol categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • HomeHaves Luxe Zweefparasol XL Lichtgrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183424976.jpg
      HomeHaves HomeHaves Luxe Zweefparasol XL Lichtgrijs Luxe Zweefparasol XL Lichtgrijs Luxe Zweefparasol XL Lichtgrijs Wil jij ook zorgeloos genieten van je tuin zonder te verbranden? Nu extra laag geprijsd i.v.m. winterseizoen. Dus grijp je kans! Met deze luxe parasol heb je altijd schaduw waar jij dat wilt. Houd jij ook zo van buiten eten? Heerlijk toch! Maar niet in de volle zon. Deze luxe hangparasol heeft een diameter vanmaar liefst 3 meter! Zo is er schaduw genoeg voor het hele gezin. Opzetten gaat eenvoudig via de ingebouwde katrol.De parasol wordt geleverd inclusief voet. En is makkelijk op te zetten... (1)
      HomeHaves Luxe Zweefparasol XL Lichtgrijs
      1
      deal
      159.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Platinum DEFAULT
        • platinum
      • Madison DEFAULT
        • madison
      • Glatz DEFAULT
        • glatz
      • Praxis DEFAULT
        • praxis
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
    • Type parasol (type_parasol):
      • Stokparasol (stokparasol)
      • Zweefparasol (zweefparasol)
      • Schaduwdoek (schaduwdoek)
      • Strandparasol (strandparasol)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Shadowline (shadowline)
      • Madison (madison)
      • Platinum (platinum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Glatz (glatz)
      • Cotoons (cotoons)
      • 2L Home & Garden (2l_home_garden)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Acaza (acaza)
      • ACD (acd)
      • Altabebe (altabebe)
      • Alterego (alterego)
      • Amazonas (amazonas)
      • Ambiance (ambiance)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arca (arca)
      • ARO-products (aro_products)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Basic (basic)
      • Beliani (beliani)
      • Benetton (benetton)
      • Blooming Brollies (blooming_brollies)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • BoGarden (bogarden)
      • Bolero (bolero)
      • Borek (borek)
      • Brulo (brulo)
      • CamoBob (camobob)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Capture (capture)
      • Car Shades (car_shades)
      • Carpoint (carpoint)
      • Casa.pro (casa_pro)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • Chimb (chimb)
      • Coolibar (coolibar)
      • Coppens (coppens)
      • CP (cp)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Delschen (delschen)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Doppler (doppler)
      • DWS (dws)
      • Décoris (de_coris)
      • Edco (edco)
      • Emu (emu)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Farniente (farniente)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Fermob (fermob)
      • FlinQ (flinq)
      • Florabest (florabest)
      • Fun (fun)
      • Garant-o-Matic (garant_o_matic)
      • Gardalux (gardalux)
      • Garden Furniture (garden_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gardexo (gardexo)
      • Gemini (gemini)
      • Generic (generic)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Happy People (happy_people)
      • Hartman (hartman)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hi (hi)
      • High Peak (high_peak)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • HomeHaves (homehaves)
      • Homra (homra)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunter (hunter)
      • Intergard (intergard)
      • Intimo Garden (intimo_garden)
      • J-Line (j_line)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kidorable (kidorable)
      • Kingsleeve (kingsleeve)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kopu (kopu)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le sud (le_sud)
      • Leco (leco)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Livin (livin)
      • Livin'outdoor (livin_outdoor)
      • Living Outdoor (living_outdoor)
      • Malatec (malatec)
      • Mascot (mascot)
      • Maxxtools (maxxtools)
      • MPM (mpm)
      • Nampook (nampook)
      • NC Outdoor (nc_outdoor)
      • Nesling (nesling)
      • Nordisk (nordisk)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Outdoor Covers (outdoor_covers)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outfit (outfit)
      • Outsunny (outsunny)
      • Parya (parya)
      • Perel (perel)
      • Pinolino (pinolino)
      • Praxis (praxis)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Quinny (quinny)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rice (rice)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal Patio (royal_patio)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Shadow Comfort (shadow_comfort)
      • Shall (shall)
      • Siston (siston)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sonniboy (sonniboy)
      • Sport (sport)
      • Step2 (step2)
      • Summerplay (summerplay)
      • Summertime (summertime)
      • Sunburst (sunburst)
      • Suncomfort (suncomfort)
      • Sunfighter (sunfighter)
      • Sunfighters (sunfighters)
      • Sunflower (sunflower)
      • Sungarden (sungarden)
      • Sunny (sunny)
      • Suns (suns)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • The Garden Club (the_garden_club)
      • Tom (tom)
      • Umbrosa (umbrosa)
      • Umefa (umefa)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urban Living (urban_living)
      • Van den Eijnde Nettenverkoop B.V. (van_den_eijnde_nettenverkoop_b_v_)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Velleman (velleman)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • VXL (vxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wenko (wenko)
      • Wilderness (wilderness)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 35 (budget)
      • € 35 - € 75 (price_2)
      • € 75 - € 155 (price_3)
      • ≥ € 155 (price_4)
    • Parasol opties (parasol_opties):
      • Inclusief parasolvoet (inclusief_parasolvoet)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Kantelbaar (kantelbaar)
      • Verstelbaar (verstelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vijfhoek (vijfhoek)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Bruin (bruin)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 250 cm (doorsnede_1)
      • 250 cm - 300 cm (doorsnede_2)
      • 300 cm - 370 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 370 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 245 cm (hoogte_cm_1)
      • 245 cm - 255 cm (hoogte_cm_2)
      • 255 cm - 265 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 265 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 245 cm (breedte_cm_1)
      • 245 cm - 295 cm (breedte_cm_2)
      • ≥ 295 cm (breedte_cm_3)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 270 cm (lengte_cm_1)
      • 270 cm - 300 cm (lengte_cm_2)
      • 300 cm - 350 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 350 cm (lengte_cm_4)
    • 360° draaibaar (360_draaibaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl