x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er parasols verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    BoGarden parasol

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in parasol categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • BoGarden Schaduwdoek Ruit Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175653815.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199649850.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94255804.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94255802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157190666.jpg
      BoGarden BoGarden Schaduwdoek Ruit Antraciet Schaduwdoek Ruit Antraciet Schaduwdoek Ruit Antraciet SCHADUWDOEK RUIT GRIJS 3,6X3,6M (1)
      BoGarden Schaduwdoek Ruit Antraciet
      • 08712013714424
      • 4471442
      • 4801493
      7
      62.85 EUR
    • BoGarden Schaduwdoek Driehoek Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144012785.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94255798.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94255799.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137556909.jpg
      BoGarden BoGarden Schaduwdoek Driehoek Antraciet Schaduwdoek Driehoek Antraciet Schaduwdoek Driehoek Antraciet Met dit Bo-Camp driehoekige schaduwdoek kan je gemakkelijk een comfortabele plek in je tuin creëren om te ontspannen zonder te worden blootgesteld aan de schadelijke uv-straling van de zon. Het driehoekige schaduwdoek is gemaakt van 180 g/m² hogedichtheidpolyethyleen (HDPE). Deze uv-bestendige stof beschermt tegen de hitte van de zon en vermindert de kans op zonverbranding. Dankzij de open geweven structuur laat hij het zonlicht echter nog wel door. Met behulp van de stevige spanringen is dit... (1)
      BoGarden Schaduwdoek Driehoek Antraciet
      • 08712013714417
      • 4471441
      • 409091
      • 4801492
      1
      37.22 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Platinum DEFAULT
        • platinum
      • Madison DEFAULT
        • madison
      • Glatz DEFAULT
        • glatz
      • Praxis DEFAULT
        • praxis
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
    • Type parasol (type_parasol):
      • Stokparasol (stokparasol)
      • Zweefparasol (zweefparasol)
      • Schaduwdoek (schaduwdoek)
      • Strandparasol (strandparasol)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Shadowline (shadowline)
      • Madison (madison)
      • Platinum (platinum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Glatz (glatz)
      • Cotoons (cotoons)
      • 2L Home & Garden (2l_home_garden)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Acaza (acaza)
      • ACD (acd)
      • Altabebe (altabebe)
      • Alterego (alterego)
      • Amazonas (amazonas)
      • Ambiance (ambiance)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arca (arca)
      • ARO-products (aro_products)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Basic (basic)
      • Beliani (beliani)
      • Benetton (benetton)
      • Blooming Brollies (blooming_brollies)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • BoGarden (bogarden)
      • Bolero (bolero)
      • Borek (borek)
      • Brulo (brulo)
      • CamoBob (camobob)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Capture (capture)
      • Car Shades (car_shades)
      • Carpoint (carpoint)
      • Casa.pro (casa_pro)
      • Casaria (casaria)
      • Chimb (chimb)
      • Coolibar (coolibar)
      • Coppens (coppens)
      • CP (cp)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Delschen (delschen)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Doppler (doppler)
      • DWS (dws)
      • Décoris (de_coris)
      • Edco (edco)
      • Emu (emu)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Farniente (farniente)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Fermob (fermob)
      • FlinQ (flinq)
      • Florabest (florabest)
      • Fun (fun)
      • Garant-o-Matic (garant_o_matic)
      • Gardalux (gardalux)
      • Garden Furniture (garden_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gardexo (gardexo)
      • Gemini (gemini)
      • Generic (generic)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Happy People (happy_people)
      • Hartman (hartman)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hi (hi)
      • High Peak (high_peak)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • HomeHaves (homehaves)
      • Homra (homra)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunter (hunter)
      • Intergard (intergard)
      • Intimo Garden (intimo_garden)
      • J-Line (j_line)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kidorable (kidorable)
      • Kings (kings)
      • Kingsleeve (kingsleeve)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kopu (kopu)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le sud (le_sud)
      • Leco (leco)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Livin (livin)
      • Livin'outdoor (livin_outdoor)
      • Living Outdoor (living_outdoor)
      • Malatec (malatec)
      • Mascot (mascot)
      • Maxxtools (maxxtools)
      • MPM (mpm)
      • Nampook (nampook)
      • Nesling (nesling)
      • Nordisk (nordisk)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Orange85 (orange85)
      • Outdoor Covers (outdoor_covers)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outfit (outfit)
      • Outsunny (outsunny)
      • Parya (parya)
      • Perel (perel)
      • Pinolino (pinolino)
      • Praxis (praxis)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Quinny (quinny)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rice (rice)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal Patio (royal_patio)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Shadow Comfort (shadow_comfort)
      • Shall (shall)
      • Siston (siston)
      • Skagerak (skagerak)
      • Soellaart (soellaart)
      • Sonniboy (sonniboy)
      • Sport (sport)
      • Step2 (step2)
      • Summerplay (summerplay)
      • Summertime (summertime)
      • Sunburst (sunburst)
      • Suncomfort (suncomfort)
      • Sunfighter (sunfighter)
      • Sunfighters (sunfighters)
      • Sunflower (sunflower)
      • Sungarden (sungarden)
      • Sunny (sunny)
      • Suns (suns)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • TecTake (tectake)
      • The Garden Club (the_garden_club)
      • Tom (tom)
      • Umbrosa (umbrosa)
      • Umefa (umefa)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urban Living (urban_living)
      • Van den Eijnde Nettenverkoop B.V. (van_den_eijnde_nettenverkoop_b_v_)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Velleman (velleman)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • VXL (vxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wenko (wenko)
      • Wilderness (wilderness)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 35 (budget)
      • € 35 - € 75 (price_2)
      • € 75 - € 155 (price_3)
      • ≥ € 155 (price_4)
    • Parasol opties (parasol_opties):
      • Inclusief parasolvoet (inclusief_parasolvoet)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Kantelbaar (kantelbaar)
      • Verstelbaar (verstelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vijfhoek (vijfhoek)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Bruin (bruin)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 250 cm (doorsnede_1)
      • 250 cm - 300 cm (doorsnede_2)
      • 300 cm - 370 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 370 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 245 cm (hoogte_cm_1)
      • 245 cm - 255 cm (hoogte_cm_2)
      • 255 cm - 265 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 265 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 245 cm (breedte_cm_1)
      • 245 cm - 295 cm (breedte_cm_2)
      • ≥ 295 cm (breedte_cm_3)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 270 cm (lengte_cm_1)
      • 270 cm - 300 cm (lengte_cm_2)
      • 300 cm - 350 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 350 cm (lengte_cm_4)
    • 360° draaibaar (360_draaibaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl