x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pantoffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gabor pantoffels

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pantoffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Gabor Pluchen pantoffels
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202324078.jpg
      Gabor Gabor Pluchen pantoffels Pluchen pantoffels Pluchen pantoffels Producttype: sandalen, pantoffels, zomerschoenen, vrijetijdsschoenen, open schoenen, riempjes, beugelriem, platte hak Bovenmateriaal: textiel, binnenmateriaal: fleecevoering, loopzool: lichte celzool Haktype: Plat, Hakhoogte: 1 cm Breedte: normale breedte (F). Sluiting: zonder sluiting Zomerschoenen, vrijetijdsschoenen, open schoenen, riemen, riemen (4)
      Gabor Pluchen pantoffels
      • 04064032878002
      3
      deal
      99.99 EUR
    • Gabor Slippers met een logo-opschrift
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205799594.jpg
      Gabor Gabor Slippers met een logo-opschrift Slippers met een logo-opschrift Slippers met een logo-opschrift Gabor Slippers met een logo-opschrift (1)
      Gabor Slippers met een logo-opschrift
      • 04064032913642
      2
      deal
      89.99 EUR
    • Gabor Slippers met een logo-opschrift
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200571819.jpg
      Gabor Gabor Slippers met een logo-opschrift Slippers met een logo-opschrift Slippers met een logo-opschrift Gabor 73.021.16 Dames Sloffen - Blauw - Maat 36 (1)
      Gabor Slippers met een logo-opschrift
      • 04064032913550
      2
      deal
      89.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Warmbat DEFAULT
        • warmbat
      • UGG DEFAULT
        • ugg
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Grijs DEFAULT
        • grijs
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Wol DEFAULT
        • wol
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Leren pantoffels DEFAULT
        • leer
    • Prijs (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 60 (price_3)
      • ≥ € 60 (price_4)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Living kitzbühel (living_kitzbu_hel)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Romika (romika)
      • Schawos (schawos)
      • City walk (city_walk)
      • Shepherd (shepherd)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Klingel (klingel)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Rohde (rohde)
      • Classic (classic)
      • Ugg (ugg)
      • 24hShop (24hshop)
      • Able 2 (able_2)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adidas (adidas)
      • Aerosoft (aerosoft)
      • Algemare (algemare)
      • Alpacas (alpacas)
      • Amako (amako)
      • Anatomic (anatomic)
      • Antibes (antibes)
      • Apollo (apollo)
      • Ara (ara)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Arditex (arditex)
      • Aromed (aromed)
      • Babista (babista)
      • Babysteps (babysteps)
      • Balvi (balvi)
      • Barbour (barbour)
      • Batman (batman)
      • Belafit (belafit)
      • Bellatio (bellatio)
      • Beppi (beppi)
      • Bergstein (bergstein)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernardino (bernardino)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Bio Time (bio_time)
      • Biomecanics (biomecanics)
      • Bjorndal (bjorndal)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blenzo (blenzo)
      • Bobs (bobs)
      • Bobux (bobux)
      • Bota (bota)
      • Boumy (boumy)
      • Brödel (bro_del)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • CAL (cal)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Carinthia (carinthia)
      • Cars (cars)
      • Casa mia (casa_mia)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Cerdá (cerda_)
      • Champion (champion)
      • Chloé (chloe_)
      • CM Comfort (cm_comfort)
      • CMP (cmp)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cosy Line (cosy_line)
      • Crocs (crocs)
      • Ct (ct)
      • Cypres (cypres)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Dim (dim)
      • Dinotrux (dinotrux)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dunlop (dunlop)
      • Easy peasy (easy_peasy)
      • Ecco (ecco)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • Exped (exped)
      • Falke (falke)
      • Fillikid (fillikid)
      • Fischer (fischer)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fisura (fisura)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Flip Flop (flip_flop)
      • Fly Flot (fly_flot)
      • FlyFlot (flyflot)
      • Fonda (fonda)
      • FRIENDLY GEPY (friendly_gepy)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabor (gabor)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giesswein (giesswein)
      • Glerups (glerups)
      • Global (global)
      • Groovy (groovy)
      • Haflinger (haflinger)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • HEINE (heine)
      • HEITMANN FELLE (heitmann_felle)
      • Heless (heless)
      • Helix (helix)
      • HEMA (hema)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hobea (hobea)
      • Hot Potatoes (hot_potatoes)
      • HSP Hanseshopping (hsp_hanseshopping)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inblu (inblu)
      • Isotoner (isotoner)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Kickers (kickers)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Landgraaf (landgraaf)
      • LASCANA (lascana)
      • Leonie (leonie)
      • Lico (lico)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Maybee (maybee)
      • Mayoral (mayoral)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey (mickey)
      • Mikamax (mikamax)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miraculous (miraculous)
      • Mockies (mockies)
      • Moses (moses)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • MUBB (mubb)
      • Natuform (natuform)
      • Nature Comfort (nature_comfort)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijhuis (nijhuis)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nortenas (nortenas)
      • Nubikk (nubikk)
      • Nursing Care (nursing_care)
      • OTTO (otto)
      • OXMOX (oxmox)
      • Papillio (papillio)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Playama (playama)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pololo (pololo)
      • PROMED (promed)
      • Puma (puma)
      • Q-Fit Shoes (q_fit_shoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Richter (richter)
      • Rieker (rieker)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Sanita (sanita)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Scapino (scapino)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoetime (shoetime)
      • SKECHERS (skechers)
      • SLIPSTOP (slipstop)
      • Sorel (sorel)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiderman (spiderman)
      • Sprox (sprox)
      • Stabifoot (stabifoot)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stompeez (stompeez)
      • Summit (summit)
      • Super cracks (super_cracks)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superfit (superfit)
      • Supertrash (supertrash)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • THIES (thies)
      • Thu!s (thu_s)
      • Thuasne (thuasne)
      • Tiglio (tiglio)
      • Tofee (tofee)
      • Tofvel (tofvel)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • TopRock (toprock)
      • Tova (tova)
      • Trigema (trigema)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universal (universal)
      • Urban Home (urban_home)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Verbenas (verbenas)
      • Viking (viking)
      • VITAL (vital)
      • Warmbat (warmbat)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woolwarmers (woolwarmers)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Zeeman (zeeman)
    • Materiaal (materiaal):
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Suède (sue_de)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Messing (messing)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
    • Motief (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Symmetrisch patroon (symmetrisch_patroon)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl