x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zyliss pannen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pannen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Zyliss Cook Koekenpan - 24cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138837559.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144231413.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118712015.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138837792.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138837766.jpg
      Zyliss Zyliss Cook Koekenpan - 24cm Cook Koekenpan - 24cm Cook Koekenpan - 24cm Maximaal comfort De Cook braadpannen van Zyliss zijn uitgerust met de geavanceerde RockpearlPlus Non-stick Technologie, een gecombineerd procédé van oppervlaktebehandeling en antikleefcoating, exclusief samengesteld voor Zyliss door het Zwitserse Ilag. De antikleefcoating is opgebouwd uit 3 lagen en staat garant voor optimale antiaanbak-eigenschappen. Voor het aanbrengen van de coating, worden de pannen in gietaluminium onder hoge druk gestraald met metaalpartikels, waardoor een ruw oppervlak... (2)
      Zyliss Cook Koekenpan - 24cm
      • 05011268863509
      1
      30.99 EUR
    • Zyliss Cook Koekenpan - 28cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138837945.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144231422.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118712076.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138837493.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138837688.jpg
      Zyliss Zyliss Cook Koekenpan - 28cm Cook Koekenpan - 28cm Cook Koekenpan - 28cm Maximaal comfort De Cook braadpannen van Zyliss zijn uitgerust met de geavanceerde RockpearlPlus Non-stick Technologie, een gecombineerd procédé van oppervlaktebehandeling en antikleefcoating, exclusief samengesteld voor Zyliss door het Zwitserse Ilag. De antikleefcoating is opgebouwd uit 3 lagen en staat garant voor optimale antiaanbak-eigenschappen. Voor het aanbrengen van de coating, worden de pannen in gietaluminium onder hoge druk gestraald met metaalpartikels, waardoor een ruw oppervlak... (1)
      Zyliss Cook Koekenpan - 28cm
      • 05011268862618
      1
      42.55 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • BK DEFAULT
        • bk
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Le Creuset DEFAULT
        • le_creuset
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
      • Pannensets DEFAULT
        • pannenset
      • Koekenpannen DEFAULT
        • koekenpan
      • Grillpannen DEFAULT
        • grillpan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 70 (price_45_70)
      • € 70 - € 105 (price_70_110)
      • ≥ € 105 (price_110)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Alle warmtebronnen (alle_warmtebronnen)
      • Elektrisch (elektrisch)
      • Gas (gas)
      • Halogeen (halogen)
      • Inductie (inductie)
      • Keramisch (keramisch)
    • Soort pan (soort_pan):
      • Braadpan (braadpan)
      • Grillpan (grillpan)
      • Hapjespan (sauteerpan_hapjespan)
      • Koekenpan (koekenpan)
      • Kookpan (kookpan)
      • Wokpan (wokpan)
      • Pannenkoekenpan (pannenkoekenpan)
      • Pannenset (pannenset)
      • Pastapan (pastapan)
      • Soeppan (soeppan)
      • Steelpan (steelpan)
      • Stoompan (stoompan)
      • Tajine (tajine)
    • Merk (brand):
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • AMT (amt)
      • Anolon (anolon)
      • Aps (aps)
      • Ballarini (ballarini)
      • Barbecook (barbecook)
      • Bartscher (bartscher)
      • Basic (basic)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berndes (berndes)
      • Bitz (bitz)
      • Bk (bk)
      • BLAUMANN (blaumann)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgeat (bourgeat)
      • Bourgini (bourgini)
      • Brabantia (brabantia)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Camerons (camerons)
      • Camp Chef (camp_chef)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Carl Schmidt Sohn (carl_schmidt_sohn)
      • Caterchef (caterchef)
      • Circulon (circulon)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • ComBekk (combekk)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • CREALYS (crealys)
      • Crock-Pot (crock_pot)
      • Cs (cs)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • Cuisinox (cuisinox)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Domo (domo)
      • Dualit (dualit)
      • Dunlop (dunlop)
      • Durandal (durandal)
      • ELO (elo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esbit (esbit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fissler (fissler)
      • Fontignac (fontignac)
      • Gastrolux (gastrolux)
      • GEFU (gefu)
      • Gero (gero)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • GSW (gsw)
      • Gusta (gusta)
      • Habonne (habonne)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • Herzberg (herzberg)
      • Home affaire (home_affaire)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial Collection (imperial_collection)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inno cuisinno (inno_cuisinno)
      • Inventum (inventum)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jeroen Meus (jeroen_meus)
      • JML (jml)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Keeeper (keeeper)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • Kitchen Basics (kitchen_basics)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Lagostina (lagostina)
      • Lava (lava)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lodge (lodge)
      • Löwenthal (lo_wenthal)
      • Made.com (made_com)
      • Magimix (magimix)
      • MasterChef (masterchef)
      • Max Pro (max_pro)
      • Mepra (mepra)
      • Moa (moa)
      • MSR (msr)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Olympia (olympia)
      • Outwell (outwell)
      • Oxo (oxo)
      • Paderno (paderno)
      • Patisse (patisse)
      • Pedrini (pedrini)
      • Point Virgule (point_virgule)
      • Princess (princess)
      • Professional Secrets (professional_secrets)
      • Pujadas (pujadas)
      • Regatta (regatta)
      • Riess (riess)
      • Risoli (risoli)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • Sambonet (sambonet)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Serax (serax)
      • Siemens (siemens)
      • Silit (silit)
      • Sola (sola)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tefal (tefal)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Travellife (travellife)
      • Tristar (tristar)
      • Turk (turk)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vogue (vogue)
      • Weber (weber)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • XXLselect (xxlselect)
      • ZWILLING (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief deksel (deksel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Deksel materiaal (deksel_materiaal):
      • Glas (glas)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Emaille (emaille)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Keramiek (keramiek)
      • Metaal (metaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
    • Materiaal (materiaal):
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Metaal (metaal)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Koper (koper)
      • Staal (staal)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Siliconen (siliconen)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Soort bodem (soort_bodem):
      • Antiaanbaklaag (antiaanbaklaag)
      • Antisliplaag (antisliplaag)
      • Dubbelwandige bodem (dubbelwandige_bodem)
      • Gecoate bodem (gecoate_bodem)
      • Krasvrije bodem (krasvrije_bodem)
      • Vlakke bodem (vlakke_bodem)
      • Vormvaste bodem (vormvaste_bodem)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 2 liter (small)
      • 2 liter - 3 liter (medium)
      • 3 liter - 5 liter (large)
      • > 5 liter (extra large)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aantal pannen (aantal_pannen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Diameter (doorsnede):
      • < 20 cm (doorsnede_20)
      • 20 cm - 24 cm (doorsnede_20_24)
      • 24 cm - 28 cm (doorsnede_24_28)
      • ≥ 28 cm (doorsnede_28)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Cooltouch handgreep (Cooltouch):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl