x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Excellent houseware pannen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pannen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Excellent houseware Koekenpannenset Graniet-look
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109370933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98427047.jpg
      Excellent houseware Excellent houseware Koekenpannenset Graniet-look Koekenpannenset Graniet-look Koekenpannenset Graniet-look 3-delige koekenpanset: 20, 24 en 28 cm Geschikt voor alle warmtebronnen, ook inductie! De dikte van de pannen is 2.5 mm Met nonstick anti-aanbaklaag Fraaie uittraling door granite-coating PFOA vrij (1)
      Excellent houseware Koekenpannenset Graniet-look
      • 08719202233827
      1
      39.47 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • BK DEFAULT
        • bk
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Le Creuset DEFAULT
        • le_creuset
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
      • Pannensets DEFAULT
        • pannenset
      • Koekenpannen DEFAULT
        • koekenpan
      • Grillpannen DEFAULT
        • grillpan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 75 (price_50_75)
      • € 75 - € 115 (price_75_120)
      • ≥ € 115 (price_120)
    • Soort pan (soort_pan):
      • Grillpan (grillpan)
      • Hapjespan (sauteerpan_hapjespan)
      • Koekenpan (koekenpan)
      • Wokpan (wokpan)
      • Pannenset (pannenset)
      • Soeppan (soeppan)
      • Steelpan (steelpan)
      • Stoompan (stoompan)
    • Diameter (doorsnede):
      • < 21 cm (doorsnede_21)
      • 21 cm - 25 cm (doorsnede_21_25)
      • 25 cm - 28 cm (doorsnede_25_28)
      • ≥ 28 cm (doorsnede_28)
    • Geschikt voor keukenapparatuur (geschikt_voor_keukenapparatuur):
      • Brander (brander)
      • Gas (gas)
      • Gietijzer fornuis (gietijzer_fornuis)
      • Inductie (inductie)
      • Keramisch (keramisch)
      • Oven (oven)
    • Merk (brand):
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • AMT (amt)
      • Ballarini (ballarini)
      • Beka (beka)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berndes (berndes)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bk (bk)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Bourgeat (bourgeat)
      • Brabantia (brabantia)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Camerons (camerons)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Carl Schmidt Sohn (carl_schmidt_sohn)
      • Carl Victor (carl_victor)
      • Caterchef (caterchef)
      • CHG (chg)
      • Cobb (cobb)
      • ComBekk (combekk)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Crock-Pot (crock_pot)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisinox (cuisinox)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Durandal (durandal)
      • Easyline (easyline)
      • ELO (elo)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fissler (fissler)
      • Fontignac (fontignac)
      • Gastrolux (gastrolux)
      • GEFU (gefu)
      • Generic (generic)
      • Gero (gero)
      • Green Pan (green_pan)
      • GreenChef (greenchef)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • Gusta (gusta)
      • Habonne (habonne)
      • Hendi (hendi)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Inventum (inventum)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Karl Krüger (karl_kru_ger)
      • Keeeper (keeeper)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • King (king)
      • Kitchen Basics (kitchen_basics)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kuhn Rikon (kuhn_rikon)
      • Lagostina (lagostina)
      • Lava (lava)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lodge (lodge)
      • Löwenthal (lo_wenthal)
      • MasterChef (masterchef)
      • Max Pro (max_pro)
      • Mepra (mepra)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Patisse (patisse)
      • Pedrini (pedrini)
      • Peterhof (peterhof)
      • Petromax (petromax)
      • Princess (princess)
      • Pujadas (pujadas)
      • Quttin (quttin)
      • Renberg (renberg)
      • Risoli (risoli)
      • Robens (robens)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • Sambonet (sambonet)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Serax (serax)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • Sola (sola)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Stoneline (stoneline)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Turk (turk)
      • Vogue (vogue)
      • Weber (weber)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • Zwilling (zwilling)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief deksel (deksel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort anti-aanbaklaag (soort_anti_aanbaklaag):
      • Aluminium (aluminium)
      • CeraSOL (cerasol)
      • Durit (durit)
      • Durit Protect Plus (durit_protect_plus)
      • Emaille (emaille)
      • Green Tek PTFE (green_tek_ptfe)
      • Ilag (ilag)
      • Keramisch (keramisch)
      • PermaDur (permadur)
      • PTFE (ptfe)
      • Slip-Let (slip_let)
      • Teflon (teflon)
      • Teflon Platinum Plus (teflon_platinum_plus)
      • Titanium (titanium)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Metaal (metaal)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Koper (koper)
      • Staal (staal)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Porselein (porselein)
      • Siliconen (siliconen)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 2 liter (small)
      • 2 liter - 3 liter (medium)
      • 3 liter - 5 liter (large)
      • > 5 liter (extra large)
    • Aantal pannen (aantal_pannen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Cooltouch handgreep (koel_e_handvat_en_):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Deksel materiaal (deksel_materiaal):
      • Glas (glas)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Emaille (emaille)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl