x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Camerons pannen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pannen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Camerons Rookoven RVS 28,5x17,5x7,5cm Klein
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111261101.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505536.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102900521.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505535.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505534.jpg
      Camerons Camerons Rookoven RVS 28,5x17,5x7,5cm Klein Rookoven RVS 28,5x17,5x7,5cm Klein Rookoven RVS 28,5x17,5x7,5cm Klein Bestel Camerons Rookoven RVS Klein online bij fonQ. Alle Camerons Pannen uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (2)
      Camerons Rookoven RVS 28,5x17,5x7,5cm Klein
      • 00035044010326
      • 1209
      2
      44.99 EUR
    • Camerons Rookoven RVS 38x28x8,5 cm Groot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112132716.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505514.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505516.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134416136.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505515.jpg
      Camerons Camerons Rookoven RVS 38x28x8,5 cm Groot Rookoven RVS 38x28x8,5 cm Groot Rookoven RVS 38x28x8,5 cm Groot Bestel Rookoven Camerons RVS Large online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Camerons bij Etrias. (1)
      Camerons Rookoven RVS 38x28x8,5 cm Groot
      • 06003157000484
      • 00035044010104
      • 1212
      2
      deal
      65.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • BK DEFAULT
        • bk
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Le Creuset DEFAULT
        • le_creuset
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
      • Pannensets DEFAULT
        • pannenset
      • Koekenpannen DEFAULT
        • koekenpan
      • Grillpannen DEFAULT
        • grillpan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 75 (price_50_75)
      • € 75 - € 110 (price_75_110)
      • ≥ € 110 (price_110)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Alle warmtebronnen (alle_warmtebronnen)
      • Elektrisch (elektrisch)
      • Gas (gas)
      • Halogeen (halogen)
      • Inductie (inductie)
      • Keramisch (keramisch)
    • Soort pan (soort_pan):
      • Braadpan (braadpan)
      • Grillpan (grillpan)
      • Hapjespan (sauteerpan_hapjespan)
      • Koekenpan (koekenpan)
      • Kookpan (kookpan)
      • Wokpan (wokpan)
      • Pannenkoekenpan (pannenkoekenpan)
      • Pannenset (pannenset)
      • Pastapan (pastapan)
      • Soeppan (soeppan)
      • Steelpan (steelpan)
      • Stoompan (stoompan)
      • Tajine (tajine)
    • Merk (brand):
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Alpina (alpina)
      • AMT (amt)
      • Anolon (anolon)
      • Aps (aps)
      • Ballarini (ballarini)
      • Barbecook (barbecook)
      • Bartscher (bartscher)
      • Basic (basic)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berndes (berndes)
      • Bitz (bitz)
      • Bk (bk)
      • BLAUMANN (blaumann)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgeat (bourgeat)
      • Bourgini (bourgini)
      • Brabantia (brabantia)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Camerons (camerons)
      • Camp Chef (camp_chef)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Camry (camry)
      • Carl Schmidt Sohn (carl_schmidt_sohn)
      • Caterchef (caterchef)
      • Circulon (circulon)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • ComBekk (combekk)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • CREALYS (crealys)
      • Crock-Pot (crock_pot)
      • Cs (cs)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • Cuisinox (cuisinox)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Domo (domo)
      • Dualit (dualit)
      • Dunlop (dunlop)
      • Durandal (durandal)
      • ELO (elo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esbit (esbit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fissler (fissler)
      • Fontignac (fontignac)
      • Gastrolux (gastrolux)
      • GEFU (gefu)
      • Gero (gero)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • GSW (gsw)
      • Gusta (gusta)
      • Habonne (habonne)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • Herzberg (herzberg)
      • Home affaire (home_affaire)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial Collection (imperial_collection)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inno cuisinno (inno_cuisinno)
      • Inventum (inventum)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jeroen Meus (jeroen_meus)
      • JML (jml)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Keeeper (keeeper)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • King (king)
      • Kitchen Basics (kitchen_basics)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Lagostina (lagostina)
      • Lava (lava)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lodge (lodge)
      • Löwenthal (lo_wenthal)
      • Made.com (made_com)
      • Magimix (magimix)
      • MasterChef (masterchef)
      • Max Pro (max_pro)
      • Mepra (mepra)
      • MSR (msr)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Olympia (olympia)
      • Outwell (outwell)
      • Oxo (oxo)
      • Paderno (paderno)
      • Patisse (patisse)
      • Pedrini (pedrini)
      • Point Virgule (point_virgule)
      • Princess (princess)
      • Professional Secrets (professional_secrets)
      • Pujadas (pujadas)
      • Regatta (regatta)
      • Riess (riess)
      • Risoli (risoli)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • Sambonet (sambonet)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Serax (serax)
      • Siemens (siemens)
      • Silit (silit)
      • Sola (sola)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tefal (tefal)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Travellife (travellife)
      • Tristar (tristar)
      • Turk (turk)
      • Vango (vango)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vogue (vogue)
      • Weber (weber)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • XXLselect (xxlselect)
      • ZWILLING (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief deksel (deksel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Deksel materiaal (deksel_materiaal):
      • Glas (glas)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Emaille (emaille)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Keramiek (keramiek)
      • Metaal (metaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
    • Materiaal (materiaal):
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Metaal (metaal)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Koper (koper)
      • Staal (staal)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Siliconen (siliconen)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Soort bodem (soort_bodem):
      • Antiaanbaklaag (antiaanbaklaag)
      • Antisliplaag (antisliplaag)
      • Dubbelwandige bodem (dubbelwandige_bodem)
      • Gecoate bodem (gecoate_bodem)
      • Krasvrije bodem (krasvrije_bodem)
      • Vlakke bodem (vlakke_bodem)
      • Vormvaste bodem (vormvaste_bodem)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 2 liter (small)
      • 2 liter - 3 liter (medium)
      • 3 liter - 5 liter (large)
      • > 5 liter (extra large)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aantal pannen (aantal_pannen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Diameter (doorsnede):
      • < 20 cm (doorsnede_20)
      • 20 cm - 24 cm (doorsnede_20_24)
      • 24 cm - 28 cm (doorsnede_24_28)
      • ≥ 28 cm (doorsnede_28)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Cooltouch handgreep (Cooltouch):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl