x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Boretti pannen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pannen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Boretti pannen kopen

    • Boretti pannen

      Boretti is een Italiaans merk dat vooral bekend is van de fantastische ovens en fornuizen. Bijpassend in de Italiaanse stijl van de ovens biedt Boretti sinds kort ook pannensets aan, deze stijlvolle pannen voegen echter niet alleen flair toe aan de keuken. De pannen zijn voorzien van een matzwarte buitenkant en zijn vervaardigd uit zwaar roestvrijstaal dat goed warmte geleid, zo wordt de pan snel warm. Bovendien zijn de pannen geschikt voor alle warmtebronnen, zelfs voor inductie. De glazen deksels, die meegeleverd wordt met de Boretti pannenset, maken het nog gemakkelijker om het eten in de gaten te houden. Voor de lekkerste sausjes gebruik je de steelpan die in de set zit. De pannen zijn voorzien van maatstreepjes aan de binnenkant, zodat het gemakkelijk is om een bepaalde hoeveelheid af te meten.

       

      Op Vergelijk.nl vind je de laagste prijs voor een stijlvolle Boretti pannenset, we vertellen je bovendien direct welke winkel het snelste levert. Zo kan je snel de keuken in om de nieuwste recepten uit te proberen!

    0 - 1
    • Boretti pannenset - 4-delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130336749.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114470821.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87638568.jpg
      Boretti Boretti pannenset - 4-delig pannenset - 4-delig pannenset - 4-delig Deze 4-delige Boretti pannenset is er één die gezien mag worden. De pannenset van Boretti bestaat uit 3 kookpannen en een steelpan die allen zijn voorzien van een glazen deksel. (10)
      Boretti pannenset - 4-delig
      • 08715775142726
      1
      279.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • BK DEFAULT
        • bk
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Le Creuset DEFAULT
        • le_creuset
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
      • Pannensets DEFAULT
        • pannenset
      • Koekenpannen DEFAULT
        • koekenpan
      • Grillpannen DEFAULT
        • grillpan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 70 (price_45_70)
      • € 70 - € 100 (price_70_100)
      • ≥ € 100 (price_100)
    • Soort pan (soort_pan):
      • Grillpan (grillpan)
      • Hapjespan (sauteerpan_hapjespan)
      • Koekenpan (koekenpan)
      • Wokpan (wokpan)
      • Pannenset (pannenset)
      • Soeppan (soeppan)
      • Steelpan (steelpan)
      • Stoompan (stoompan)
    • Diameter (doorsnede):
      • < 22 cm (doorsnede_22)
      • 22 cm - 26 cm (doorsnede_22_26)
      • 26 cm - 28 cm (doorsnede_26_28)
      • ≥ 28 cm (doorsnede_28)
    • Merk (brand):
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • AMT (amt)
      • Anolon (anolon)
      • Ballarini (ballarini)
      • Barbecook (barbecook)
      • Berghoff (berghoff)
      • Berndes (berndes)
      • Bialetti (bialetti)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Bitz (bitz)
      • Bk (bk)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgeat (bourgeat)
      • Brabantia (brabantia)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Camerons (camerons)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Carl Schmidt Sohn (carl_schmidt_sohn)
      • Caterchef (caterchef)
      • CHG (chg)
      • Chicago Metallic (chicago_metallic)
      • Circulon (circulon)
      • Cobb (cobb)
      • ComBekk (combekk)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Crock-Pot (crock_pot)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • Cuisinox (cuisinox)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Domo (domo)
      • Durandal (durandal)
      • Easyline (easyline)
      • ELO (elo)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fissler (fissler)
      • Fontignac (fontignac)
      • Gastrolux (gastrolux)
      • GEFU (gefu)
      • Gero (gero)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • GSW (gsw)
      • Gusta (gusta)
      • Habonne (habonne)
      • HEMA (hema)
      • Hendi (hendi)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • Home affaire (home_affaire)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • HSP Hanseshopping (hsp_hanseshopping)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial Collection (imperial_collection)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inno cuisinno (inno_cuisinno)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jeroen Meus (jeroen_meus)
      • JML (jml)
      • Karl Krüger (karl_kru_ger)
      • Keeeper (keeeper)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • King (king)
      • Kitchen Basics (kitchen_basics)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Klingel (klingel)
      • Kruger (kruger)
      • Lagostina (lagostina)
      • Lava (lava)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lodge (lodge)
      • Löwenthal (lo_wenthal)
      • Made.com (made_com)
      • Magimix (magimix)
      • MasterChef (masterchef)
      • Max Pro (max_pro)
      • Mepra (mepra)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • Paderno (paderno)
      • Patisse (patisse)
      • Pedrini (pedrini)
      • Point Virgule (point_virgule)
      • Princess (princess)
      • Pujadas (pujadas)
      • Regatta (regatta)
      • Riess (riess)
      • Risoli (risoli)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • Sambonet (sambonet)
      • Saro (saro)
      • Scanpan (scanpan)
      • Serax (serax)
      • Silit (silit)
      • Sola (sola)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Stoneline (stoneline)
      • Tefal (tefal)
      • Trangia (trangia)
      • Travellife (travellife)
      • Tristar (tristar)
      • Turk (turk)
      • Vogue (vogue)
      • Weber (weber)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • XXLselect (xxlselect)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief deksel (deksel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Deksel materiaal (deksel_materiaal):
      • Glas (glas)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Emaille (emaille)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
    • Materiaal (materiaal):
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Metaal (metaal)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Koper (koper)
      • Staal (staal)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Soort bodem (soort_bodem):
      • Antiaanbaklaag (antiaanbaklaag)
      • Antisliplaag (antisliplaag)
      • Dubbelwandige bodem (dubbelwandige_bodem)
      • Gecoate bodem (gecoate_bodem)
      • Vlakke bodem (vlakke_bodem)
      • Vormvaste bodem (vormvaste_bodem)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 2 liter (small)
      • 2 liter - 3 liter (medium)
      • 3 liter - 5 liter (large)
      • > 5 liter (extra large)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aantal pannen (aantal_pannen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl