x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er overknee laarzen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    s.Oliver Red Label overknee laarzen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in overknee laarzen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • s.Oliver Red Label Overknee laarzen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130210028.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118167910.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130210030.jpg
      s.Oliver Red Label s.Oliver Red Label Overknee laarzen Overknee laarzen Overknee laarzen Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Materiaal: Textiel; Plateau: Zonder plateau; Schoenneus: Ronde neus; Type hak: Blokhak; Design: Ritszakken aan de zijkant; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      s.Oliver Red Label Overknee laarzen
      • 04055164197437
      • SOV1161001000001
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
    • Merk (brand):
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Arizona (arizona)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Coolway (coolway)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • HEINE (heine)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Mjus (mjus)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mymo (mymo)
      • New Look (new_look)
      • ONLY (only)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Rieker (rieker)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Scapa (scapa)
      • So size (so_size)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36.5 (36_5)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 55 (55)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €65 (budget)
      • Lage prijs: €65- €120 (low)
      • Gemiddelde prijs: €120- €170 (medium)
      • High end: Meer dan €170 (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Hakvorm (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Platte zool (platte_zool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl