x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er overknee laarzen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Caprice overknee laarzen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in overknee laarzen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Caprice overknee-laarzen
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/5/6/0/caprice-overknee-laarzen-123937560.jpg
      Caprice overknee-laarzen (1)
      Caprice overknee-laarzen
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      153.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      153.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      most_sold
    • Caprice winterlaarzen
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/1/2/caprice-winterlaarzen-124747612.jpg
      Caprice winterlaarzen (1)
      Caprice winterlaarzen
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      103.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      103.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Caprice winterlaarzen
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/3/5/caprice-winterlaarzen-125363135.jpg
      Caprice winterlaarzen (1)
      Caprice winterlaarzen
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      143.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      143.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
    • Merk (brand):
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Angelo Bervicato (angelo_bervicato)
      • Arizona (arizona)
      • Ash (ash)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bruno premi (bruno_premi)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunker (bunker)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • City walk (city_walk)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dune London (dune_london)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Everybody (everybody)
      • Fabs (fabs)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • GUESS (guess)
      • HEINE (heine)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Mango (mango)
      • Marco tozzi (marco_tozzi)
      • Mjus (mjus)
      • Morgan (morgan)
      • Mtng (mtng)
      • Nelson (nelson)
      • Omoda (omoda)
      • Only (only)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • Maat 36 (36)
      • Maat 37 (37)
      • Maat 38 (38)
      • Maat 39 (39)
      • Maat 40 (40)
      • Maat 41 (41)
      • Maat 42 (42)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €65 (budget)
      • Lage prijs: €65- €120 (low)
      • Gemiddelde prijs: €120- €170 (medium)
      • High end: Meer dan €170 (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Hakvorm (hakvorm):
      • Hakken (hakken)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Platte zool (platte_zool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl