x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Selecta baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Selecta 61044 Crocodile à cliquette, jouet à saisir, en bois
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148067855.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167388078.jpg
      Selecta Selecta 61044 Crocodile à cliquette, jouet à saisir, en bois 61044 Crocodile à cliquette, jouet à saisir, en bois 61044 Crocodile à cliquette, jouet à saisir, en bois Biedt de allerkleinsten de ervaring met alle zintuigen Een grijping voor toetsen, voelen en be-grip Liefdevol handwerk van hoogwaardig materiaal uit natuurlijk hout Functioneel en aantrekkelijk design robuust en duurzaam Gemaakt in Duitsland, veilig en niet giftig, Fabrikant: Schmidt Spiele GmbH (1)
      Selecta 61044 Crocodile à cliquette, jouet à saisir, en bois
      • 04060848610447
      3
      deal
      22.90 EUR
    • Selecta Motoriekspeelgoed Serpentino
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155654786.jpg
      Selecta Selecta Motoriekspeelgoed Serpentino Motoriekspeelgoed Serpentino Motoriekspeelgoed Serpentino Pakkend spel waarin vele kleurrijke geometrische vormen kunnen ontstaan. Vrolijk speelplezier en gerichte bevordering van de motoriek. Liefdevol handwerk van hoogwaardig materiaal. Van natuurlijk materiaal hout Functioneel en aantrekkelijk design. Robuust en duurzaam. Vervaardigd in Duitsland. Onafhankelijk getest op kwaliteit. Veilig en niet giftig., Fabrikant: Schmidt Spiele GmbH (1)
      Selecta Motoriekspeelgoed Serpentino
      • 04060848620088
      2
      17.29 EUR
    • Selecta Motoriekspeelgoed Sorteerbox
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168291281.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117743188.jpg
      Selecta Selecta Motoriekspeelgoed Sorteerbox Motoriekspeelgoed Sorteerbox Motoriekspeelgoed Sorteerbox De ontdekkingskubus met sorteerfunctie Vrolijk speelplezier en gerichte bevordering van de motoriek Liefdevol handwerk van hoogwaardig materiaal uit natuurlijk hout Functioneel en aantrekkelijk design robuust en duurzaam Gemaakt in Duitsland, veilig en niet giftig, Fabrikant: Schmidt Spiele GmbH (1)
      Selecta Motoriekspeelgoed Sorteerbox
      • 04060848620057
      2
      25.90 EUR
    • Selecta Stapeltoren Kogel 1130
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156171992.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130220040.jpg
      Selecta Selecta Stapeltoren Kogel 1130 Stapeltoren Kogel 1130 Stapeltoren Kogel 1130 Selecta stapeltoren Kugel Urenlang speelplezier met deze stapeltoren van Selecta. De toren motiveert jouw kleintje met logisch denken en bevorder de fijne motoriek. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: multicolor Materiaal: hout Lengte: 16 cm Leeftijd: van 1 tot 4 jaar Inhoud: 1 Opsteekstok 6 Opsteekstukken (1)
      Selecta Stapeltoren Kogel 1130
      • 04060848620026
      2
      14.91 EUR
    • Selecta Stapelkever Kalle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151155274.jpg
      Selecta Selecta Stapelkever Kalle Stapelkever Kalle Stapelkever Kalle Selecta stapelfiguur Lieveheersbeestje Kalle Train op een speelse wijze de fijne motoriek van jouw kindje met dit leuke houten stapelfiguur! De afzonderlijke stukken kunnen eenvoudig op de opsteekstok worden gezet, waardoor er een leuk speelkameraadje ontstaat. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: rood, blauw, groen, naturel Materiaal: hout Hoogte: 10 cm Leeftijd: van 1 tot 4 jaar Inhoud: 1 Opsteekstok 5 Opsteekstukken (1)
      Selecta Stapelkever Kalle
      • 04060848620439
      2
      deal
      24.90 EUR
    • Selecta 62012 Wippofant Jeu d’empilage, en bois, 15,5 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154756789.jpg
      Selecta Selecta 62012 Wippofant Jeu d’empilage, en bois, 15,5 cm 62012 Wippofant Jeu d’empilage, en bois, 15,5 cm 62012 Wippofant Jeu d’empilage, en bois, 15,5 cm Hier is het goed verdelen van olifanten en kleurrijke plaatjes hip. Vrolijk speelplezier en gerichte bevordering van de motoriek. Liefdevol handwerk van hoogwaardig materiaal. Van natuurlijk hout. Functioneel en aantrekkelijk design. Robuust en duurzaam. Made in Germany. Onafhankelijk getest op kwaliteit. Veilig en niet giftig., Fabrikant: Schmidt Spiele GmbH (1)
      Selecta 62012 Wippofant Jeu d’empilage, en bois, 15,5 cm
      • 04060848620125
      2
      17.97 EUR
    • Selecta 61040 Zoolini jouet crocodile qui couine, 8 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148067827.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172660003.jpg
      Selecta Selecta 61040 Zoolini jouet crocodile qui couine, 8 cm 61040 Zoolini jouet crocodile qui couine, 8 cm 61040 Zoolini jouet crocodile qui couine, 8 cm Selecta speelgoedauto Zoolini Krokodil Uren lang speelplezier met deze speelgoedauto van Selecta. Het beestje moedigt jouw kleintje aan om te gaan kruipen. De auto is gemakkelijk vast te houden door kleine handen, maakt leuke geluidjes en kan wel tegen een stootje. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: groen Materiaal: hout Lengte: 8 cm leeftijd: van 0 tot 4 jaar (1)
      Selecta 61040 Zoolini jouet crocodile qui couine, 8 cm
      • 04060848610409
      2
      13.22 EUR
    • Selecta Worm Freddi - Kleurrijk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168880289.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99360398.jpg
      Selecta Selecta Worm Freddi - Kleurrijk Worm Freddi - Kleurrijk Worm Freddi - Kleurrijk Selecta speelfiguur Klittenbandworm Freddi De blokjes van de rups kunnen in willekeurige volgorde aan elkaar worden bevestigd met klittenbandstippen. Hierdoor kan jouw kleintje de meest mooie combinaties bouwen. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: multicolor Materiaal: hout Lengte: 16 cm Aantal blokjes: 5 Leeftijd: van 18 maanden tot 4 jaar Inhoud 5 Blokjes (1)
      Selecta Worm Freddi - Kleurrijk
      • 04060848620408
      2
      22.97 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Wader (wader)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl