x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rubo Toys baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Rubo Toys Nijntje Molen Rammelaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183634371.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187758412.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118234853.jpg
      Rubo Toys Rubo Toys Nijntje Molen Rammelaar Nijntje Molen Rammelaar Nijntje Molen Rammelaar Nijntje Molen Rammelaar (1)
      Rubo Toys Nijntje Molen Rammelaar
      • 08712051213880
      4
      13.50 EUR
    • Rubo Toys Nijntje Muziek Pad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183634323.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187758788.jpg
      Rubo Toys Rubo Toys Nijntje Muziek Pad Nijntje Muziek Pad Nijntje Muziek Pad Maak je eigen muziek met deze educatieve nijntje Pad, door op de piano toetsen te drukken Druk op de diverse afbeeldingen en je hoort een bijpassend geluidje of een nijntje liedje. Met foto-geluidjes. Het volume van het geluid kan worden aangepast. Wordt inclusief 3 AAA-batterijen verpakt in touchbox met try-me functie. Geschikt voor kinderen vanaf 24 maanden. (1)
      Rubo Toys Nijntje Muziek Pad
      • 08712051025360
      4
      14.97 EUR
    • Rubo Toys Regenmaker Nijntje voor in bad - Rubo Toys
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181344935.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167309569.jpg
      Rubo Toys Rubo Toys Regenmaker Nijntje voor in bad - Rubo Toys Regenmaker Nijntje voor in bad - Rubo Toys Regenmaker Nijntje voor in bad - Rubo Toys Nijntje kan het nu ook laten regenen! Superleuk voor in bad. Houd nijntje een paar tellen onder water, zodat de regenwolk zich kan vullen, houd haar boven het water en laat haar hoofdje los: nu zie je het regenen! Gemakkelijk schoon te maken, want de wolk kan open. In witte kleurstelling. Afmetingen: 9 x 7 x 12 cm. Wordt geleverd in clamshell. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar. (1)
      Rubo Toys Regenmaker Nijntje voor in bad - Rubo Toys
      • 08712051046365
      3
      14.98 EUR
    • Rubo Toys Woezel en Pip Theeservies Tin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168189678.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168189662.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183634324.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168189666.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168189664.jpg
      Rubo Toys Rubo Toys Woezel en Pip Theeservies Tin Woezel en Pip Theeservies Tin Woezel en Pip Theeservies Tin 13-delige theeset, Woezel en Pip - Maak je klaar voor een theekransje met deze hoogwaardige tinnen theeset van Woezel en Pip. De 4 kopjes, schoteltjes en bordjes zorgen dat er genoeg plek is voor iedereen. De set is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.Theeservies Woezel en PipDit 13-delige theesetje is ideaal voor een gezellig theekransje met jouw zoon of dochter. Het hoogwaardige tin is voorzien van een vrolijke woezel en pip print. De set bevat 4 bordjes, theekopjes met schotel en een theep... (1)
      Rubo Toys Woezel en Pip Theeservies Tin
      • 08712051036786
      3
      17.98 EUR
    • Rubo Toys Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171698269.jpg
      Rubo Toys Rubo Toys Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/blauw Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/blauw Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/blauw Rubo Toys Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/blauw (1)
      Rubo Toys Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/blauw
      • 08719817422241
      2
      10.77 EUR
    • Rubo Toys Nijntje Blikgooien
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146875666.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121136924.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166981851.jpg
      Rubo Toys Rubo Toys Nijntje Blikgooien Nijntje Blikgooien Nijntje Blikgooien Kom blikgooien met nijntje! Dit superleuke spel is er nu ook in nijntje uitvoering. Alle 6 de blikjes zijn voorzien van een mooie nijntje illustratie en een cijfer. Gooi jij ze met de werpzakjes allemaal omver? De set bevat 6 blikjes en 3 werp zakjes van stof. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. (1)
      Rubo Toys Nijntje Blikgooien
      • 08712051214894
      2
      deal
      19.84 EUR
    • Rubo Toys Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/streep
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171707918.jpg
      Rubo Toys Rubo Toys Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/streep Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/streep Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/streep Rubo Toys Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/streep (1)
      Rubo Toys Speelbal Miffy - Nijntje Satijn 12,5 Cm Wit/streep
      • 08719817422234
      2
      10.77 EUR
    • Rubo Toys Nijntje Servies 21dlg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183634308.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187758109.jpg
      Rubo Toys Rubo Toys Nijntje Servies 21dlg Nijntje Servies 21dlg Nijntje Servies 21dlg Nijntje theeserviesje bestaande uit 21 delen. In vrolijke primaire kleuren en voorzien van leuke nijntje printjes. Verpakt in een full colour vensterdoos. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. (1)
      Rubo Toys Nijntje Servies 21dlg
      • 08712051036373
      2
      17.58 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Wader (wader)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl