x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Playgro baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Playgro Badspeelgoed Floating Sea Friends Girl
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162814798.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158848851.jpg
      Playgro Playgro Badspeelgoed Floating Sea Friends Girl Badspeelgoed Floating Sea Friends Girl Badspeelgoed Floating Sea Friends Girl Badspeelgoed Playgro Floating Sea Friends Girl Eigenschappen - Merk: Playgro- 8 dierenvriendjes- Inclusief opbergtasje- Waterdicht (2)
      Playgro Badspeelgoed Floating Sea Friends Girl
      • 09321104874849
      2
      16.48 EUR
    • Playgro Zachte Badblokken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145903772.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158502507.jpg
      Playgro Playgro Zachte Badblokken Zachte Badblokken Zachte Badblokken Dankzij deze Playgro zachte blokken is baden leuker dan ooit. In de verpakking zitten 6 blokken. Geschikt voor kinderen vanaf 6 maanden. (1)
      Playgro Zachte Badblokken
      • 09321104811707
      3
      12.44 EUR
    • Playgro Piano Speelmat Jungledieren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145903775.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147981870.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167589386.jpg
      Playgro Playgro Piano Speelmat Jungledieren Piano Speelmat Jungledieren Piano Speelmat Jungledieren Plezier Voor Iedereen! Maak Samen Junglemuziek met Deze Grote Pianomat die Groot Genoeg is Voor je Baby en Zijn Vriendjes! Terwijl ze Samen op de Pianomat Springen en Swingen, Ontwikkelt de Baby Zijn Coördinatie en Grove Motoriek. Als de Baby op Verschillende Toetsen Drukt, Leert hij Over Oorzaak en Gevolg en Tegelijkertijd Leert hij Dierengeluiden Herkennen. Acht Muzikale Melodieën Stimuleren het Gehoor van de Baby en de Felle Kleuren Stimuleren het Zicht van de Baby. Samenspelen met Vriendj... (1)
      Playgro Piano Speelmat Jungledieren
      • 09321104869951
      3
      22.54 EUR
    • Playgro Clopette Activity Rattle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168864016.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181344341.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164795003.jpg
      Playgro Playgro Clopette Activity Rattle Clopette Activity Rattle Clopette Activity Rattle Rammelaar Playgro Clip Clop Clopette Pink Eigenschappen - Stimuleert het gehoor van je kindje door kraak- en rammelgeluidjes- Ingebouwd spiegeltje om je kindje spelenderwijs kennis te laten maken met zichzelf- Ontwikkeling van de tast door de verschillende texturen op de rammelaar (1)
      Playgro Clopette Activity Rattle
      • 09321104833037
      3
      14.94 EUR
    • Playgro Jungle fun Friends Badspeelgoed Gesealed
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166458684.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166441908.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164794975.jpg
      Playgro Playgro Jungle fun Friends Badspeelgoed Gesealed Jungle fun Friends Badspeelgoed Gesealed Jungle fun Friends Badspeelgoed Gesealed Het is daar een jungle! 9 schattige junglekarakters brengen baby badtijd, waterspel of vloerspel tot leven met heldere en levendige kleuren die de verbeelding, visuele zintuigen en fijne motoriek van baby's stimuleren. Volledig geseald om schimmel te voorkomen, drijven ze op water en hebben ze de perfecte afmetingen voor kleine handjes om vast te pakken en in te drukken. (1)
      Playgro Jungle fun Friends Badspeelgoed Gesealed
      • 09321104874856
      3
      19.98 EUR
    • Playgro Rotho Baby design Badpuzzel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148182391.jpg
      Playgro Playgro Rotho Baby design Badpuzzel Rotho Baby design Badpuzzel Rotho Baby design Badpuzzel De Floaty Boat Bath Puzzle is een schattige badpuzzel bestaande uit 9 gekleurde verwisselbare vormen en 2 verwisselbare middenstukken! Alle stukken zijn omkeerbaar zodat er op vele manieren gespeeld kan worden voor het oplossen van de puzzel of het creëren van een visuele weergave op het badtegels! Alle vormen plakken aan de badkamer tegels met een klein beetje water. Mix en verbind de kleurrijke vormpjes op de grote cirkel(boot) voor een geweldig spel. (1)
      Playgro Rotho Baby design Badpuzzel
      • 09321104863799
      2
      14.01 EUR
    • Playgro Playgryo Convert Me Teepee Tippee Ball Activity Gym
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166449688.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164795142.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182107106.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182107107.jpg
      Playgro Playgro Playgryo Convert Me Teepee Tippee Ball Activity Gym Playgryo Convert Me Teepee Tippee Ball Activity Gym Playgryo Convert Me Teepee Tippee Ball Activity Gym In en rond(om) deze prachtige geïllustreerde tippee speelkleed met dierenprint en 30 ballen zal het plezier beginnen! Met zijn vele speelmanieren, zijn de mogelijkheden eindeloos! Sluit de tippee opening om verstoppertje te spelen, kruip door de luifel in en uit, lig in de tippee en luister en kijk naar de draaiende mobiel met muziek. Varieer en speel met of zonder de 30 ballen als een extra speeloptie. De luifel kun je verwijderen, zodat je ook enkel de speelmat kan inzetten als afzonderlijk... (1)
      Playgro Playgryo Convert Me Teepee Tippee Ball Activity Gym
      • 09321104876263
      2
      74.56 EUR
    • Playgro Twist and Chew Activity Pack
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181344994.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88551804.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152719520.jpg
      Playgro Playgro Twist and Chew Activity Pack Twist and Chew Activity Pack Twist and Chew Activity Pack Leuke cadeauset met bijtringen en 2 rammelaars met verschillende texturen Ideaal om al bijtend de pijn van doorkomende tandjes te verzachten door het tandvlees te masseren; ratelende ringen en balletjes om het gezichtsvermogen, gehoor en de tastzin te oefenen Ter bevordering van de grove en fijne motoriek Gemaakt van bestendig en duurzaam materiaal; eenvoudige reiniging: schoon te maken met een vochtige doek; BPA-vrij Inhoud: 1x Playgro Activity-rammelaar en bijtring; 4 stuks; afmetingen (l x... (1)
      Playgro Twist and Chew Activity Pack
      • 09321104854322
      • 00781264616120
      2
      18.48 EUR
    • Playgro Push Alang Ball Popping Octopus
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164795031.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154806275.jpg
      Playgro Playgro Push Alang Ball Popping Octopus Push Alang Ball Popping Octopus Push Alang Ball Popping Octopus Duwen en Springen met de Playgro Octopus! Met de zit- en Speelmodus kan je Kindje de Ballen in de Bovenkant van de Octopus Laten Springen en de Tentakels Optillen om ze Eruit te Halen, Waardoor hun Fijne Motoriek Word Ontwikkeld. In de Duwmodus, Terwijl de Baby Loopt en Duwt Draaien de Tentakels van de Octopus en Springen de Ballen Eruit. Met Deze Leuke Octopus Leert Jouw Kleintje Over Actie en reActie en Moedigt aan om te Lopen. (1)
      Playgro Push Alang Ball Popping Octopus
      • 09321104879899
      • 09321104868374
      2
      29.95 EUR
    • Playgro Activiteiten Vlinder - Knuffeldier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158534796.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164795099.jpg
      Playgro Playgro Activiteiten Vlinder - Knuffeldier Activiteiten Vlinder - Knuffeldier Activiteiten Vlinder - Knuffeldier Playgro Activiteiten Vlinderen Knuffeldier met vele functies: knisperende buitenspiegel, knuffelig en bijtringen gemaakt van kunststof. Met de kunststof bevestiging kan het speelgoed eenvoudig worden vastgezet op wandelwagens, box of maxi-cosi. Maakt een fluitend geluid wanneer de vlinder op en neer springt. Diverse materialen nodigen uit tot aanraken en voelen. Geschikt vanaf 6 maanden. (1)
      Playgro Activiteiten Vlinder - Knuffeldier
      • 00074313323606
      • 05054480455091
      • 00885537998712
      • 09321104812018
      1
      19.98 EUR
    • Playgro - Jerry's Class - Lion Activity Kick Toy Piano (1-6385508)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147744795.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164795088.jpg
      Playgro Playgro - Jerry's Class - Lion Activity Kick Toy Piano (1-6385508) - Jerry's Class - Lion Activity Kick Toy Piano (1-6385508) - Jerry's Class - Lion Activity Kick Toy Piano (1-6385508) Het activiteitenspeeltje Leeuw van Jerrys Class heeft 7 leerrijke activiteiten en speelt 20 liedjes voor je kindje. De lichtjes knipperen op het ritme van de muziek. Functies/kenmerken: * 7 leerrijke activiteiten * Speelt 20 liedjes voor je kindje * De lichtjes knipperen op het ritme van de muziek * Verkrijgbaar in 2 kleuren (1)
      Playgro - Jerry's Class - Lion Activity Kick Toy Piano (1-6385508)
      • 09321104855084
      1
      24.99 EUR
    • Playgro Zachte Vrolijke Loopy Loops Bal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124142157.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183769854.jpg
      Playgro Playgro Zachte Vrolijke Loopy Loops Bal Zachte Vrolijke Loopy Loops Bal Zachte Vrolijke Loopy Loops Bal Vrolijk gekleurde bal met lintjes, een spiegeltje en een belletjes voor veel speelplezier. Voelen, kijken en luisteren! Alles draait om gewoon lekker spelen met deze super leuke Loopy Loops Ball. Door de vele heldere kleurtjes en uitdagende lusjes is deze zachte bal een ware ontdekking voor je kindje. Ook het spiegeltje en het leuke geluidje zal je kindje heel graag verkennen! (1)
      Playgro Zachte Vrolijke Loopy Loops Bal
      • 09321104802712
      • 09321104835895
      • 09321104860569
      1
      12.98 EUR
    • Playgro - Floating Sea Friends - Fully Sealed - Badspeeltjes Zeedieren – Volledig Afgesloten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165672326.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164794953.jpg
      Playgro Playgro - Floating Sea Friends - Fully Sealed - Badspeeltjes Zeedieren – Volledig Afgesloten - Floating Sea Friends - Fully Sealed - Badspeeltjes Zeedieren – Volledig Afgesloten - Floating Sea Friends - Fully Sealed - Badspeeltjes Zeedieren – Volledig Afgesloten Badspeelgoed Playgro Floating Sea Friends Boy Eigenschappen: - Volledig afgesloten, geen gaten, geen schimmel!- Inclusief 8 drijvende dieren karakters voor badtijdplezier- Heldere kleuren stimuleren de visuele zintuigen en fantasie- Perfect voor kleine handen- Verpakt in een mooie en handige opbergetui om badspeeltjes op te bergen- Veilig om op te kauwen (1)
      Playgro - Floating Sea Friends - Fully Sealed - Badspeeltjes Zeedieren – Volledig Afgesloten
      • 09321104874832
      1
      16.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • BabyArt (babyart)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babyono (babyono)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Battat (battat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bontempi (bontempi)
      • Bontempi Spa (bontempi_spa)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dorel (dorel)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kid O (kid_o)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mercator (mercator)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • OYOY (oyoy)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Sportx (sportx)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wee gallery (wee_gallery)
      • Weewell (weewell)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl