x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Playgo baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Playgo Ballenbaan Jungle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95041466.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186245326.jpg
      Playgo Playgo Ballenbaan Jungle Ballenbaan Jungle Ballenbaan Jungle Beleef de leukste avonturen in de jungle met deze rolbaan van Playgo. Plaats de bolle dieren bovenin de bomen en laat ze langs de rolbaan naar beneden glijden. Wat een plezier! Na het spelen is het tijd om uit te rusten in de schommelstoel in de boom. De jungle rolbaan is gemaakt van stevig kunststof en wordt geleverd inclusief rolfiguren van een tijger, een konijn en een hond. (1)
      Playgo Ballenbaan Jungle
      • 04892401028105
      3
      29.99 EUR
    • Playgo stapelspel Squizy Friends junior 23-delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159482321.jpg
      Playgo Playgo stapelspel Squizy Friends junior 23-delig stapelspel Squizy Friends junior 23-delig stapelspel Squizy Friends junior 23-delig Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo stapelspel Squizy Friends junior 23-delig
      • 04892401240965
      3
      30.75 EUR
    • Playgo Regenmaker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171096293.jpg
      Playgo Playgo Regenmaker Regenmaker Regenmaker Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Regenmaker
      • 04892401024725
      2
      14.59 EUR
    • Playgo Duw en rol slak 2855
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95258049.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179280776.jpg
      Playgo Playgo Duw en rol slak 2855 Duw en rol slak 2855 Duw en rol slak 2855 Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Duw en rol slak 2855
      • 04892401028556
      2
      27.73 EUR
    • Playgo Brandweerwagen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162688810.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134983298.jpg
      Playgo Playgo Brandweerwagen Brandweerwagen Brandweerwagen Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Brandweerwagen
      • 04892401094025
      2
      23.18 EUR
    • Playgo Mijn Eerste Camera
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189622844.jpg
      Playgo Playgo Mijn Eerste Camera Mijn Eerste Camera Mijn Eerste Camera Playgo Mijn Eerste Camera (1)
      Playgo Mijn Eerste Camera
      • 04892401026521
      2
      14.99 EUR
    • Playgo Mijn Eerste Telefoon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178911396.jpg
      Playgo Playgo Mijn Eerste Telefoon Mijn Eerste Telefoon Mijn Eerste Telefoon Playgo Mijn Eerste Telefoon (1)
      Playgo Mijn Eerste Telefoon
      • 04892401026545
      2
      15.99 EUR
    • Playgo Waterrad Eend
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112655826.jpg
      Playgo Playgo Waterrad Eend Waterrad Eend Waterrad Eend Playgo Waterrad Eend (1)
      Playgo Waterrad Eend
      • 04892401019707
      2
      16.98 EUR
    • Playgo Stapelblokken Dier, 7dlg.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190372196.jpg
      Playgo Playgo Stapelblokken Dier, 7dlg. Stapelblokken Dier, 7dlg. Stapelblokken Dier, 7dlg. Playgo Stapelblokken Dier, 7dlg. (1)
      Playgo Stapelblokken Dier, 7dlg.
      • 04892401023728
      2
      16.70 EUR
    • Playgo Alpha bet- und Zeichenbrett
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166613415.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187564165.jpg
      Playgo Playgo Alpha bet- und Zeichenbrett Alpha bet- und Zeichenbrett Alpha bet- und Zeichenbrett Alfabet en Tekenbord Playgo (1)
      Playgo Alpha bet- und Zeichenbrett
      • 04892401073754
      2
      deal
      42.47 EUR
    • Playgo Trompet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171096145.jpg
      Playgo Playgo Trompet Trompet Trompet Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Trompet
      • 04892401090256
      2
      13.37 EUR
    • Playgo Mijn Eerste TV
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162712933.jpg
      Playgo Playgo Mijn Eerste TV Mijn Eerste TV Mijn Eerste TV Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Mijn Eerste TV
      • 04892401016201
      2
      19.93 EUR
    • Playgo Push & Go Zeeleeuw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112663704.jpg
      Playgo Playgo Push & Go Zeeleeuw Push & Go Zeeleeuw Push & Go Zeeleeuw !!!!!!!! Push & Go - Sea Lion Push & Go - Sea Lion (1)
      Playgo Push & Go Zeeleeuw
      • 04892401017802
      2
      15.99 EUR
    • Playgo Kiepwagen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162688807.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135019664.jpg
      Playgo Playgo Kiepwagen Kiepwagen Kiepwagen Playgo Kiepwagen (1)
      Playgo Kiepwagen
      • 04892401094001
      2
      21.16 EUR
    • Playgo Vuilniswagen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162688808.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135002222.jpg
      Playgo Playgo Vuilniswagen Vuilniswagen Vuilniswagen Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Vuilniswagen
      • 04892401094049
      2
      21.15 EUR
    • Playgo Druk en Draai Draaimolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171096287.jpg
      Playgo Playgo Druk en Draai Draaimolen Druk en Draai Draaimolen Druk en Draai Draaimolen Playgo Druk en Draai Draaimolen (1)
      Playgo Druk en Draai Draaimolen
      • 04892401016119
      2
      22.48 EUR
    • Playgo Autobaan
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177464013.jpg
      Playgo Playgo Autobaan Autobaan Autobaan Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Autobaan
      • 04892401022660
      2
      14.84 EUR
    • Playgo Piratenschip
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95258101.jpg
      Playgo Playgo Piratenschip Piratenschip Piratenschip Playgo Badspeelgoed Water Piracy 1932 (1)
      Playgo Piratenschip
      • 04892401019325
      • 00798521660703
      2
      24.99 EUR
    • Playgo Baby Hamer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171096228.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178776199.jpg
      Playgo Playgo Baby Hamer Baby Hamer Baby Hamer Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Baby Hamer
      • 04892401026361
      2
      15.72 EUR
    • Playgo Meezingmicrofoon Tiny Musicians 2665
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95258232.jpg
      Playgo Playgo Meezingmicrofoon Tiny Musicians 2665 Meezingmicrofoon Tiny Musicians 2665 Meezingmicrofoon Tiny Musicians 2665 Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Meezingmicrofoon Tiny Musicians 2665
      • 04892401026651
      2
      20.98 EUR
    • Playgo Schoolbus
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162688805.jpg
      Playgo Playgo Schoolbus Schoolbus Schoolbus Fabrikant: Playgo (1)
      Playgo Schoolbus
      • 04892401094087
      2
      18.36 EUR
    • Playgo Parkeergarage met Meerdere Verdiepingen - met 2 Autootjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95872749.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118557729.jpg
      Playgo Playgo Parkeergarage met Meerdere Verdiepingen - met 2 Autootjes Parkeergarage met Meerdere Verdiepingen - met 2 Autootjes Parkeergarage met Meerdere Verdiepingen - met 2 Autootjes Playgo Parkeergarage met Meerdere Verdiepingen - met 2 Autootjes (1)
      Playgo Parkeergarage met Meerdere Verdiepingen - met 2 Autootjes
      • 04892401028044
      1
      49.12 EUR
    • Playgo Parkeergarage
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146874413.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179277323.jpg
      Playgo Playgo Parkeergarage Parkeergarage Parkeergarage PlayGo Parkeergarage (1)
      Playgo Parkeergarage
      • 04892401028020
      1
      22.38 EUR
    • Playgo Scoop-a-Ball werper geel 2995
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95258196.jpg
      Playgo Playgo Scoop-a-Ball werper geel 2995 Scoop-a-Ball werper geel 2995 Scoop-a-Ball werper geel 2995 Playgo Scoop-a-Ball werper geel 2995 (1)
      Playgo Scoop-a-Ball werper geel 2995
      • 04892401029959
      1
      32.00 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Nijntje (nijntje)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Bontempi Spa (bontempi_spa)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Diset (diset)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Heros (heros)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kid O (kid_o)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Manhattan Toys (manhattan_toys)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Mega Construx (mega_construx)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Sportx (sportx)
      • Star Wars (star_wars)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl