x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nijntje baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Nijntje Waskrijtjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182472324.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187758910.jpg
      Nijntje Nijntje Waskrijtjes Waskrijtjes Waskrijtjes Fabrikant: Nijntje (3)
      Nijntje Waskrijtjes
      • 08714274170513
      2
      deal
      12.34 EUR
    • Nijntje Bijtspeeltje Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165163636.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167996801.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167996803.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167996804.jpg
      Nijntje Nijntje Bijtspeeltje Wit Bijtspeeltje Wit Bijtspeeltje Wit Nijntje Bijtspeeltje (1)
      Nijntje Bijtspeeltje Wit
      • 08714274170070
      4
      18.23 EUR
    • Nijntje Vormentreintje 22 X 14,5 X 18 Cm Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184024272.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168967066.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168967064.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168967065.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190271358.jpg
      Nijntje Nijntje Vormentreintje 22 X 14,5 X 18 Cm Wit Vormentreintje 22 X 14,5 X 18 Cm Wit Vormentreintje 22 X 14,5 X 18 Cm Wit Op een speelse wijze de motoriek van uw kindje verhogen? Dat kan met deze kleurrijke trein van nijntje! Deze trein is rondom voorzien van nijntje afbeeldingen. Ook op de verschillende blokken die bij deze trein zijn bijgevoegd, vind je leuke afbeeldingen van nijntje. Met leerzame klok aan de voorzijde van de trein. Geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar. (1)
      Nijntje Vormentreintje 22 X 14,5 X 18 Cm Wit
      • 04810344064257
      3
      13.94 EUR
    • Nijntje Speelkleed met Boog Pink Baby Rib
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181344873.jpg
      Nijntje Nijntje Speelkleed met Boog Pink Baby Rib Speelkleed met Boog Pink Baby Rib Speelkleed met Boog Pink Baby Rib Nijntje SpeelKleed Inclusief Speelboog. Lekker Zacht en dik Kleed met een Babygym met Knuffeltjes van Nijntje, een Ster en een bal. Je Kindje kan de Babygym Aanraken, Knijpen, Geluid Maken en Ronddraaien. Dit SpeelKleed Helpt je Kindje Verschillende Geluiden en Bewegingen te Onderscheiden en Stimuleert de Coordinatie van de Handjes en de Oogjes. Vanaf de Geboorte. (1)
      Nijntje Speelkleed met Boog Pink Baby Rib
      • 08713291666238
      2
      54.95 EUR
    • Nijntje knuffelkubus Green Knit 15 x 15 cm polykatoen groen/wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158527712.jpg
      Nijntje Nijntje knuffelkubus Green Knit 15 x 15 cm polykatoen groen/wit knuffelkubus Green Knit 15 x 15 cm polykatoen groen/wit knuffelkubus Green Knit 15 x 15 cm polykatoen groen/wit Nijntje Green kit knuffelkubus Wie wil er nu niet spelen met Nijntje? Deze zacht groene activiteitenkubus bevat verschillende stofjes en afbeeldingen die de zintuigen van kleine kindjes prikkelen. Er is zoveel om te ontdekken met de diverse vlakken van de kubus! De kubus bevat diverse labeltjes, verschillende texturen, een spiegeltje en een bijtring. Voorzien van een rammeltje, die bij iedere beweging geluid maakt. Gegarandeerd speelplezier in de box! Specificaties: Kleur: zacht groen, wit, g... (1)
      Nijntje knuffelkubus Green Knit 15 x 15 cm polykatoen groen/wit
      • 08713291666566
      1
      deal
      18.90 EUR
    • Nijntje ABC - Autostoelspeeltje: gestreept
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169646044.jpg
      Nijntje Nijntje ABC - Autostoelspeeltje: gestreept ABC - Autostoelspeeltje: gestreept ABC - Autostoelspeeltje: gestreept Nijntje ABC - Autostoelspeeltje: gestreept (1)
      Nijntje ABC - Autostoelspeeltje: gestreept
      • 08713291205673
      1
      17.99 EUR
    • Nijntje Denim Buggyboekje - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174457502.jpg
      Nijntje Nijntje Denim Buggyboekje - Roze Denim Buggyboekje - Roze Denim Buggyboekje - Roze Nijntje Denim Buggyboekje - Roze (1)
      Nijntje Denim Buggyboekje - Roze
      • 08713291190153
      1
      17.95 EUR
    • Nijntje Autostoelspeeltje nijntje pink baby
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146939007.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148786490.jpg
      Nijntje Nijntje Autostoelspeeltje nijntje pink baby Autostoelspeeltje nijntje pink baby Autostoelspeeltje nijntje pink baby Autostoelspeeltje nijntje pink baby (1)
      Nijntje Autostoelspeeltje nijntje pink baby
      • 08713291666177
      1
      17.94 EUR
    • Nijntje green knit boxspiraal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158527656.jpg
      Nijntje Nijntje green knit boxspiraal green knit boxspiraal green knit boxspiraal Nijntje green knit boxspiraal (1)
      Nijntje green knit boxspiraal
      • 08713291666573
      1
      19.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Wader (wader)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl