x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nici baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Nici Muziekdoosje Eenhoorn Ster 18 Cm Pluche Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154607056.jpg
      Nici Nici Muziekdoosje Eenhoorn Ster 18 Cm Pluche Roze Muziekdoosje Eenhoorn Ster 18 Cm Pluche Roze Muziekdoosje Eenhoorn Ster 18 Cm Pluche Roze Als muziekdoos wordt eenhoorn Stupsi een ontspannen metgezel voor de slaaptijd. Als het slapje voorbij is, kan het Stupsi als superzacht knuffeldier van het beste NICI pluche worden gebruikt. Trekt men aan de blauwe ring, die ook als bijtring kan worden gebruikt, klinkt brahms wegenlied Praktisch: als het speelgoed wordt verwijderd, kan het knuffeldier worden gewassen., Fabrikant: NICI GmbH (FO) (1)
      Nici Muziekdoosje Eenhoorn Ster 18 Cm Pluche Roze
      • 04012390436570
      3
      deal
      24.90 EUR
    • Nici Muziekdoosje Ezel Ster 20 Cm Pluche Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152887203.jpg
      Nici Nici Muziekdoosje Ezel Ster 20 Cm Pluche Blauw Muziekdoosje Ezel Ster 20 Cm Pluche Blauw Muziekdoosje Ezel Ster 20 Cm Pluche Blauw Met NICI geeft het geven van een cadeau nog meer plezier. Hiervoor staat NICI - elk afzonderlijk product wordt met veel liefde ontworpen. Wij gebruiken voor onze knuffeldieren en geschenkartikelen uitsluitend hoogwaardige materialen. NICI zorgt voor knuffelgeluk en tovert bij iedereen een glimlach op het gezicht. (1)
      Nici Muziekdoosje Ezel Ster 20 Cm Pluche Blauw
      • 04012390423600
      3
      deal
      24.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Wader (wader)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl