x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Makro babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Makro VTech Lees & Leer Touch Tablet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163758312.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165187276.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183475007.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187758472.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207344535.jpg
      Makro Makro VTech Lees & Leer Touch Tablet VTech Lees & Leer Touch Tablet VTech Lees & Leer Touch Tablet Bevat 6 dubbelzijdige bladzijden met verhalen en activiteiten. Luister tijdens de speelstand 'Verhaaltjes' naar 6 avontuurlijke verhalen over de puppy's of speel een uitdagend zoekspelletje. (12)
      Makro VTech Lees & Leer Touch Tablet
      • 03417766112231
      5
      good_buy
      31.99 EUR
    • Makro - Bing Taxi met Toeter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176116463.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204719383.jpg
      Makro Makro - Bing Taxi met Toeter - Bing Taxi met Toeter - Bing Taxi met Toeter Bing taxi met geluid Deze leuke taxi komt regelrecht uit de serie Bing het Konijn! Rij met Bing naar je favoriete bestemming en druk op het stuur voor geluid! Specificaties: Kleur: zwart, geel, rood Geslacht: junior Materiaal: kunststof Afmetingen: 16 x 13 x 20 cm (L x B x H) Leeftijd: vanaf 2 jaar Inhoud: 1 Speelfiguur 1 Voertuig (2)
      Makro - Bing Taxi met Toeter
      • 05013197354301
      1
      20.98 EUR
    • Makro Verstelbaar Blackbord Magnetisch - Hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148693882.jpg
      Makro Makro Verstelbaar Blackbord Magnetisch - Hout Verstelbaar Blackbord Magnetisch - Hout Verstelbaar Blackbord Magnetisch - Hout Classic World Verstelbaar Blackbord Magnetisch - Hout (1)
      Makro Verstelbaar Blackbord Magnetisch - Hout
      • 03700115020104
      2
      69.25 EUR
    • Makro Totum Knutselset 2-in-1 Paw Patrol
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203748341.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158339761.jpg
      Makro Makro Totum Knutselset 2-in-1 Paw Patrol Totum Knutselset 2-in-1 Paw Patrol Totum Knutselset 2-in-1 Paw Patrol Totum - PAW Patrol 2-in-1 creatieve set - knutselset (1)
      Makro Totum Knutselset 2-in-1 Paw Patrol
      • 08714274721012
      2
      15.98 EUR
    • Makro Large Coloring Book - Hazelia - NEBULOUS STARS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200760445.jpg
      Makro Makro Large Coloring Book - Hazelia - NEBULOUS STARS Large Coloring Book - Hazelia - NEBULOUS STARS Large Coloring Book - Hazelia - NEBULOUS STARS Druk je creativiteit uit met het Calming Colouring Book van Nebulous Stars Een breed scala aan mandala zentangle geometrische en regelmatige kleurpagina's Alle kleuren afgedrukt op hoogwaardige afneembare papieren pagina's Kit bevat 60 kleurpagina's en 8 gelpennen met metallic inkt Bevat ook kleurinstructies en het complete verhaal van Hazelia, Fabrikant: Nebulous Stars (1)
      Makro Large Coloring Book - Hazelia - NEBULOUS STARS
      • 00694704111126
      2
      25.45 EUR
    • Makro Mini Lab Fluo & Glow - BUKI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190556467.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146800775.jpg
      Makro Makro Mini Lab Fluo & Glow - BUKI Mini Lab Fluo & Glow - BUKI Mini Lab Fluo & Glow - BUKI Een doos voor experimenten die 's nachts oplichten 6 activiteiten: fluorescerende lavalamp, onzichtbare inkt, fosforescerend slijm Inhoud: beker, pipet, penseel, buisje, ultraviolet lamp, fosforescerende kleurstof Bevat een gellustreerde handleiding in kleur Vanaf 8 jaar, Fabrikant: Buki France (1)
      Makro Mini Lab Fluo & Glow - BUKI
      • 03700802102724
      2
      17.90 EUR
    • Makro Ludi Waterbaan
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171276536.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200691888.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205085205.jpg
      Makro Makro Ludi Waterbaan Ludi Waterbaan Ludi Waterbaan Als het water in het mechanisme stroomt, komt het op een verbazingwekkende manier. De draaisapels bewegen, laat het water in de slang en stroomt vervolgens in een aangename fijne douche die de molen draait. Een originele schakeling waar je baby van zal houden, met gegarandeerd veel lacher! Geschikt vanaf 10 maanden. Bevordert de creativiteit van je kind door het spel. Gemaakt van hoogwaardige materialen en onder strikt toezicht op de veiligheid, Fabrikant: Ludi (1)
      Makro Ludi Waterbaan
      • 03550833400616
      2
      24.21 EUR
    • Makro - Geurend Kinetic Sand-Speelset Bakkerij - 454 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202250441.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199842780.jpg
      Makro Makro - Geurend Kinetic Sand-Speelset Bakkerij - 454 g - Geurend Kinetic Sand-Speelset Bakkerij - 454 g - Geurend Kinetic Sand-Speelset Bakkerij - 454 g Maak traktaties die niet alleen heerlijk ruiken, maar er ook heerlijk uitzien. De bakkerijspeelset bestaat uit 340 g geurend, lichtbruin Kinetic Sand 'koekjesdeeg' en 113 g neonroze Kinetic Sand Rol het Kinetic Sand uit met de sprankelende deegroller en stempel koekjes. Maak cupcakes met de vormpjes, voeg versierde toppings toe en schuif je baksels met de spatel op het dienblad Eenvoudig opbergen. ben je klaar met bakken, dan passen de kleine onderdelen perfect in de deegroller, zodat je ze g... (1)
      Makro - Geurend Kinetic Sand-Speelset Bakkerij - 454 g
      • 00778988242278
      2
      19.48 EUR
    • Makro Fizz fun pennyboard target
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169301416.jpg
      Makro Makro Fizz fun pennyboard target Fizz fun pennyboard target Fizz fun pennyboard target Street Surfing Fizz Fun Target Skateboard. (1)
      Makro Fizz fun pennyboard target
      • 00813398025995
      2
      26.80 EUR
    • Makro Street Surfing Fizz Skateboard Fun Dudies
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146884790.jpg
      Makro Makro Street Surfing Fizz Skateboard Fun Dudies Street Surfing Fizz Skateboard Fun Dudies Street Surfing Fizz Skateboard Fun Dudies Street Surfing Fizz Skateboard Fun Dudies (1)
      Makro Street Surfing Fizz Skateboard Fun Dudies
      • 00813398024974
      1
      25.69 EUR
    • Makro Dierenvriendjes Sorteerkubus
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161024807.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164794981.jpg
      Makro Makro Dierenvriendjes Sorteerkubus Dierenvriendjes Sorteerkubus Dierenvriendjes Sorteerkubus Playgo Dierenvriendjes Sorteerkubus (1)
      Makro Dierenvriendjes Sorteerkubus
      • 04892401023834
      1
      26.15 EUR
    • Makro Voetbaltalentjes Cadeauset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202915660.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206581920.jpg
      Makro Makro Voetbaltalentjes Cadeauset Voetbaltalentjes Cadeauset Voetbaltalentjes Cadeauset Fisher-Price Voetbaltalentjes Cadeauset (1)
      Makro Voetbaltalentjes Cadeauset
      • 00887961911640
      1
      18.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Blokker DEFAULT
        • blokker
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Blokker (blokker)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • 4M KidzLabs (4m_kidzlabs)
      • Abrick (abrick)
      • Alecto (alecto)
      • Amigo (amigo)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Aurora (aurora)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Beluga (beluga)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bing (bing)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bob De Bouwer (bob_de_bouwer)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • CarloBaby (carlobaby)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deltas (deltas)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Diversen (diversen)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • Fun (fun)
      • FurReal (furreal)
      • Galt (galt)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glibbi (glibbi)
      • Glow2b (glow2b)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Infinifun (infinifun)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • K's kids (k_s_kids)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kid O (kid_o)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinetic Sand (kinetic_sand)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lena (lena)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Martinex (martinex)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • Mini Club (mini_club)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nuby (nuby)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • Onbekend (onbekend)
      • Overig (overig)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scapino (scapino)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silverwood (silverwood)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soframar (soframar)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sportx (sportx)
      • Street Surfing (street_surfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Techwo (techwo)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Viga (viga)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Winnie (winnie)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZoomiZooz (zoomizooz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
      • Trommel (trommel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl