x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lamaze babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Lamaze Activity Time
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146873486.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158513267.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168188680.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168188682.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157535686.jpg
      Lamaze Lamaze Activity Time Activity Time Activity Time TOMY Lamaze Muzikale Inktvis. Ogen van baby's zijn scherp! Een regenboog van felle kleuren en patronen stimuleren het gezichtsvermogen van de baby. De spiegel stimuleert de zelfontdekking. De baby luistert naar vertrouwde geluiden en lacht om al haar favoriete geluiden. Een piepend hoofd, kreukelige benen en een draaiende zeester moedigen onderzoek aan! En de acht slappe benen moedigen trekken, knijpen en knuffelen aan wat spieren van de kleintje versterkt. Als laatste helpen de rammelende ri... (3)
      Lamaze Activity Time
      • 00796714272061
      4
      22.48 EUR
    • Lamaze 3-in-1 Zeedieren Activiteiten Tafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173546176.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170010223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170010221.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170010222.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166389304.jpg
      Lamaze Lamaze 3-in-1 Zeedieren Activiteiten Tafel 3-in-1 Zeedieren Activiteiten Tafel 3-in-1 Zeedieren Activiteiten Tafel Deze Lamaze 3-in-1 Airtivity Center speeltafel is ontworpen om je baby te laten ontdekken en ontwikkelen. Hij bevordert de visuele ontwikkeling, tactiele vaardigheden, fijne en grove motoriek en het probleemoplossend vermogen. Als je baby rechtop begint te zitten, meestal rond de 6 maanden, fungeert het Airtivity Center als vloerspeelgoed. Moedig je baby aan om over het blad van deze unieke speeltafel te blazen. Vraag hem om de zwemmende vissen te zoeken en moedig hem aan om met zijn vingers ... (1)
      Lamaze 3-in-1 Zeedieren Activiteiten Tafel
      • 00796714271927
      4
      60.95 EUR
    • Lamaze Freddie de Vuurvlieg Kinderstoel Speeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147747475.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168188772.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168188771.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168188775.jpg
      Lamaze Lamaze Freddie de Vuurvlieg Kinderstoel Speeltje Freddie de Vuurvlieg Kinderstoel Speeltje Freddie de Vuurvlieg Kinderstoel Speeltje Educatief grijpspeelgoed voor baby's Vrolijke Freddie wil spelen Alle zintuigen van je kleintje worden geprikkeld: ontdekken, voelen, zien en horen Voorzien van een handige zuignap De knuffels van Lamaze stimuleren de ontwikkeling van het inbeeldingsvermogen, Fabrikant: LAMAZE (1)
      Lamaze Freddie de Vuurvlieg Kinderstoel Speeltje
      • 00796714272436
      2
      16.69 EUR
    • Lamaze Vriendenboekje Natuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158510344.jpg
      Lamaze Lamaze Vriendenboekje Natuur Vriendenboekje Natuur Vriendenboekje Natuur Babyboek het kisterboek met liefdevol vormgegeven pagina's neemt baby mee op ontdekkingsreis mooi eerste fotoboek voor baby om te ontdekken, te ontdekken en te voelen. Stimuleert de eerste greepoefeningen: piep, tandhoek, rammel, glitterpapier en de kleine spiegel brengen baby tot het lachen stimuleert de tastzin en dragen bij tot de positieve ontwikkeling van je baby. Babyspeelgoed zacht boek met verschillende oppervlakken veel knistende, piepende, rammelende elementen wekken de nieuwsg... (1)
      Lamaze Vriendenboekje Natuur
      • 00796714271866
      2
      17.52 EUR
    • Lamaze Freddie de Vuurvlieg Rammelaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189862255.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172673659.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172673660.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172673658.jpg
      Lamaze Lamaze Freddie de Vuurvlieg Rammelaar Freddie de Vuurvlieg Rammelaar Freddie de Vuurvlieg Rammelaar Lamaze Freddie de Vuurvlieg Rammelaar (1)
      Lamaze Freddie de Vuurvlieg Rammelaar
      • 00796714276366
      2
      deal
      18.90 EUR
    • Lamaze Dieren Ontdekkingsboekje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169065340.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124145690.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132307145.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169948983.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91432981.jpg
      Lamaze Lamaze Dieren Ontdekkingsboekje Dieren Ontdekkingsboekje Dieren Ontdekkingsboekje Lamaze Dieren Ontdekkingsboekje (1)
      Lamaze Dieren Ontdekkingsboekje
      • 00796714271262
      1
      14.99 EUR
    • Lamaze Chroma de Kameleon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173782828.jpg
      Lamaze Lamaze Chroma de Kameleon Chroma de Kameleon Chroma de Kameleon Lamaze Chroma de Kameleon (1)
      Lamaze Chroma de Kameleon
      • 00796714275314
      1
      13.49 EUR
    • Lamaze TOMY Lamaze Ezeltje Knijpje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131317741.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91404673.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107438558.jpg
      Lamaze Lamaze TOMY Lamaze Ezeltje Knijpje TOMY Lamaze Ezeltje Knijpje TOMY Lamaze Ezeltje Knijpje TOMY Lamaze Ezeltje Knijpje (1)
      Lamaze TOMY Lamaze Ezeltje Knijpje
      • 00796714275741
      1
      19.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woezel en pip DEFAULT
        • woezel_en_pip
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Vtech (vtech)
      • Playgro (playgro)
      • Blokker (blokker)
      • 2 play (2_play)
      • 4M (4m)
      • 4M KidzLabs (4m_kidzlabs)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC (abc)
      • Abrick (abrick)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Amigo (amigo)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • CarloBaby (carlobaby)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • CLEMMY (clemmy)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deltas (deltas)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • FurReal (furreal)
      • Galt (galt)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Glibbi (glibbi)
      • Glow2b (glow2b)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Invento (invento)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • K3 (k3)
      • Kid O (kid_o)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Kinetic Sand (kinetic_sand)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lief (lief)
      • Lief! (lief_)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Magformers (magformers)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Mega Construx (mega_construx)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • Miele (miele)
      • Mini Club (mini_club)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nijntje (nijntje)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • Onbekend (onbekend)
      • OUTDOOR PLAY (outdoor_play)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playskool (playskool)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soframar (soframar)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sportx (sportx)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suntoy (suntoy)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga (viga)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZoomiZooz (zoomizooz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
      • Trommel (trommel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl