x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lamaze baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Lamaze 3in1 Activiteitentafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173546176.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170010223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170010221.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170010222.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166389304.jpg
      Lamaze Lamaze 3in1 Activiteitentafel 3in1 Activiteitentafel 3in1 Activiteitentafel Deze Lamaze 3-in-1 Airtivity Center speeltafel is ontworpen om je baby te laten ontdekken en ontwikkelen. Hij bevordert de visuele ontwikkeling, tactiele vaardigheden, fijne en grove motoriek en het probleemoplossend vermogen. Als je baby rechtop begint te zitten, meestal rond de 6 maanden, fungeert het Airtivity Center als vloerspeelgoed. Moedig je baby aan om over het blad van deze unieke speeltafel te blazen. Vraag hem om de zwemmende vissen te zoeken en moedig hem aan om met zijn vingers ... (1)
      Lamaze 3in1 Activiteitentafel
      • 00796714271927
      5
      deal
      79.99 EUR
    • Lamaze Activity Time
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154833918.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146873486.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120930296.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168188680.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168188682.jpg
      Lamaze Lamaze Activity Time Activity Time Activity Time Tomy Lamaze muzikale Inktvis Ogen van baby's zijn scherp! Een regenboog van felle kleuren en patronen stimuleren het gezichtsvermogen van de baby. De spiegel stimuleert de zelfontdekking. De baby luistert naar vertrouwde geluiden en lacht om al haar favoriete geluiden. Een piepend hoofd, kreukelige benen en een draaiende zeester moedigen onderzoek aan! En de acht slappe benen moedigen trekken, knijpen en knuffelen aan wat spieren van de kleintje versterkt. Als laatste helpen de rammelende rin... (1)
      Lamaze Activity Time
      • 00110000060154
      • 00885360845375
      • 00885846124680
      • 05055257681606
      • 00110000059851
      • 00885114418138
      • 05055114326435
      • 00885110820034
      • 05055528547983
      • 05055528544258
      • 00692000139042
      • 04056256786072
      • 08851949668118
      • 00796714272061
      • 05052615035132
      • 00885192517945
      5
      16.74 EUR
    • Lamaze Jacques de Pauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155749706.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169065381.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157272529.jpg
      Lamaze Lamaze Jacques de Pauw Jacques de Pauw Jacques de Pauw Tomy Jacques de Pauw activiteitenspeeltje Jacques de Pauw van TOMY Lamaze is een verrassend speeltje met grappige geluidjes waar je baby uren plezier aan beleeft. De verschillende geluidjes en effecten vermaken babys en laten hen glimlachen en giebelen. De zachte verschillende materialen nodigen uit tot ontdekken. Het vrolijke gezicht en de heldere, felle kleuren nodigen uit om de pauw steeds weer vast te nemen. Met behulp van de handige ophangclip kun je dit leuke speelvriendje overal mee na... (1)
      Lamaze Jacques de Pauw
      • 07721007834360
      • 00885352886980
      • 00791385286041
      • 00885388022482
      • 00885316514119
      • 05055675811029
      • 00885474074548
      • 05052615034807
      • 07123290066426
      • 07922470214783
      • 05334998055137
      • 00885286532021
      • 00796714270135
      • 07332779559483
      • 07332779812311
      • 07332779559148
      • 07922470166662
      • 05055528547778
      • 07922470205446
      • 00885957148551
      • 05055675813283
      • 05334998055472
      • 07332779812656
      4
      13.48 EUR
    • Lamaze Freddie's Activiteiten Bus
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155255169.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156109548.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155636348.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156109546.jpg
      Lamaze Lamaze Freddie's Activiteiten Bus Freddie's Activiteiten Bus Freddie's Activiteiten Bus De Lamaze Freddie's Activiteiten Bus is speciaal ontwikkeld voor de kleine ontdekkers! Achter het stuur zit Freddie de Vuurvlieg en achter de flapjes kan je baby nog veel meer vrolijk gekleurde vriendjes ontdekken. Ook leert je baby allerlei activiteiten zoals strikken en knoopjes en ritsen dichtmaken. De Activiteitenbus is gemaakt van zachte stoffen in vrolijke kleuren, waardoor het keer op keer de aandacht van je baby zal trekken. Spelen en leren was nog nooit zo leuk! Leeftijdsindicatie: 1... (1)
      Lamaze Freddie's Activiteiten Bus
      • 00796714271804
      4
      21.48 EUR
    • Lamaze Buigzame Activiteiten Spiraal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146889693.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159120526.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157081420.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157081421.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118837575.jpg
      Lamaze Lamaze Buigzame Activiteiten Spiraal Buigzame Activiteiten Spiraal Buigzame Activiteiten Spiraal Educatief grijpspeelgoed voor baby's De getextureerde, gekreukelde stoffen moedigen baby aan om te ontdekken Alle zintuigen van je kleintje worden geprikkeld: ontdekken, voelen, zien en horen Voorzien van een handige ophangclip De knuffels van Lamaze stimuleren de ontwikkeling van het inbeeldingsvermogen, Fabrikant: LAMAZE (1)
      Lamaze Buigzame Activiteiten Spiraal
      • 00796714271422
      3
      20.48 EUR
    • Lamaze Kapitein Kalamari
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152951387.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147414452.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131341800.jpg
      Lamaze Lamaze Kapitein Kalamari Kapitein Kalamari Kapitein Kalamari Tomy Lamaze Kapitein Kalimari Alle hens aan dek voor deze leuke avonturen met Kapitein Kalimari van Lamaze! Met zijn acht activiteitenpoten, krakende hoedje en verstopte kiekeboe-spiegel stimuleert dit speelgoed het verbeeldingsvermogen en de zintuigen van je baby. Zoals bij elk ander Play & Grow speelgoed van Lamaze, is er ook hier een handige ophangclip voorzien, zodat Kapitein Kalimari overal kan meegenomen worden. Specificaties: Kleur: blauw Geslacht: junior Materiaal: pluche Geluid: ja, ... (1)
      Lamaze Kapitein Kalamari
      • 05055675812910
      • 08852038337106
      • 07967142706852
      • 05052615034975
      • 00885398313440
      • 00796714270685
      • 07922470186363
      • 07332779559186
      • 05055528544135
      • 05055528547785
      • 08851713743768
      • 00885170932739
      • 00783419493655
      • 05334998055175
      • 07332779812359
      2
      deal
      23.90 EUR
    • Lamaze Tomy Lamaze Ontdekkingsboekje 202181
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169065340.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124145690.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132307145.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169948983.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91432981.jpg
      Lamaze Lamaze Tomy Lamaze Ontdekkingsboekje 202181 Tomy Lamaze Ontdekkingsboekje 202181 Tomy Lamaze Ontdekkingsboekje 202181 Het leuke Lamaze Ontdekkingsboek bestaat uit zachte pluchen bladzijden met vriendelijke dieren, heldere kleuren, visuele prikkeling en leuke geluiden voor het auditieve bewustzijn en interessante speeltjes om te verkennen. Inclusief ophangclip om hem overal mee naartoe te kunnen nemen. Alle speeltjes van Lamaze zijn speciaal ontwikkeld voor het aanmoedigen van de ontwikkeling van babys en de interactie met hun ouders. Tijdens het spelen stimuleren de speeltjes en knuffels van Lamaze de ontwik... (1)
      Lamaze Tomy Lamaze Ontdekkingsboekje 202181
      • 05055675811852
      • 00885561758788
      • 00885226020816
      • 05334999097648
      • 00885522888196
      • 00885585625844
      • 00743070647798
      • 07332779563688
      • 08851775503386
      • 05055380059693
      • 00885189820324
      • 00692000063613
      • 05055528547761
      • 00796714271262
      • 05055528544197
      • 00110000059790
      • 00885176468478
      • 00885704911971
      • 05053750946871
      • 00885632723325
      • 00767279023436
      • 08851401697991
      • 00885704434890
      • 00885946187141
      • 05334998059531
      • 07922470181320
      • 00885543672156
      • 00885551855022
      • 07332779816722
      1
      12.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • BabyArt (babyart)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babyono (babyono)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Battat (battat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bontempi (bontempi)
      • Bontempi Spa (bontempi_spa)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dorel (dorel)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kid O (kid_o)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mercator (mercator)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • OYOY (oyoy)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Sportx (sportx)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wee gallery (wee_gallery)
      • Weewell (weewell)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl