x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Janod babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Janod Zigolos Duikelaar Figuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154678342.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118421563.jpg
      Janod Janod Zigolos Duikelaar Figuur Zigolos Duikelaar Figuur Zigolos Duikelaar Figuur Janod Stapeltuimelaar Pinguin Zigolos (1)
      Janod Zigolos Duikelaar Figuur
      • 03700217381271
      3
      17.44 EUR
    • Janod Baby forest - stapeltoren vos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159110172.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182625224.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121087089.jpg
      Janod Janod Baby forest - stapeltoren vos Baby forest - stapeltoren vos Baby forest - stapeltoren vos Houten speelgoed voor kinderen van 12 tot 36.maanden..Deze stapeltoren van de reeks "Baby Forest" bestaat uit.7 houten stukken en is ideaal om de fijne motoriek,.vaardigheid en behendigheid bij de baby te.ontwikkelen. De ringen van massief hout kunnen.eenvoudig door kleine handen worden vastgenomen en.laten de kleintjes met de verschillende kleuren kennis.maken. Geleverd in een gesloten kleurendoos. (1)
      Janod Baby forest - stapeltoren vos
      • 03700217380144
      3
      18.94 EUR
    • Janod - Sophie de Giraffe - Stapeltuimelaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191173635.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156825905.jpg
      Janod Janod - Sophie de Giraffe - Stapeltuimelaar - Sophie de Giraffe - Stapeltuimelaar - Sophie de Giraffe - Stapeltuimelaar Opnieuw samen te stellen Sophie la girafe door de verschillende houten stukken te stapelen om een leuke culbuto te vormen. (1)
      Janod - Sophie de Giraffe - Stapeltuimelaar
      • 03700217395018
      3
      22.99 EUR
    • Janod Doos Met 30 Stampinoo Stempels Voor Meisjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172751983.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158747373.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143364485.jpg
      Janod Janod Doos Met 30 Stampinoo Stempels Voor Meisjes Doos Met 30 Stampinoo Stempels Voor Meisjes Doos Met 30 Stampinoo Stempels Voor Meisjes Kit 30 schuimpads en 1 zwart stempelkussen Een girly universum veroorzaken en mooie verhalen uitvinden. Ontwikkel de fijne motoriek en fantasie van de kinderen. 0, Fabrikant: Janod (1)
      Janod Doos Met 30 Stampinoo Stempels Voor Meisjes
      • 03700217377991
      3
      26.88 EUR
    • Janod Doos Met 15 Dino Stampinoo Stempels
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158533219.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143364599.jpg
      Janod Janod Doos Met 15 Dino Stampinoo Stempels Doos Met 15 Dino Stampinoo Stempels Doos Met 15 Dino Stampinoo Stempels Janod Stampinoo - Dinosaurus (1)
      Janod Doos Met 15 Dino Stampinoo Stempels
      • 03700217377960
      3
      19.53 EUR
    • Janod Stampinoo - Wereld
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158502345.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143364512.jpg
      Janod Janod Stampinoo - Wereld Stampinoo - Wereld Stampinoo - Wereld Speelgoed van schuimrubber 50 stempels en 1 inktstift 3 kleuren Voor alle dromers, wereldreizigers, waaghalzen en avonturiers, 50 stempels met reizen als thema om zich in alle vrijheid uit te drukken en hun mooiste herinneringen te vergezellen. Kies je kleur en breng het direct op de stempels aan (1)
      Janod Stampinoo - Wereld
      • 03700217378004
      3
      22.95 EUR
    • Janod Doos Met 5 Boerderij Stampinoo Babystempels
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191155814.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143364533.jpg
      Janod Janod Doos Met 5 Boerderij Stampinoo Babystempels Doos Met 5 Boerderij Stampinoo Babystempels Doos Met 5 Boerderij Stampinoo Babystempels Janod Stampinoo - Baby boerderij (1)
      Janod Doos Met 5 Boerderij Stampinoo Babystempels
      • 03700217377953
      2
      22.98 EUR
    • Janod Stampinoo - Eenhoorns
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156825396.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199924125.jpg
      Janod Janod Stampinoo - Eenhoorns Stampinoo - Eenhoorns Stampinoo - Eenhoorns Janod Stampinoo - Eenhoorns (1)
      Janod Stampinoo - Eenhoorns
      • 03700217377977
      2
      20.98 EUR
    • Janod Stampinoo - Krijgers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158538020.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143364592.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181829600.jpg
      Janod Janod Stampinoo - Krijgers Stampinoo - Krijgers Stampinoo - Krijgers Janod Stampinoo - Krijgers (1)
      Janod Stampinoo - Krijgers
      • 03700217377984
      2
      29.98 EUR
    • Janod Doos Met 50 Leuke Stampinoo Stempels
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191171988.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158533218.jpg
      Janod Janod Doos Met 50 Leuke Stampinoo Stempels Doos Met 50 Leuke Stampinoo Stempels Doos Met 50 Leuke Stampinoo Stempels Speelgoed van schuimrubber 50 stempels en 1 inktstift 3 kleuren Voor de creatievelingen en mensen met een zeer grote verbeeldingskracht, 50 stempels met leuke als thema om zich op een gekke manier te uiten en tekeningen, dagboeken en andere accessoires te versieren Kies je kleur en breng het direct op de stempels aan (1)
      Janod Doos Met 50 Leuke Stampinoo Stempels
      • 03700217378011
      2
      24.98 EUR
    • Janod Zigolos - animal kit eland
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172524853.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/85293031.jpg
      Janod Janod Zigolos - animal kit eland Zigolos - animal kit eland Zigolos - animal kit eland Janod Zigolos - animal kit eland (1)
      Janod Zigolos - animal kit eland
      • 03700217381943
      1
      21.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Woezel en pip DEFAULT
        • woezel_en_pip
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Vtech (vtech)
      • Playgro (playgro)
      • 2 play (2_play)
      • 4M (4m)
      • 4M KidzLabs (4m_kidzlabs)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC (abc)
      • Abrick (abrick)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B-Line (b_line)
      • B.toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Blokker (blokker)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deltas (deltas)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • FurReal (furreal)
      • Galt (galt)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glow2b (glow2b)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kid O (kid_o)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Kinetic Sand (kinetic_sand)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lief (lief)
      • Lief! (lief_)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mini Club (mini_club)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • OUTDOOR PLAY (outdoor_play)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soframar (soframar)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Spectron (spectron)
      • Spin Master (spin_master)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suntoy (suntoy)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toet Toet Auto (toet_toet_auto)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZoomiZooz (zoomizooz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
      • Trommel (trommel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl