x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Heless baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Heless pop Nils 22 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154727110.jpg
      Heless Heless pop Nils 22 cm pop Nils 22 cm pop Nils 22 cm Heless pop Nils Nils heeft een zeer zacht en knuffelig lichaam. Hij heeft een lengte van 22 cm, wat hem ideaal maakt voor de kleinste poppenouders. Met zijn brutale, oranje haar en zijn ronde, zwarte ogen wint hij snel het hart van jouw kleintje. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: beige, blauw Materiaal: textiel Lengte: 22 cm Leeftijd: vanaf 3 jaar (1)
      Heless pop Nils 22 cm
      • 04001949003011
      1
      deal
      24.55 EUR
    • Heless Pop Leo 42 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110226966.jpg
      Heless Heless Pop Leo 42 Cm Pop Leo 42 Cm Pop Leo 42 Cm Heless pop Leo De zachte pop Leo heeft een zeer zacht en knuffelig lichaam. Hij heeft een lengte van 42 cm, wat hem ideaal maakt voor de kleinste poppenouders. Met zijn brutale, oranje haar en zijn ronde, zwarte ogen wint hij snel het hart van jouw kleintje. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: blauw Materiaal: textiel Lengte: 42 cm Leeftijd: vanaf 3 jaar (1)
      Heless Pop Leo 42 Cm
      • 04001949007019
      1
      deal
      36.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Wader (wader)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl