x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Heimess babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Heimess Baby Gym Eekhoorn
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165666564.jpg
      Heimess Heimess Baby Gym Eekhoorn Baby Gym Eekhoorn Baby Gym Eekhoorn Je baby leert in de eerste levensmaanden gemakkelijk vast te pakken, te luisteren, te zien en te voelen. Baby's genieten ervan om steeds grotere gebieden van hun omgeving te herkennen en te begrijpen, ze produceren geluid en bewegingen zelf. De baby-fit groeit met je baby en is in hoogte verstelbaar. EIMESS staat voor een lange traditie. Heimess Baby Fit helpt om sensorische waarnemingen te ontwikkelen., Fabrikant: GOKI (1)
      Heimess Baby Gym Eekhoorn
      • 04011534653309
      3
      54.12 EUR
    • Heimess Houten Speenkoord Vissen 21cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107747624.jpg
      Heimess Heimess Houten Speenkoord Vissen 21cm Houten Speenkoord Vissen 21cm Houten Speenkoord Vissen 21cm Heimess Houten Speenkoord Vissen 21cm (1)
      Heimess Houten Speenkoord Vissen 21cm
      • 04011534346102
      2
      13.17 EUR
    • Heimess Clip Trapeze Maan Met Sterren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168696627.jpg
      Heimess Heimess Clip Trapeze Maan Met Sterren Clip Trapeze Maan Met Sterren Clip Trapeze Maan Met Sterren De mini-trapezium wordt eenvoudig met een clip op de kinderwagen of buggy bevestigd, je baby heeft onderweg iets te spelen. Dankzij de clip-bevestiging valt het speelgoed daarbij niet omlaag. Materiaal: hout., Fabrikant: Heimess (1)
      Heimess Clip Trapeze Maan Met Sterren
      • 04011534352608
      2
      17.42 EUR
    • Heimess Clip Afrika
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197240990.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98866976.jpg
      Heimess Heimess Clip Afrika Clip Afrika Clip Afrika Heimess Clip Afrika (1)
      Heimess Clip Afrika
      • 04011534359003
      2
      12.44 EUR
    • Heimess Knisperboekje Met Kralenketting 9 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171544740.jpg
      Heimess Heimess Knisperboekje Met Kralenketting 9 Cm Knisperboekje Met Kralenketting 9 Cm Knisperboekje Met Kralenketting 9 Cm Heimess Knisperboekje Met Kralenketting 9 Cm (1)
      Heimess Knisperboekje Met Kralenketting 9 Cm
      • 04011534426408
      2
      13.44 EUR
    • Heimess Bijtring Dobbelsteen Plastic Met Elastiek 5x 5x 5 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171568456.jpg
      Heimess Heimess Bijtring Dobbelsteen Plastic Met Elastiek 5x 5x 5 Cm Bijtring Dobbelsteen Plastic Met Elastiek 5x 5x 5 Cm Bijtring Dobbelsteen Plastic Met Elastiek 5x 5x 5 Cm Geschikt vanaf de geboorte Gemaakt in Duitsland Baby-levensstijl (1)
      Heimess Bijtring Dobbelsteen Plastic Met Elastiek 5x 5x 5 Cm
      • 04011534371708
      2
      9.99 EUR
    • Heimess Kinderwagenspanner Boot 40cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160624148.jpg
      Heimess Heimess Kinderwagenspanner Boot 40cm Kinderwagenspanner Boot 40cm Kinderwagenspanner Boot 40cm Geschikt vanaf de geboorte Gemaakt in Duitsland Heimess baby-lifestyle, Fabrikant: K-Play (1)
      Heimess Kinderwagenspanner Boot 40cm
      • 04011534328504
      2
      15.95 EUR
    • Heimess Wagenspanner - Ster - Hout - Grijs / wit - Met clips
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160030482.jpg
      Heimess Heimess Wagenspanner - Ster - Hout - Grijs / wit - Met clips Wagenspanner - Ster - Hout - Grijs / wit - Met clips Wagenspanner - Ster - Hout - Grijs / wit - Met clips Formaat: 40 cm Fabrikant: GOLLNEST & KIESEL (765690), Fabrikant: HEIMESS (1)
      Heimess Wagenspanner - Ster - Hout - Grijs / wit - Met clips
      • 04011534656904
      2
      16.25 EUR
    • Heimess Trapeze Dwerg 17 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159698497.jpg
      Heimess Heimess Trapeze Dwerg 17 Cm Trapeze Dwerg 17 Cm Trapeze Dwerg 17 Cm Van hout. Geschikt vanaf de geboorte. Heimess zachte kleuren, Fabrikant: K-Play (1)
      Heimess Trapeze Dwerg 17 Cm
      • 04011534338206
      2
      19.48 EUR
    • Heimess Clip Worm Met Appel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90839682.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98875494.jpg
      Heimess Heimess Clip Worm Met Appel Clip Worm Met Appel Clip Worm Met Appel Heimess Clip Worm Met Appel (1)
      Heimess Clip Worm Met Appel
      • 04011534620509
      2
      12.48 EUR
    • Heimess kinderwagenspanner Eekhoorn 40 cm hout naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159906138.jpg
      Heimess Heimess kinderwagenspanner Eekhoorn 40 cm hout naturel kinderwagenspanner Eekhoorn 40 cm hout naturel kinderwagenspanner Eekhoorn 40 cm hout naturel Heimess Kinderwagenspanner Eekhoorn 40 Cm Hout Naturel (1)
      Heimess kinderwagenspanner Eekhoorn 40 cm hout naturel
      • 04011534650704
      2
      15.56 EUR
    • Heimess Clip Trapeze Vogel 17,5cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165545657.jpg
      Heimess Heimess Clip Trapeze Vogel 17,5cm Clip Trapeze Vogel 17,5cm Clip Trapeze Vogel 17,5cm Gemaakt van hout Geschikt vanaf de geboorte Heimess, Fabrikant: K-Play (1)
      Heimess Clip Trapeze Vogel 17,5cm
      • 04011534360900
      2
      19.98 EUR
    • Heimess | Wagenspanner Lieveheersbeestje (zachte kleuren)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149267069.jpg
      Heimess Heimess | Wagenspanner Lieveheersbeestje (zachte kleuren) | Wagenspanner Lieveheersbeestje (zachte kleuren) | Wagenspanner Lieveheersbeestje (zachte kleuren) Heimess | Wagenspanner Lieveheersbeestje (zachte kleuren) (1)
      Heimess | Wagenspanner Lieveheersbeestje (zachte kleuren)
      • 04011534363109
      2
      18.08 EUR
    • Heimess Clip Figuur Dwerg 9,5cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162236525.jpg
      Heimess Heimess Clip Figuur Dwerg 9,5cm Clip Figuur Dwerg 9,5cm Clip Figuur Dwerg 9,5cm Heimess Clip Figuur Dwerg 9,5cm (1)
      Heimess Clip Figuur Dwerg 9,5cm
      • 04011534360306
      2
      12.95 EUR
    • Heimess Clip Maan + Ster
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197264929.jpg
      Heimess Heimess Clip Maan + Ster Clip Maan + Ster Clip Maan + Ster Heimess Clip Maan + Ster (1)
      Heimess Clip Maan + Ster
      • 04011534337100
      1
      11.99 EUR
    • Heimess Mobiel Phill 30 X 27 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88726800.jpg
      Heimess Heimess Mobiel Phill 30 X 27 cm Mobiel Phill 30 X 27 cm Mobiel Phill 30 X 27 cm Heimess Mobiel Phill 30 X 27 cm (1)
      Heimess Mobiel Phill 30 X 27 cm
      • 04011534603007
      1
      27.95 EUR
    • Heimess Clip Zon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172852739.jpg
      Heimess Heimess Clip Zon Clip Zon Clip Zon Heimess Clip Zon (1)
      Heimess Clip Zon
      • 04011534363505
      1
      16.75 EUR
    • Heimess Touch ring elastic ball
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153459604.jpg
      Heimess Heimess Touch ring elastic ball Touch ring elastic ball Touch ring elastic ball Heimess Touch ring elastic ball (1)
      Heimess Touch ring elastic ball
      • 04011534376703
      1
      14.82 EUR
    • Heimess Mobiel Muis 29,5 X 22,5 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91412252.jpg
      Heimess Heimess Mobiel Muis 29,5 X 22,5 cm Mobiel Muis 29,5 X 22,5 cm Mobiel Muis 29,5 X 22,5 cm Heimess Mobiel Muis 29,5 X 22,5 cm (1)
      Heimess Mobiel Muis 29,5 X 22,5 cm
      • 04011534603601
      1
      27.95 EUR
    • Heimess Kinderwagenspanner Roze Parel 40 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159942882.jpg
      Heimess Heimess Kinderwagenspanner Roze Parel 40 Cm Kinderwagenspanner Roze Parel 40 Cm Kinderwagenspanner Roze Parel 40 Cm Heimess Kinderwagenspanner Roze Parel 40 Cm (1)
      Heimess Kinderwagenspanner Roze Parel 40 Cm
      • 04011534366902
      1
      9.99 EUR
    • Heimess Kinderwagenspanner Kikker En Eend
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98864694.jpg
      Heimess Heimess Kinderwagenspanner Kikker En Eend Kinderwagenspanner Kikker En Eend Kinderwagenspanner Kikker En Eend Heimess Kinderwagenspanner Kikker En Eend (1)
      Heimess Kinderwagenspanner Kikker En Eend
      • 04011534647001
      1
      20.95 EUR
    • Heimess Mini Trapeze Ster Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158530546.jpg
      Heimess Heimess Mini Trapeze Ster Grijs Mini Trapeze Ster Grijs Mini Trapeze Ster Grijs Mini Trapeze Ster - Grijs (1)
      Heimess Mini Trapeze Ster Grijs
      • 04011534658700
      1
      14.50 EUR
    • Heimess Clip Lieveheersbeestje Kleurrijk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119111806.jpg
      Heimess Heimess Clip Lieveheersbeestje Kleurrijk Clip Lieveheersbeestje Kleurrijk Clip Lieveheersbeestje Kleurrijk Heimess Clip Lieveheersbeestje Kleurrijk (1)
      Heimess Clip Lieveheersbeestje Kleurrijk
      • 04011534362805
      1
      13.99 EUR
    • Heimess Mini Trapeze Ster - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158536957.jpg
      Heimess Heimess Mini Trapeze Ster - Roze Mini Trapeze Ster - Roze Mini Trapeze Ster - Roze Mini Trapeze Ster - Roze (1)
      Heimess Mini Trapeze Ster - Roze
      • 04011534659004
      1
      13.77 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Vtech (vtech)
      • Playgro (playgro)
      • Blokker (blokker)
      • 2 play (2_play)
      • 4M (4m)
      • 4M KidzLabs (4m_kidzlabs)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC (abc)
      • Abrick (abrick)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Amigo (amigo)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • CarloBaby (carlobaby)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • CLEMMY (clemmy)
      • Commotion Distribution (commotion_distribution)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deltas (deltas)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • FurReal (furreal)
      • Galt (galt)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Glibbi (glibbi)
      • Glow2b (glow2b)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • K3 (k3)
      • Kid O (kid_o)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lief (lief)
      • Lief! (lief_)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Magformers (magformers)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • Mini Club (mini_club)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nijntje (nijntje)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • Onbekend (onbekend)
      • OUTDOOR PLAY (outdoor_play)
      • Overig (overig)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playskool (playskool)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soframar (soframar)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sportx (sportx)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toet Toet Auto (toet_toet_auto)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga (viga)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZoomiZooz (zoomizooz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
      • Trommel (trommel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl