x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hape baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Hape Duw & Rol Vlinder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166447400.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119910023.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157110118.jpg
      Hape Hape Duw & Rol Vlinder Duw & Rol Vlinder Duw & Rol Vlinder Glijdende dierlijke vlinder, Hape Met fladderende vleugels Vanaf 12 maanden Materiaal: hout, watergedragen verven L 16 cm, B 18,5 cm, L 50 cm (3)
      Hape Duw & Rol Vlinder
      • 06943478002388
      3
      20.91 EUR
    • Hape houten stapelringen clown
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154648160.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94255003.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158757859.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94255005.jpg
      Hape Hape houten stapelringen clown houten stapelringen clown houten stapelringen clown Stapelpiramide Motief: clown Inhoud: Stapelpiramide, 4 ringen en paddenstoelkop. Van hout. Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden., Fabrikant: Hape (1)
      Hape houten stapelringen clown
      • 00885648260593
      • 00079299488752
      • 07104629635650
      • 00885228639344
      • 06943478002470
      • 00531622988174
      • 08852313172491
      • 06943478003101
      • 05415554876820
      • 1537317
      2
      16.49 EUR
    • Hape trekdier Trekschildpad Tito vocht in het midden beweegt zich
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156424122.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187649193.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187649194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166448106.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187649192.jpg
      Hape Hape trekdier Trekschildpad Tito vocht in het midden beweegt zich trekdier Trekschildpad Tito vocht in het midden beweegt zich trekdier Trekschildpad Tito vocht in het midden beweegt zich Hape trekdier Trekschildpad Tito vocht in het midden beweegt zich (1)
      Hape trekdier Trekschildpad Tito vocht in het midden beweegt zich
      • 06943478016927
      2
      19.27 EUR
    • Hape Bouwset 42 Onderdelen - Constructiespeelgoed
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154821014.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/35355497.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118235029.jpg
      Hape Hape Bouwset 42 Onderdelen - Constructiespeelgoed Bouwset 42 Onderdelen - Constructiespeelgoed Bouwset 42 Onderdelen - Constructiespeelgoed Hape Bouwset 42 Onderdelen - Constructiespeelgoed (1)
      Hape Bouwset 42 Onderdelen - Constructiespeelgoed
      • 00847814019985
      • 00777904681573
      • 06943478007079
      • 00746550513354
      2
      25.99 EUR
    • Hape Kleuren- en vormensorteerder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175124800.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133048670.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147049307.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/70970421.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151283526.jpg
      Hape Hape Kleuren- en vormensorteerder Kleuren- en vormensorteerder Kleuren- en vormensorteerder Hape Houten Sorteerspel 17 Cm (1)
      Hape Kleuren- en vormensorteerder
      • 00885453578494
      • 00885597446871
      • 00885273559284
      • 00885666584145
      • 00885488960325
      • 00885325938418
      • 07797478180411
      • 05199905935489
      • 00885616444406
      • 00885269985417
      • 00885214284800
      • 06943478006270
      • 00885490877338
      • 08852172448201
      • 00777904282145
      • 00885935920896
      • 00885616634487
      • 00885414563057
      • 05939359401686
      • 06943478006485
      2
      18.49 EUR
    • Hape knikkerbaan Zigzag eekhoorn treinbaan
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151079165.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171537524.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157090449.jpg
      Hape Hape knikkerbaan Zigzag eekhoorn treinbaan knikkerbaan Zigzag eekhoorn treinbaan knikkerbaan Zigzag eekhoorn treinbaan Hape knikkerbaan Zigzag eekhoorn treinbaan (1)
      Hape knikkerbaan Zigzag eekhoorn treinbaan
      • 06943478021778
      2
      39.99 EUR
    • Hape Trekdier Egel - Hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154716648.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157137509.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157140835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161605013.jpg
      Hape Hape Trekdier Egel - Hout Trekdier Egel - Hout Trekdier Egel - Hout Trekdier Egel - Hout (1)
      Hape Trekdier Egel - Hout
      • 00889650373869
      • 06943478009813
      • 00093524537046
      1
      44.00 EUR
    • Hape Kralenframe Spring-a-ling 11,5 X 15 Cm Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179497502.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190008671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132305773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158757493.jpg
      Hape Hape Kralenframe Spring-a-ling 11,5 X 15 Cm Blauw Kralenframe Spring-a-ling 11,5 X 15 Cm Blauw Kralenframe Spring-a-ling 11,5 X 15 Cm Blauw Hape Kralenframe Spring-a-ling 11,5 X 15 Cm Blauw (1)
      Hape Kralenframe Spring-a-ling 11,5 X 15 Cm Blauw
      • 00093204289425
      • 05055346281243
      • 06943478004160
      • 00798525280327
      • 00899998627487
      • 06943478003958
      • 05939359392243
      1
      15.99 EUR
    • Hape Animal Pounder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/67010683.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148549860.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159642839.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157099210.jpg
      Hape Hape Animal Pounder Animal Pounder Animal Pounder Hape Animal Pounder (1)
      Hape Animal Pounder
      • 06943478010840
      1
      21.95 EUR
    • Hape houten stapelringen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166448701.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107528997.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94254804.jpg
      Hape Hape houten stapelringen houten stapelringen houten stapelringen Hape Stapelvormen Regenboog (1)
      Hape houten stapelringen
      • 06943478002531
      • 06923436023068
      • 00889650373883
      • 06943478003163
      • 00889650372886
      • 1537334
      1
      21.99 EUR
    • Hape Trekdier Rups 30 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171583313.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157054459.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157054461.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157054460.jpg
      Hape Hape Trekdier Rups 30 Cm Trekdier Rups 30 Cm Trekdier Rups 30 Cm Hape Trekdier Rups 30 Cm (1)
      Hape Trekdier Rups 30 Cm
      • 06943478009820
      1
      24.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Wader (wader)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl