x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Haba baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Haba Minimobiel Draak Duri
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141294484.jpg
      Haba Haba Minimobiel Draak Duri Minimobiel Draak Duri Minimobiel Draak Duri HABA Minimobiel Draak Duri (3)
      Haba Minimobiel Draak Duri
      • 04010168236346
      1
      20.94 EUR
    • Haba Minimobiel Muis Merle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141294483.jpg
      Haba Haba Minimobiel Muis Merle Minimobiel Muis Merle Minimobiel Muis Merle Als schattig mobiel zorgt de muis Merle over het babybed of de luiertafel voor veel plezier en afwisseling Met gestreepte gestreepte kokjes, halsdoek, kleurrijke haren en rode neus straalt Merle met de kleintjes rond de wortel Wil je kinderen spelen of knuffelen, dan is de Merle muis dankzij de praktische magnetische verbinding altijd afneembaar en klaar voor gebruik. Kan over de wieg, het babybed of de luiertafel worden aangebracht. Past ideaal bij andere liefdevol vormgegeven speelgoed en a... (1)
      Haba Minimobiel Muis Merle
      • 04010168236353
      2
      16.28 EUR
    • Haba Spiraalmobiel Lenterups
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148664569.jpg
      Haba Haba Spiraalmobiel Lenterups Spiraalmobiel Lenterups Spiraalmobiel Lenterups Haba 301833mobiel spiraal frühlingswürmchen Deze mobiele ringelt perfect om de grip van babyschalen en zorgt zo op autoritten voor een goed humeur. Het is ook geschikt voor bevestiging op ledikantje. Dan zijn kleine weltentdecker thuis lange tijd houdt en verheugen zich altijd weer over de verschillende effecten. Productdetails: Afmetingen: 18x 16cm Materiaal: polyester Belangrijke opmerkingen: Niet in de droger Niet strijken Niet chemisch reinigen bleken niet toegestaan Bij 30graden voorzich... (1)
      Haba Spiraalmobiel Lenterups
      • 04010168217918
      2
      18.08 EUR
    • Haba Terra Kids - Kinderloep
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108916037.jpg
      Haba Haba Terra Kids - Kinderloep Terra Kids - Kinderloep Terra Kids - Kinderloep Kleurafwijkingen en wijziging van het design voorbehouden. Prijs per stuk. Nieuw: 2018 (1)
      Haba Terra Kids - Kinderloep
      • 04010168232997
      2
      16.48 EUR
    • Haba Baby mobiel Kwinkelaars 001103
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101175209.jpg
      Haba Haba Baby mobiel Kwinkelaars 001103 Baby mobiel Kwinkelaars 001103 Baby mobiel Kwinkelaars 001103 HABA Mobiel Kwinkelaars (1)
      Haba Baby mobiel Kwinkelaars 001103
      • 04010168011035
      2
      31.99 EUR
    • Haba Stoffen boek Droomstad 302859
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99644187.jpg
      Haba Haba Stoffen boek Droomstad 302859 Stoffen boek Droomstad 302859 Stoffen boek Droomstad 302859 Dit zachte stoffen boek van HABA is speciaal ontworpen om de zintuigen en emotionele ontwikkeling van uw baby te stimuleren. Het is gevuld met leuke visuele en akoestische elementen. Iedere pagina heeft iets leuks om te ontdekken! De schattige vingerpop kan door de stad heenreizen om de andere dieren uit het boek, zoals de vogels en een konijn, te ontmoeten. (1)
      Haba Stoffen boek Droomstad 302859
      • 04010168226910
      1
      deal
      27.74 EUR
    • Haba Duikelaartje Draak 15 cm 300422
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96474089.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81953734.jpg
      Haba Haba Duikelaartje Draak 15 cm 300422 Duikelaartje Draak 15 cm 300422 Duikelaartje Draak 15 cm 300422 Motief: Draak Bewegingswijze: Tuimelfiguren Functie: wiebelt Materiaal: Polyester Kunststof Leeftijd vanaf: 6 maanden (1)
      Haba Duikelaartje Draak 15 cm 300422
      • 04010168211046
      1
      27.94 EUR
    • Haba Mobiel Rups Mina
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141293070.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140803209.jpg
      Haba Haba Mobiel Rups Mina Mobiel Rups Mina Mobiel Rups Mina past perfect bij de andere producten uit de reeks Rups Mina prachtige, harmonisch gekleurde blikvanger in elke kinderkamer stimuleert de zintuigen van babys Wie komt daar voorbijgekropen? Het is de schattige kleine rups Mina. Met haar vrolijke regenboogkleuren trekt ze de aandacht van alle babys. Gewicht product: 144 g Breedte: 12 cm Lengte: 25 cm Materiaal: Beuken Multiplex (1)
      Haba Mobiel Rups Mina
      • 04010168232980
      1
      34.94 EUR
    • Haba Speeltent Piratenschat 120x125 cm 008162
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101136200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108411743.jpg
      Haba Haba Speeltent Piratenschat 120x125 cm 008162 Speeltent Piratenschat 120x125 cm 008162 Speeltent Piratenschat 120x125 cm 008162 Deze Piratenschat speeltent van HABA is de perfecte verzamelplaats voor beginnende zeerovers om hun volgende schattenjacht te plannen. De speeltent heeft een diameter van 120 cm en een hoogte van 125 cm en is gemakkelijk op te zetten en neer te halen. Houd er rekening mee dat de vloermat niet bij de levering is inbegrepen. (1)
      Haba Speeltent Piratenschat 120x125 cm 008162
      • 04010168081625
      1
      deal
      109.09 EUR
    • Haba Wagenspanner Vlindertovenarij 65 cm 301120
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101166729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96195974.jpg
      Haba Haba Wagenspanner Vlindertovenarij 65 cm 301120 Wagenspanner Vlindertovenarij 65 cm 301120 Wagenspanner Vlindertovenarij 65 cm 301120 rinkelt met belletje Motief: Vlinders : 65 cm Materiaal: Beuken Leeftijd vanaf: 0 jaren Gewicht product: 140 g : 65 cm Waarschuwingen: Waarschuwing. Om te voorkomen dat het kind verstrikt raakt en zich bezeert, verwijder dit speelgoed wanneer het kind op handen en voeten begint te kruipen. (1)
      Haba Wagenspanner Vlindertovenarij 65 cm 301120
      • 04010168205625
      1
      29.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Hema DEFAULT
        • hema
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Hema (hema)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Chicco (chicco)
      • 4M (4m)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Aurora (aurora)
      • Baby Art (baby_art)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • BabyArt (babyart)
      • Babygo (babygo)
      • BamBam (bambam)
      • Baninni (baninni)
      • Beluga (beluga)
      • Big (big)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Bubaba (bubaba)
      • Bumba (bumba)
      • Cause (cause)
      • Childhome (childhome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Corolle (corolle)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Disney (disney)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Efteling (efteling)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • FEBER (feber)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • Galt (galt)
      • GEO (geo)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • K'nex (k_nex)
      • Kid O (kid_o)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Lamaze (lamaze)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Little World (little_world)
      • Magformers (magformers)
      • Makro (makro)
      • Mattel (mattel)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Moluk (moluk)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nijntje (nijntje)
      • No name (no_name)
      • Oball (oball)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Play & Go (play_go)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Quercetti (quercetti)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Scratch (scratch)
      • Scratch europe (scratch_europe)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skiphop (skiphop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Stamp (stamp)
      • Star Wars (star_wars)
      • Step2 (step2)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Super Wings (super_wings)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • Totum (totum)
      • Toyrific (toyrific)
      • Trixie (trixie)
      • Trudi (trudi)
      • Unigro (unigro)
      • Vdm (vdm)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vulli (vulli)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wwf (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Goula (goula)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl