x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Galt babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Galt babyboekje Teddy's dag
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171558459.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158781088.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158781087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161597537.jpg
      Galt Galt babyboekje Teddy's dag babyboekje Teddy's dag babyboekje Teddy's dag Galt Babyboekje Teddy's Dag (1)
      Galt babyboekje Teddy's dag
      • 05011979579645
      3
      deal
      18.90 EUR
    • Galt Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158752456.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158752457.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161590380.jpg
      Galt Galt Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm Galt Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm (1)
      Galt Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm
      • 05011979584984
      3
      13.99 EUR
    • Galt Babyboekje Met Vingerpoppen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145887178.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172874774.jpg
      Galt Galt Babyboekje Met Vingerpoppen Babyboekje Met Vingerpoppen Babyboekje Met Vingerpoppen Galt Babyboekje Met Vingerpoppen (1)
      Galt Babyboekje Met Vingerpoppen
      • 05011979565150
      2
      19.60 EUR
    • Galt Volg Mij Bal 10,5 Cm Met Licht
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159922934.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140849930.jpg
      Galt Galt Volg Mij Bal 10,5 Cm Met Licht Volg Mij Bal 10,5 Cm Met Licht Volg Mij Bal 10,5 Cm Met Licht Galt Volg Mij Bal 10,5 Cm Met Licht (1)
      Galt Volg Mij Bal 10,5 Cm Met Licht
      • 05011979583789
      2
      24.52 EUR
    • Galt Babyboekje Bedtijd Voor Bunny
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158770792.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158770795.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158770794.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161604018.jpg
      Galt Galt Babyboekje Bedtijd Voor Bunny Babyboekje Bedtijd Voor Bunny Babyboekje Bedtijd Voor Bunny Galt Babyboekje Bedtijd Voor Bunny (1)
      Galt Babyboekje Bedtijd Voor Bunny
      • 05011979579676
      1
      19.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Vtech (vtech)
      • Playgro (playgro)
      • Blokker (blokker)
      • 2 play (2_play)
      • 4M (4m)
      • 4M KidzLabs (4m_kidzlabs)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC (abc)
      • Abrick (abrick)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Amigo (amigo)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • CarloBaby (carlobaby)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • CLEMMY (clemmy)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deltas (deltas)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • FurReal (furreal)
      • Galt (galt)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Glibbi (glibbi)
      • Glow2b (glow2b)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Invento (invento)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • K3 (k3)
      • Kid O (kid_o)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Kinetic Sand (kinetic_sand)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lief (lief)
      • Lief! (lief_)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Magformers (magformers)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Mega Construx (mega_construx)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • Miele (miele)
      • Mini Club (mini_club)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nijntje (nijntje)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • Onbekend (onbekend)
      • OUTDOOR PLAY (outdoor_play)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playskool (playskool)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soframar (soframar)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sportx (sportx)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suntoy (suntoy)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga (viga)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZoomiZooz (zoomizooz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
      • Trommel (trommel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl