x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Galt babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Galt babyboekje Teddy's dag
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171558459.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158781088.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158781087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207890278.jpg
      Galt Galt babyboekje Teddy's dag babyboekje Teddy's dag babyboekje Teddy's dag Galt Babyboekje Teddy's Dag (1)
      Galt babyboekje Teddy's dag
      • 05011979579645
      3
      14.90 EUR
    • Galt Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158752456.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158752457.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161590380.jpg
      Galt Galt Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm Een kleurrijk stofboek met piepende dierenkop en gestructureerde bijtring Op elk van de 8 pagina's is er iets te ontdekken of te spelen Alle kanten zijn gevuld met raschelmateriaal, dat alle baby's spannend vinden Zacht, veilig en machinewasbaar. Boekformaat 12, 5 x 12, 5 cm Geschikt vanaf 0 maanden (1)
      Galt Zacht Jungleboekje Met Bijtring Oranje 12,5 Cm
      • 05011979584984
      2
      15.02 EUR
    • Galt Babyboekje Met Vingerpoppen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145887178.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172874774.jpg
      Galt Galt Babyboekje Met Vingerpoppen Babyboekje Met Vingerpoppen Babyboekje Met Vingerpoppen Galt Babyboekje Met Vingerpoppen (1)
      Galt Babyboekje Met Vingerpoppen
      • 05011979565150
      1
      24.95 EUR
    • Galt Babyboekje Bedtijd Voor Bunny
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158770792.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158770795.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158770794.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161604018.jpg
      Galt Galt Babyboekje Bedtijd Voor Bunny Babyboekje Bedtijd Voor Bunny Babyboekje Bedtijd Voor Bunny Galt Babyboekje Bedtijd Voor Bunny (1)
      Galt Babyboekje Bedtijd Voor Bunny
      • 05011979579676
      1
      17.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Blokker DEFAULT
        • blokker
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Blokker (blokker)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • 4M KidzLabs (4m_kidzlabs)
      • Abrick (abrick)
      • Alecto (alecto)
      • Amigo (amigo)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Aurora (aurora)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Beluga (beluga)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bing (bing)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bob De Bouwer (bob_de_bouwer)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deltas (deltas)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diversen (diversen)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • Fun (fun)
      • FurReal (furreal)
      • Galt (galt)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glibbi (glibbi)
      • Glow2b (glow2b)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Infinifun (infinifun)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • K's kids (k_s_kids)
      • K3 (k3)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kid O (kid_o)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinetic Sand (kinetic_sand)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lena (lena)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Magformers (magformers)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Manhattan Toys (manhattan_toys)
      • Marionette (marionette)
      • Martinex (martinex)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • Mini Club (mini_club)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nuby (nuby)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • Onbekend (onbekend)
      • Overig (overig)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pearhead (pearhead)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scapino (scapino)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sportx (sportx)
      • Street Surfing (street_surfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Techwo (techwo)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Viga (viga)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Winnie (winnie)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZoomiZooz (zoomizooz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
      • Trommel (trommel)
      • Xylofoon (xylofoon)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl