x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fehn baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Fehn Activity -Muziek-Mobiel COLOR Friends
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161273345.jpg
      Fehn Fehn Activity -Muziek-Mobiel COLOR Friends Activity -Muziek-Mobiel COLOR Friends Activity -Muziek-Mobiel COLOR Friends Fehn muziekmobiel Nachten zijn er om te dromen! Deze fantastische muziekmobiel van Fehn zal het hart van jouw baby in een handomdraai stelen. Het mechanische muziekdoosje met aan/uit-knop is snel op te winden waarna je een betoverende melodie hoort. Overdag wekken de dansende dieren de nieuwsgierigheid op en nodigen uit om te spelen. Specificaties: Kleur: multicolor Geslacht: junior Materiaal: polyester, pluche, kunststof Hoogte: 65 cm Diameter: 40 cm Leeftijd: vanaf 0 maanden (1)
      Fehn Activity -Muziek-Mobiel COLOR Friends
      • 04001998055214
      4
      36.51 EUR
    • Fehn Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 36 Cm Pluche
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163423136.jpg
      Fehn Fehn Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 36 Cm Pluche Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 36 Cm Pluche Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 36 Cm Pluche Fehn grijpspeeltje COLOR Friends activity-puzzel-rups (1)
      Fehn Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 36 Cm Pluche
      • 04001998055399
      3
      25.94 EUR
    • Fehn Tuimelaar Color Friends Junior 19 Cm Pluche
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165366791.jpg
      Fehn Fehn Tuimelaar Color Friends Junior 19 Cm Pluche Tuimelaar Color Friends Junior 19 Cm Pluche Tuimelaar Color Friends Junior 19 Cm Pluche Fehn tuimelaar Met deze leuke tuimelaar van Selecta zal jouw kindje zich goed vermaken. De tuimelaar zal jouw kleintje aan het lachen maken en aanmoedigen om ermee te spelen en traint de motorisch vaardigheden! Specificaties: Kleur: multicolor Geslacht: junior Materiaal: pluche Lengte: 19 cm Leeftijd: vanaf 0 maanden (1)
      Fehn Tuimelaar Color Friends Junior 19 Cm Pluche
      • 04001998055450
      3
      18.47 EUR
    • Fehn grijpspeeltje Classic Stars Safari Activity-Spirale
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82249548.jpg
      Fehn Fehn grijpspeeltje Classic Stars Safari Activity-Spirale grijpspeeltje Classic Stars Safari Activity-Spirale grijpspeeltje Classic Stars Safari Activity-Spirale Fehn activiteitenspiraal Safari Classic Stars Met deze vrolijke activiteitenspiraal vermaakt jouw baby zich gegarandeerd lange tijd! De beestjes met rammelaar en bijtring nodigen uit tot vastpakken en spelen en stimuleren de eerste oog-handcoördinatie. Dankzij de spiraalvorm kan de activiteitenspiraal heel eenvoudig om een box, bedje, kinderwagen en autostoeltje worden gewikkeld. De drie speelfiguren kunnen worden verschoven op elke gewenste plek van de spiraal. Specificaties: Kleur: multicol... (1)
      Fehn grijpspeeltje Classic Stars Safari Activity-Spirale
      • 04001998074451
      3
      21.70 EUR
    • Fehn mobile Bruno Musikmobile
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144509810.jpg
      Fehn Fehn mobile Bruno Musikmobile mobile Bruno Musikmobile mobile Bruno Musikmobile De figuur mobiel brengt babyogen tot schitteren: prachtige wereld van Berer Bruno en zijn vrienden, zaagvis, nodigt met haar zachte melodie uit om te luisteren verbazen De knapperige vrienden draaien vrolijk naar in cirkel trekken baby's aandacht op zich - tegelijkertijd stimuleren kleine sterretjes interessante vormen fantasie aan! Spelen dromen: mechanische muziekdoos speelt een populair slaapliedje laat pluche dieren dansen dankzij aan/uit-schakelaar kan hij altijd eenvoudig worden neerge... (1)
      Fehn mobile Bruno Musikmobile
      • 04001998060249
      3
      26.67 EUR
    • Fehn mobile Little Castle Musikmobile
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160994114.jpg
      Fehn Fehn mobile Little Castle Musikmobile mobile Little Castle Musikmobile mobile Little Castle Musikmobile De figuur mobiel brengt babyogen tot schitteren: magische wereld van schattige drak en brutale vleermuis in zacht blauw nodigt met haar zachte melodie uit om te luisteren verwonderen De pluizige diertjes draaien vrolijk naar een cirkel trekken baby's aandacht op zich - tegelijkertijd stimuleren interessante vormen structuren fantasie aan! Spelen dromen: mechanische muziekdoos speelt populair slaapliedje laat pluche dieren dansen dankzij aan/uit-schakelaar kan hij altijd eenvoudig worden neer... (1)
      Fehn mobile Little Castle Musikmobile
      • 04001998065084
      3
      25.42 EUR
    • Fehn Peru - Activity Lama met ring
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163662634.jpg
      Fehn Fehn Peru - Activity Lama met ring Peru - Activity Lama met ring Peru - Activity Lama met ring Fehn grijpspeeltje Peru Activity-Lama met ring (1)
      Fehn Peru - Activity Lama met ring
      • 04001998058055
      3
      18.49 EUR
    • Fehn Aiko & Yuki muziekmobiel 40 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143959217.jpg
      Fehn Fehn Aiko & Yuki muziekmobiel 40 cm Aiko & Yuki muziekmobiel 40 cm Aiko & Yuki muziekmobiel 40 cm Fehn mobile Aiko & Yuki Musikmobile (1)
      Fehn Aiko & Yuki muziekmobiel 40 cm
      • 04001998057027
      2
      26.49 EUR
    • Fehn Activiteitenspeeltje Color Friends Kat Junior 13 Cm Pluche
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171797090.jpg
      Fehn Fehn Activiteitenspeeltje Color Friends Kat Junior 13 Cm Pluche Activiteitenspeeltje Color Friends Kat Junior 13 Cm Pluche Activiteitenspeeltje Color Friends Kat Junior 13 Cm Pluche Fehn activiteitenspeeltje Met deze lieve kat kan jouw kleintje zich een hele tijd vermaken. Het speeltje is eenvoudig met de klem te bevestigen aan een autostoel, wipstoel of box. Het knuffeltje is een rammelaar en bijtring in één. Specificaties: Kleur: multicolor Geslacht: junior Materiaal: pluche, kunststof Lengte: 13 cm Leeftijd: vanaf 0 maanden (1)
      Fehn Activiteitenspeeltje Color Friends Kat Junior 13 Cm Pluche
      • 04001998055290
      2
      16.00 EUR
    • Fehn Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 16 Cm Pluche
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171568729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162893883.jpg
      Fehn Fehn Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 16 Cm Pluche Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 16 Cm Pluche Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 16 Cm Pluche Fehn activiteitenspeeltje Dit activiteitenspeeltje is een perfecte metgezel voor baby's en peuters vanaf 0 maanden. Het is een knuffeltje, rammelaar, pieper en zachte bijter in één. De geïntegreerde rammelaar en pieper maken je baby's ontdekkingsgeest in een mum van tijd wakker en stimuleert speels leren. Het bevordert ook het grijpen, voelen en motorische vaardigheden van de baby. De zachte noppen met grove structuur helpen je baby betrouwbaar tandjes te krijgen. Specificaties: Kleur: multic... (1)
      Fehn Activiteitenspeeltje Color Friends Junior 16 Cm Pluche
      • 04001998055283
      2
      18.99 EUR
    • Fehn Muziekmobiel Loopy & Lotta 17 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159953299.jpg
      Fehn Fehn Muziekmobiel Loopy & Lotta 17 Cm Muziekmobiel Loopy & Lotta 17 Cm Muziekmobiel Loopy & Lotta 17 Cm Fehn Loopy & Lotta muziekmobiel Laat de schattige dieren boven het hoofd van jouw baby ronddraaien terwijl de muziek een zacht slaapliedje speelt. Snel zal je kindje lekker in slaap doezelen. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: multicolor Materiaal: polyester/ kunststof Diameter: 17 cm Wasbaar: op 30 graden Leeftijd: van 0 tot 5 maanden (1)
      Fehn Muziekmobiel Loopy & Lotta 17 Cm
      • 04001998059212
      2
      23.18 EUR
    • Fehn muziekmobiel voor onderweg Color Friends pluche 45 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165250277.jpg
      Fehn Fehn muziekmobiel voor onderweg Color Friends pluche 45 cm muziekmobiel voor onderweg Color Friends pluche 45 cm muziekmobiel voor onderweg Color Friends pluche 45 cm Fehn muziekmobiel Deze fantastische muziekmobiel van Fehn zal het hart van jouw baby in een handomdraai stelen. Deze muziekmobiel is ideaal voor onderweg. De knuffels kunnen verwijderd worden en dankzij de opvouwbare klemhouder kan de muziekdoos flexibel worden bevestigd aan een reiswieg of wieg en is daarom een ideale metgezel voor onderweg. Het mechanische muziekdoosje met aan/uit-knop is snel op te winden waarna je een betoverende melodie hoort. Overdag wekken de dansende dieren de nieuwsg... (1)
      Fehn muziekmobiel voor onderweg Color Friends pluche 45 cm
      • 04001998055221
      2
      25.56 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hema DEFAULT
        • hema
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • BabyArt (babyart)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babyono (babyono)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Battat (battat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bontempi (bontempi)
      • Bontempi Spa (bontempi_spa)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dorel (dorel)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • HEMA (hema)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kid O (kid_o)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Mega Construx (mega_construx)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mercator (mercator)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • OYOY (oyoy)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Sportx (sportx)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wee gallery (wee_gallery)
      • Weewell (weewell)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl