x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Edushape baby speelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Edushape - Stackers 'N Nesters (525011)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179217514.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159284122.jpg
      Edushape Edushape - Stackers 'N Nesters (525011) - Stackers 'N Nesters (525011) - Stackers 'N Nesters (525011) De vormen zijn kleurrijk, stapelbaar en kunnen daarmee kinderen nieuwe vormen ontdekken en creëren. Stimuleert visueel en voelbaar sensorisch met 6 dobbelstenen in verschillende kleuren, maten en texturen. Verschillende maten en nestfunctie ontwikkelt fijne motoriek, hand-oogcoördinatie en creatief denken. Lichter en toch dicht schuim maakt het handwerk voor kleine handen. Aanbevolen voor kinderen vanaf 6 maanden. (1)
      Edushape - Stackers 'N Nesters (525011)
      • 07290016546583
      4
      26.99 EUR
    • Edushape Textuur Pop-Blokken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176052688.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159251653.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149214189.jpg
      Edushape Edushape Textuur Pop-Blokken Textuur Pop-Blokken Textuur Pop-Blokken Edushape - Soft Sensory Blocks (997010) (1)
      Edushape Textuur Pop-Blokken
      • 07290006308474
      4
      17.99 EUR
    • Edushape - Curiosity Cubes (525020)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147744991.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179192043.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159861568.jpg
      Edushape Edushape - Curiosity Cubes (525020) - Curiosity Cubes (525020) - Curiosity Cubes (525020) Elke kubus heeft zijn eigen geheim. Ontdek de geheimen door de kubussen op allerlei manieren te bewegen. Kijk in de kubus en vind de kralen. Blijf de kubus bewegen tot de kralen op de goede plaats zijn beland. br/br/Vier kubussen, vier moeilijkheidslevels. Lukt het jou om ze op te lossen?br/Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden. (1)
      Edushape - Curiosity Cubes (525020)
      • 07290016546576
      4
      17.99 EUR
    • Edushape - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134972261.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147835847.jpg
      Edushape Edushape - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076) - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076) - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076) Edu foam blokken zijn unieke, zachte blokken. Geen splinters, niet zwaar en geen scherpe hoeken. Vier heldere kleuren in verschillende vormen en maten. br/br/Deze set bevat 80 foam blokken. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar. (1)
      Edushape - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076)
      • 07290010424917
      3
      34.99 EUR
    • Edushape - Foam Blocks (726035)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179084726.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175666908.jpg
      Edushape Edushape - Foam Blocks (726035) - Foam Blocks (726035) - Foam Blocks (726035) Edushape - Foam Blocks (726035) (1)
      Edushape - Foam Blocks (726035)
      • 07290002597209
      3
      21.00 EUR
    • Edushape - Wood Like Soft Blocks, 80 Piece (E716071)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178534198.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134986748.jpg
      Edushape Edushape - Wood Like Soft Blocks, 80 Piece (E716071) - Wood Like Soft Blocks, 80 Piece (E716071) - Wood Like Soft Blocks, 80 Piece (E716071) Je zult denken dat het hout is, tot je het oppakt. Deze bouwblokken zijn net zo leuk als de klassieke houten blokken, maar zijn veilig genoeg voor kinderen vanaf 9 maanden. Voor eenvoudig bouwen en stapelen - geen splinters en geen scherpe hoeken. br/br/Deze set bevat 980 foam blokken. (1)
      Edushape - Wood Like Soft Blocks, 80 Piece (E716071)
      • 07290010424894
      3
      34.99 EUR
    • Edushape - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159638918.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178534199.jpg
      Edushape Edushape - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036) - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036) - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036) Ontwikkel je creativiteit op vroege leeftijd. Onze zachte, flexibele, enorme Brix zijn ideaal voor open en constructief spelen. Young Brix zijn flexibel, zacht en makkelijk vast te houden en mee te werken. br/br/Inhoud: 36 stuksbr/br/Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden. (1)
      Edushape - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036)
      • 07290016546019
      2
      27.99 EUR
    • Edushape - Sensory Ball Set of 9 (705199)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155095851.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148407842.jpg
      Edushape Edushape - Sensory Ball Set of 9 (705199) - Sensory Ball Set of 9 (705199) - Sensory Ball Set of 9 (705199) Edushape Sensory Ballen Mega Pakket (9 stuks)br/br/Kinderen zullen dol zijn op deze unieke sensorische ballen met textuur. Ze zijn zacht en stimulerend. Verbetert de grove motoriek en tactiele vaardigheden, stimuleert kruipen, grijpen en coördinatie. Het zachtjes rollen van de ballen met textuur op de rug of voeten van een kind verhoogt het zintuiglijke bewustzijn. (1)
      Edushape - Sensory Ball Set of 9 (705199)
      • 07290016546255
      2
      49.50 EUR
    • Edushape Geo Stapelfiguren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154737475.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150370771.jpg
      Edushape Edushape Geo Stapelfiguren Geo Stapelfiguren Geo Stapelfiguren Eenvoudig te sorteren op cirkels en vierkanten. Deze figuren zijn gemaakt van zacht rubber. De kleuren en texturen zijn uitnodigend en laten baby's kennis maken met geometrische figuren en het stapelen ervan. br/br/Inhoud: 11 stuksbr/br/Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden. (1)
      Edushape Geo Stapelfiguren
      • 07290016546743
      2
      26.50 EUR
    • Edushape - Senso-Dot Balls (E715176)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180636409.jpg
      Edushape Edushape - Senso-Dot Balls (E715176) - Senso-Dot Balls (E715176) - Senso-Dot Balls (E715176) Edushape EDU715176 Senso Dot Bal 7In Enkele (1)
      Edushape - Senso-Dot Balls (E715176)
      • 07290012679681
      2
      17.98 EUR
    • Edushape - Baby Sensorische Ballen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179091856.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147749886.jpg
      Edushape Edushape - Baby Sensorische Ballen - Baby Sensorische Ballen - Baby Sensorische Ballen Edushape - Baby Sensorische Ballen 6 stuksbr/br/In de set zitten 6 kleurrijke ballen in verschillende designs. Door de leuke en grappige designs nodigt het baby's uit om ze vast te pakken en ermee te spelen. Elke bal heeft unieke texturen en is geschikt voor de kleine handjes. Bovendien zijn de ballen goed voor de sensorische tactiele ontwikkeling. Ook brengen ze een rustgevend en verlichtend gevoel aan het tandvlees wanneer de tandjes doorkomen. br/br/Multifunctionele ballen waar je baby vee... (1)
      Edushape - Baby Sensorische Ballen
      • 07290006308320
      1
      20.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Wader (wader)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl