x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Edushape babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Edushape - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134972261.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147835847.jpg
      Edushape Edushape - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076) - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076) - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076) Edu foam blokken zijn unieke, zachte blokken. Geen splinters, niet zwaar en geen scherpe hoeken. Vier heldere kleuren in verschillende vormen en maten. br/br/Deze set bevat 80 foam blokken. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar. (1)
      Edushape - Edu-Color Blocks, 80pcs (716076)
      • 07290010424917
      4
      34.99 EUR
    • Edushape - Soft Geo Blocks (525015)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205074192.jpg
      Edushape Edushape - Soft Geo Blocks (525015) - Soft Geo Blocks (525015) - Soft Geo Blocks (525015) Edushape - Soft Geo Blocks (525015) (1)
      Edushape - Soft Geo Blocks (525015)
      • 07290016546743
      4
      24.99 EUR
    • Edushape Stapelfiguren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178534298.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159284122.jpg
      Edushape Edushape Stapelfiguren Stapelfiguren Stapelfiguren De vormen zijn kleurrijk, stapelbaar en kunnen daarmee kinderen nieuwe vormen ontdekken en creëren. Stimuleert visueel en voelbaar sensorisch met 6 dobbelstenen in verschillende kleuren, maten en texturen. Verschillende maten en nestfunctie ontwikkelt fijne motoriek, hand-oogcoördinatie en creatief denken. Lichter en toch dicht schuim maakt het handwerk voor kleine handen. Aanbevolen voor kinderen vanaf 6 maanden. (1)
      Edushape Stapelfiguren
      • 07290016546583
      4
      26.99 EUR
    • Edushape - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159638918.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178534199.jpg
      Edushape Edushape - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036) - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036) - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036) Ontwikkel je creativiteit op vroege leeftijd. Onze zachte, flexibele, enorme Brix zijn ideaal voor open en constructief spelen. Young Brix zijn flexibel, zacht en makkelijk vast te houden en mee te werken. br/br/Inhoud: 36 stuksbr/br/Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden. (1)
      Edushape - Magic Brix Oversized, 36 pc (997036)
      • 07290016546019
      3
      26.49 EUR
    • Edushape - Foam Blocks (726035)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149213387.jpg
      Edushape Edushape - Foam Blocks (726035) - Foam Blocks (726035) - Foam Blocks (726035) Edushape - Foam Blocks (726035) (1)
      Edushape - Foam Blocks (726035)
      • 07290002597209
      3
      22.99 EUR
    • Edushape Nieuwsgierigheidskubussen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147744991.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159861568.jpg
      Edushape Edushape Nieuwsgierigheidskubussen Nieuwsgierigheidskubussen Nieuwsgierigheidskubussen Elke kubus heeft zijn eigen geheim. Ontdek de geheimen door de kubussen op allerlei manieren te bewegen. Kijk in de kubus en vind de kralen. Blijf de kubus bewegen tot de kralen op de goede plaats zijn beland. br/br/Vier kubussen, vier moeilijkheidslevels. Lukt het jou om ze op te lossen? Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden. (1)
      Edushape Nieuwsgierigheidskubussen
      • 07290016546576
      3
      17.99 EUR
    • Edushape - Senso-Dot Balls (E715176)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198842001.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203836153.jpg
      Edushape Edushape - Senso-Dot Balls (E715176) - Senso-Dot Balls (E715176) - Senso-Dot Balls (E715176) Edushape - Senso-Dot Balls (E715176) (1)
      Edushape - Senso-Dot Balls (E715176)
      • 07290012679681
      3
      16.95 EUR
    • Edushape - Baby Sensorische Ballen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147749886.jpg
      Edushape Edushape - Baby Sensorische Ballen - Baby Sensorische Ballen - Baby Sensorische Ballen Edushape - Mini Sensory Balls 6 pack (862126) (1)
      Edushape - Baby Sensorische Ballen
      • 07290006308320
      2
      17.99 EUR
    • Edushape Hout-Imitatie Foam Blokken - 80 stuks in Tas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178534198.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134986748.jpg
      Edushape Edushape Hout-Imitatie Foam Blokken - 80 stuks in Tas Hout-Imitatie Foam Blokken - 80 stuks in Tas Hout-Imitatie Foam Blokken - 80 stuks in Tas Je zult denken dat het hout is, tot je het oppakt. Deze bouwblokken zijn net zo leuk als de klassieke houten blokken, maar zijn veilig genoeg voor kinderen vanaf 9 maanden. Voor eenvoudig bouwen en stapelen - geen splinters en geen scherpe hoeken. br/br/Deze set bevat 980 foam blokken. (1)
      Edushape Hout-Imitatie Foam Blokken - 80 stuks in Tas
      • 07290010424894
      2
      34.99 EUR
    • Edushape - Soft Sensory Blocks (997010)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159251653.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149214189.jpg
      Edushape Edushape - Soft Sensory Blocks (997010) - Soft Sensory Blocks (997010) - Soft Sensory Blocks (997010) Edushape - Soft Sensory Blocks (997010) (1)
      Edushape - Soft Sensory Blocks (997010)
      • 07290006308474
      2
      17.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Vtech (vtech)
      • Playgro (playgro)
      • Blokker (blokker)
      • 2 play (2_play)
      • 4M (4m)
      • 4M KidzLabs (4m_kidzlabs)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC (abc)
      • Abrick (abrick)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Amigo (amigo)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • CarloBaby (carlobaby)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • CLEMMY (clemmy)
      • Commotion Distribution (commotion_distribution)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deltas (deltas)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • FurReal (furreal)
      • Galt (galt)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Glibbi (glibbi)
      • Glow2b (glow2b)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • K3 (k3)
      • Kid O (kid_o)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Kinetic Sand (kinetic_sand)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lief (lief)
      • Lief! (lief_)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Magformers (magformers)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • Mini Club (mini_club)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nijntje (nijntje)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • Onbekend (onbekend)
      • OUTDOOR PLAY (outdoor_play)
      • Overig (overig)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pearhead (pearhead)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playskool (playskool)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soframar (soframar)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sportx (sportx)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suntoy (suntoy)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toet Toet Auto (toet_toet_auto)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga (viga)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZoomiZooz (zoomizooz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
      • Trommel (trommel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl