x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dickie Toys babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Dickie Toys Glibbi Blauw - Slijm voor in bad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164878984.jpg
      Dickie Toys Dickie Toys Glibbi Blauw - Slijm voor in bad Glibbi Blauw - Slijm voor in bad Glibbi Blauw - Slijm voor in bad Simba Glibbi badslijm Met Glibbi zorg jij voor glibberplezier in bad. Glibbi transformeert jouw water tot een slijmerige massa waar kinderen dol op zijn. Het slijm plakt niet en is dankzij de volledige afwezigheid van conserveermiddelen, kunstmatige geur- en irriterende stoffen, dermatologisch absoluut onschadelijk. De set bestaat uit twee zakjes Glibbi waardoor jij twee keer plezier zult beleven. Specificaties: Kleur: blauw Materiaal: kunststof, slijm Geslacht: junior Leeftijd: vanaf 3 jaar ... (1)
      Dickie Toys Glibbi Blauw - Slijm voor in bad
      • 05413538553651
      2
      16.98 EUR
    • Dickie Toys Toys speelgoed-tractor Happy Series Fendt Katana
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175450722.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171792464.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201723065.jpg
      Dickie Toys Dickie Toys Toys speelgoed-tractor Happy Series Fendt Katana Toys speelgoed-tractor Happy Series Fendt Katana Toys speelgoed-tractor Happy Series Fendt Katana De Dickie Toys Happy Fendt Katana wijdt zich op speelse wijze aan een ongewoon voertuigthema. Want een oogstmachine zie je in het stadsbeeld niet elke dagen. Al daarom is de kindvriendelijke variant voor kleine handen vanaf 12 maanden in Fendt-licentie zo opwindend. De speelgoedauto met vrijloop beschikt over een hakseltrommel, waarvan draaiende hakselarmen een rammelgeluid produceren. De zwenkarm voor het laden van de oogst is tegelijkertijd een draaggreep, die perfect op de anatomie van de ... (1)
      Dickie Toys Toys speelgoed-tractor Happy Series Fendt Katana
      • 04006333068935
      2
      26.94 EUR
    • Dickie Toys Glibbi Groen - Slijm voor in bad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159110020.jpg
      Dickie Toys Dickie Toys Glibbi Groen - Slijm voor in bad Glibbi Groen - Slijm voor in bad Glibbi Groen - Slijm voor in bad Glibbi Groen - Slijm voor in bad (1)
      Dickie Toys Glibbi Groen - Slijm voor in bad
      • 05413538553637
      2
      16.98 EUR
    • Dickie Toys Glibbi Roze - Slijm voor in bad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183832889.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171592868.jpg
      Dickie Toys Dickie Toys Glibbi Roze - Slijm voor in bad Glibbi Roze - Slijm voor in bad Glibbi Roze - Slijm voor in bad Glibbi Roze - Slijm voor in bad (1)
      Dickie Toys Glibbi Roze - Slijm voor in bad
      • 05413538553668
      1
      deal
      22.90 EUR
    • Dickie Toys Glibbi Rood - Slijm voor in bad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175810135.jpg
      Dickie Toys Dickie Toys Glibbi Rood - Slijm voor in bad Glibbi Rood - Slijm voor in bad Glibbi Rood - Slijm voor in bad Simba Glibbi badslijm Met Glibbi zorg jij voor glibberplezier in bad. Glibbi transformeert jouw water tot een slijmerige massa waar kinderen dol op zijn. Het slijm plakt niet en is dankzij de volledige afwezigheid van conserveermiddelen, kunstmatige geur- en irriterende stoffen, dermatologisch absoluut onschadelijk. De set bestaat uit twee zakjes Glibbi waardoor jij twee keer plezier zult beleven. Specificaties: Kleur: rood Materiaal: kunststof, slijm Geslacht: junior Leeftijd: vanaf 3 jaar I... (1)
      Dickie Toys Glibbi Rood - Slijm voor in bad
      • 05413538553644
      1
      deal
      22.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Woezel en pip DEFAULT
        • woezel_en_pip
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Vtech (vtech)
      • Playgro (playgro)
      • 2 play (2_play)
      • 4M (4m)
      • 4M KidzLabs (4m_kidzlabs)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC (abc)
      • Abrick (abrick)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B-Line (b_line)
      • B.toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Blokker (blokker)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deltas (deltas)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • FurReal (furreal)
      • Galt (galt)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glow2b (glow2b)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kid O (kid_o)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Kinetic Sand (kinetic_sand)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lief (lief)
      • Lief! (lief_)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mini Club (mini_club)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • OUTDOOR PLAY (outdoor_play)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soframar (soframar)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Spectron (spectron)
      • Spin Master (spin_master)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suntoy (suntoy)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toet Toet Auto (toet_toet_auto)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZoomiZooz (zoomizooz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
      • Trommel (trommel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl