x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cause babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Cause Muziekdoos: EENHOORN Santa Lucia 19x11x10cm, met lade, in MDF, karton en
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171563049.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169053252.jpg
      Cause Cause Muziekdoos: EENHOORN Santa Lucia 19x11x10cm, met lade, in MDF, karton en Muziekdoos: EENHOORN Santa Lucia 19x11x10cm, met lade, in MDF, karton en Muziekdoos: EENHOORN Santa Lucia 19x11x10cm, met lade, in MDF, karton en Leuk ontworpen design muziekdoosje voor het opbergen van schatten en sieraden. Als je het doosje opent danst de eenhoorn op de melodie van Santa Lucia. De muziekdoos zit verpakt in een kartonnen doos. Afmeting: 19,3 x 11 x 9,8 cm Met lade voor spullen op te bergen (4)
      Cause Muziekdoos: EENHOORN Santa Lucia 19x11x10cm, met lade, in MDF, karton en
      • 04013594600644
      2
      deal
      59.90 EUR
    • Cause Bromtol Trein 18,5 X 21 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98363934.jpg
      Cause Cause Bromtol Trein 18,5 X 21 cm Bromtol Trein 18,5 X 21 cm Bromtol Trein 18,5 X 21 cm Bromtol - Trein (1)
      Cause Bromtol Trein 18,5 X 21 cm
      • 04013594530583
      3
      17.98 EUR
    • Cause Stoffen boekje vlinder met pieper
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95166385.jpg
      Cause Cause Stoffen boekje vlinder met pieper Stoffen boekje vlinder met pieper Stoffen boekje vlinder met pieper Kleur: Blauw Leeftijd: 0-2 jaar, Fabrikant: Cause (1)
      Cause Stoffen boekje vlinder met pieper
      • 08718807377431
      2
      11.27 EUR
    • Cause Stoffen Boekje Met Pieper
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171586398.jpg
      Cause Cause Stoffen Boekje Met Pieper Stoffen Boekje Met Pieper Stoffen Boekje Met Pieper Cause Stoffen Boekje Met Pieper (1)
      Cause Stoffen Boekje Met Pieper
      • 04013594651479
      2
      13.95 EUR
    • Cause Bromtol: GEKLEURD ROOD-GEEL-BLAUW diam.18,5x21cm, in metaal, 1+
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203834614.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98363935.jpg
      Cause Cause Bromtol: GEKLEURD ROOD-GEEL-BLAUW diam.18,5x21cm, in metaal, 1+ Bromtol: GEKLEURD ROOD-GEEL-BLAUW diam.18,5x21cm, in metaal, 1+ Bromtol: GEKLEURD ROOD-GEEL-BLAUW diam.18,5x21cm, in metaal, 1+ Cause Bromtol: Gekleurd. Leuke en vrolijke bromtol. Materiaal: Kunststof en metaal Diameter: 18,5 cm Hoogte: 21 cm (1)
      Cause Bromtol: GEKLEURD ROOD-GEEL-BLAUW diam.18,5x21cm, in metaal, 1+
      • 04013594530507
      2
      20.19 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Vtech (vtech)
      • Playgro (playgro)
      • Blokker (blokker)
      • 2 play (2_play)
      • 4M (4m)
      • 4M KidzLabs (4m_kidzlabs)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC (abc)
      • Abrick (abrick)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Amigo (amigo)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • CarloBaby (carlobaby)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • CLEMMY (clemmy)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deltas (deltas)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Deryan (deryan)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Fridolin (fridolin)
      • FurReal (furreal)
      • Galt (galt)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Glibbi (glibbi)
      • Glow2b (glow2b)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Invento (invento)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • K3 (k3)
      • Kid O (kid_o)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Kinetic Sand (kinetic_sand)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Let's Play (let_s_play)
      • Lief (lief)
      • Lief! (lief_)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Magformers (magformers)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Manhattan Toys (manhattan_toys)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Mega Construx (mega_construx)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • Mini Club (mini_club)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nijntje (nijntje)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • Oli & Carol (oli_carol)
      • Onbekend (onbekend)
      • OUTDOOR PLAY (outdoor_play)
      • Oxo Tot (oxo_tot)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playskool (playskool)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soframar (soframar)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sportx (sportx)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suntoy (suntoy)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Take Me Home (take_me_home)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toet Toet Auto (toet_toet_auto)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga (viga)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vulli (vulli)
      • Wader (wader)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZoomiZooz (zoomizooz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
      • Microfoon (microfoon)
      • Trommel (trommel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl